Statystyki drużyn

4 sezony · Liga Mistrzów + 1. Liga · 2 października 2022 – 31 maja 2026 · 29 drużyn · 349 meczów

MiejsceDrużyna
1PIASECZUSETS54371568,5%4 0063 661+34574,267,8541 99937,054210,01 45727,01 03419,13686,81062,01462,765412,176314,174613,81,581 054–2 00219,5–37,152,6%428–1 4647,9–27,129,2%1 482–3 46627,4–64,242,8%615–83411,4–15,473,7%
2HUTNIK WARSZAWA54322159,3%4 1573 855+30277,071,4541 71731,84157,71 30224,11 15221,33095,71132,1901,760811,372413,460211,11,891 008–1 76218,7–32,657,2%537–1 5419,9–28,534,8%1 545–3 30328,6–61,246,8%510–7029,4–13,072,6%
3BLAZERS4031977,5%3 0222 493+52975,662,3401 49237,350012,599224,875118,83969,91183,0651,645311,355513,956814,21,66785–1 46419,6–36,653,6%348–1 1638,7–29,129,9%1 133–2 62728,3–65,743,1%408–65110,2–16,362,7%
4POLIBUDA53312058,5%3 8703 650+22073,068,9531 70032,14077,71 29324,41 00418,93085,81152,2831,656910,775214,262611,81,76972–1 88618,3–35,651,5%465–1 3318,8–25,134,9%1 437–3 21727,1–60,744,7%514–6589,7–12,478,1%
5OSTAP RUSZTOWANIA48262254,2%3 1933 083+11066,564,2481 60033,34399,11 16124,276716,03367,01052,2771,658812,369814,565213,61,30920–1 77819,2–37,051,7%274–9765,7–20,328,1%1 194–2 75424,9–57,443,4%511–76210,6–15,967,1%
6AVENGA40251462,5%2 8902 713+17772,367,8401 31532,93378,497824,573018,32706,8932,3842,148712,244711,258414,61,50732–1 40418,3–35,152,1%304–9167,6–22,933,2%1 036–2 32025,9–58,044,7%474–70511,9–17,667,2%
7HUTNICZE WILKI2618869,2%1 9951 818+17776,769,92689634,528410,961223,543516,72359,0411,6461,829411,338014,633512,91,48461–91617,7–35,250,3%272–81110,5–31,233,5%733–1 72728,2–66,442,4%257–3689,9–14,269,8%
8NTL34161847,1%2 0002 111-11158,862,1341 09332,13289,676522,559617,51905,6742,2651,942512,540912,047313,91,40560–1 14816,5–33,848,8%192–6665,6–19,628,8%752–1 81422,1–53,441,5%309–4839,1–14,264,0%
9BC LITUANICA27141351,9%1 6261 635-960,260,62797136,029711,067425,042615,81495,5692,6552,035713,238914,435013,01,19473–1 05817,5–39,244,7%137–4895,1–18,128,0%610–1 54722,6–57,339,4%269–40310,0–14,966,7%
10POST PRIME26131350,0%1 7471 797-5067,269,12687733,72218,565625,242616,41967,5602,3572,235113,535113,541315,91,21496–1 00119,1–38,549,6%139–5465,3–21,025,5%635–1 54724,4–59,541,0%338–48013,0–18,570,4%
11GET WOW TEAM34122235,3%2 0622 321-25960,668,3341 03630,52718,076522,557016,82276,7521,5922,743312,753415,744613,11,32582–1 26517,1–37,246,0%192–6735,6–19,828,5%774–1 93822,8–57,039,9%322–4789,5–14,167,4%
12COURT CLAN1411378,6%1 006831+17571,959,41442730,51047,432323,122916,41138,1271,9211,515511,124817,722315,91,48276–47019,7–33,658,7%96–2986,9–21,332,2%372–76826,6–54,948,4%166–22711,9–16,273,1%
13INDEX MOCY1411378,6%947896+5167,664,01450436,014110,136325,921115,11067,6161,1251,81399,920814,920114,41,52235–49316,8–35,247,7%105–3597,5–25,629,2%340–85224,3–60,939,9%162–24111,6–17,267,2%
14BANKSTERS2591636,0%1 5191 649-13060,866,02575730,32108,454721,933613,42168,6401,6763,029811,936614,630912,41,13412–89316,5–35,746,1%137–5435,5–21,725,2%549–1 43622,0–57,438,2%264–35510,6–14,274,4%
15BLAZERS 2127558,3%721661+6060,155,11236830,7978,127122,615713,1816,8211,8121,014011,718515,416413,71,12184–34415,3–28,753,5%77–2696,4–22,428,6%261–61321,8–51,142,6%102–1718,5–14,359,6%
16SHTOPKE BASKET157846,7%952991-3963,566,11545330,21117,434222,821414,31157,7352,3352,316010,724316,221214,11,34236–48115,7–32,149,1%112–3977,5–26,528,2%348–87823,2–58,539,6%144–2129,6–14,167,9%
17KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE126650,0%784821-3765,368,41239132,6927,729924,918015,0695,8141,2181,517514,613411,217914,91,03227–46318,9–38,649,0%74–2196,2–18,333,8%301–68225,1–56,844,1%108–1869,0–15,558,1%
18RUN'N GUN125741,7%788818-3065,768,21236730,6816,828623,818015,0766,3121,0151,316413,716914,116713,91,10202–41416,8–34,548,8%86–2577,2–21,433,5%288–67124,0–55,942,9%126–19010,5–15,866,3%
19ORLY TEMIDY2251722,7%1 1801 522-34253,669,22260927,71647,544520,228412,91717,8160,7361,629213,329313,328713,00,97382–84917,4–38,645,0%71–3463,2–15,720,5%453–1 19520,6–54,337,9%203–3349,2–15,260,8%
20AMIGOS124833,3%719756-3759,963,01236330,3766,328723,915713,1665,5312,6211,812410,315412,816413,71,27171–36314,3–30,347,1%81–3006,8–25,027,0%252–66321,0–55,338,0%114–1759,5–14,665,1%
21AMATORZY124833,3%700755-5558,362,91242435,313110,929324,413511,31018,4211,8242,013411,217314,414912,41,01182–44915,2–37,440,5%83–3306,9–27,525,2%265–77922,1–64,934,0%87–1417,3–11,861,7%
22MDM SERWIS2442016,7%1 4571 724-26760,771,82480933,724510,256423,537515,62028,4451,9542,331813,336615,334314,31,18480–1 06420,0–44,345,1%85–3863,5–16,122,0%565–1 45023,5–60,439,0%242–38110,1–15,963,5%
23TARGOWEK113827,3%752780-2868,470,91139035,511510,527525,018216,5575,2161,5171,511810,717215,612611,51,54206–43518,7–39,547,4%83–2707,5–24,530,7%289–70526,3–64,141,0%91–1408,3–12,765,0%
24PUMY BETONU113827,3%628693-6557,163,01134431,3847,626023,614212,9716,5262,4191,716114,617816,215113,70,88166–35015,1–31,847,4%56–2325,1–21,124,1%222–58220,2–52,938,1%128–19011,6–17,367,4%
25INIEMAMOCNI113827,3%712794-8264,772,21132629,6847,624222,015514,1756,8282,5252,313212,014813,516515,01,17209–44819,0–40,746,7%51–1994,6–18,125,6%260–64723,6–58,840,2%141–19112,8–17,473,8%
26BAT MOCY2231913,6%1 2131 473-26055,167,02266630,31607,350623,029913,6984,5291,3401,823510,732214,623010,51,27350–85115,9–38,741,1%115–4045,2–18,428,5%465–1 25521,1–57,037,1%168–2237,6–10,175,3%
27WARSAW RAPTORS112918,2%705746-4164,167,81138034,512411,325623,316815,3827,5111,0171,514613,315313,91099,91,15180–39316,4–35,745,8%97–3408,8–30,928,5%277–73325,2–66,637,8%54–1064,9–9,650,9%
28POLSKA KLUB SPORTOWY112918,2%757898-14168,881,61132429,5766,924822,518416,7696,3111,0242,213312,113212,014112,81,38200–41818,2–38,047,8%80–2657,3–24,130,2%280–68325,5–62,141,0%117–15610,6–14,275,0%
29OCTO112918,2%693856-16363,077,81131929,0595,426023,616715,2645,8171,5232,112511,417315,714012,71,34188–36717,1–33,451,2%72–2896,5–26,324,9%260–65623,6–59,639,6%101–1509,2–13,667,3%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 349 z 349 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.