Statystyki drużyn

4 sezony · 1. Liga · 4 października 2020 – 8 czerwca 2025 · 27 drużyn · 239 meczów

MiejsceDrużyna
1PIASECZUSETS2725292,6%2 2621 726+53683,863,9281 04537,330010,774526,660921,82007,1662,4541,932211,542315,141514,81,89627–1 06822,4–38,158,7%238–7438,5–26,532,0%865–1 81130,9–64,747,8%349–47312,5–16,973,8%
2HUTNIK WARSZAWA2821775,0%2 1641 993+17177,371,22992932,02057,172425,061921,32016,9592,0411,430010,338813,432511,22,06561–98719,3–34,056,8%297–87410,2–30,134,0%858–1 86129,6–64,246,1%211–3077,3–10,668,7%
3NTL35201557,1%2 3412 329+1266,966,5351 25735,938611,087124,961917,72707,7742,1722,145312,942912,352915,11,37605–1 31017,3–37,446,2%264–8907,5–25,429,7%869–2 20024,8–62,939,5%339–5359,7–15,363,4%
4OSTAP RUSZTOWANIA38162242,1%2 3382 395-5761,563,0391 26132,33729,588922,857214,72927,5952,4832,151613,251513,247312,11,11701–1 47518,0–37,847,5%183–7284,7–18,725,1%884–2 20322,7–56,540,1%337–5238,6–13,464,4%
5MM PROBASKET23131056,5%1 7301 549+18175,267,32386537,624910,861626,844919,51908,3532,3642,827011,724410,62279,91,66538–1 06723,4–46,450,4%143–4336,2–18,833,0%681–1 50029,6–65,245,4%169–2527,3–11,067,1%
6POLIBUDA24121150,0%1 7841 716+6874,371,52483034,624010,059024,643518,11586,6612,5492,027011,332013,327311,41,61465–91319,4–38,050,9%198–6158,3–25,632,2%663–1 52827,6–63,743,4%192–2678,0–11,171,9%
7AVENGA25121348,0%1 6971 676+2167,967,02580932,42088,360124,043717,51596,4572,3592,433213,328911,633813,51,32462–87218,5–34,953,0%169–5176,8–20,732,7%631–1 38925,2–55,645,4%266–36810,6–14,772,3%
8NIE DAJ ZA TRZY23111247,8%1 5871 626-3969,070,72379934,71938,460626,338616,81888,2592,6552,428312,325711,229612,91,36439–92519,1–40,247,5%158–5796,9–25,227,3%597–1 50426,0–65,439,7%235–32310,2–14,072,8%
9BLAZERS1510566,7%1 048943+10569,962,91555036,721114,133922,625917,31328,8412,7291,918212,124816,522314,91,42285–56319,0–37,550,6%111–3637,4–24,230,6%396–92626,4–61,742,8%145–2569,7–17,156,6%
10OCTO1310376,9%872802+7067,161,71345535,01027,835327,220215,5957,3272,1191,514411,120615,817613,51,40252–48819,4–37,551,6%78–3066,0–23,525,5%330–79425,4–61,141,6%134–20910,3–16,164,1%
11GET WOW TEAM26101538,5%1 7531 854-10167,471,32772426,81385,158621,749118,21816,7592,2672,533812,537413,936513,51,45479–93317,7–34,651,3%177–5036,6–18,635,2%656–1 43624,3–53,245,7%270–36310,0–13,474,4%
12KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE2391439,1%1 3531 450-9758,863,02380835,12069,060226,236716,01607,0462,0562,431913,928312,329712,91,15404–96017,6–41,742,1%100–4224,3–18,323,7%504–1 38221,9–60,136,5%191–3228,3–14,059,3%
13SOFTSWISS BASKETBALL138561,5%931794+13771,661,11350038,517113,232925,320215,514010,8534,1201,517613,517313,315311,81,15260–47920,0–36,854,3%108–3928,3–30,227,6%368–87128,3–67,042,3%87–1686,7–12,951,8%
14INIEMAMOCNI138561,5%916884+3270,568,01347036,21158,835527,320215,5886,8201,5302,314711,314210,919314,81,37275–56121,2–43,249,0%85–2786,5–21,430,6%360–83927,7–64,542,9%111–2148,5–16,551,9%
15INDEX MOCY117463,6%734623+11166,756,61143139,212611,530527,713612,4766,9141,3151,412111,016915,418116,51,12222–45920,2–41,748,4%53–2274,8–20,623,3%275–68625,0–62,440,1%131–20011,9–18,265,5%
16RUN'N GUN2371630,4%1 3311 625-29457,970,72378934,323510,255424,133614,61677,3411,8542,336015,729412,824610,70,93379–88716,5–38,642,7%123–4735,3–20,626,0%502–1 36021,8–59,136,9%164–2777,1–12,059,2%
17DACHMUR116554,5%767807-4069,773,41140336,611610,528726,119818,0807,3121,1353,211810,712811,6988,91,68275–58725,0–53,446,8%50–1974,5–17,925,4%325–78429,5–71,341,5%67–916,1–8,373,6%
18BC LITUANICA115645,5%713767-5464,869,71141537,711110,130427,615914,5625,6302,7181,615714,314413,114513,21,01198–40718,0–37,048,6%76–2676,9–24,328,5%274–67424,9–61,340,7%89–1688,1–15,353,0%
19WARSAW RAPTORS114736,4%721777-5665,570,61141537,715113,726424,015213,8988,9161,5181,615113,714713,413512,31,01178–40316,2–36,644,2%89–3378,1–30,626,4%267–74024,3–67,336,1%98–1528,9–13,864,5%
20ORLY TEMIDY114736,4%564640-7651,358,21137133,712311,224822,511410,4827,5171,5333,013312,116815,315013,60,86198–47918,0–43,541,3%27–1652,5–15,016,4%225–64420,5–58,534,9%87–1667,9–15,152,4%
21BANKSTERS124833,3%739818-7961,668,21233628,01058,823119,317714,81149,5282,3373,115913,316313,613911,61,11188–42615,7–35,544,1%79–2566,6–21,330,9%267–68222,3–56,839,1%106–1538,8–12,869,3%
22HUTNICZE WILKI124833,3%836921-8569,776,81242335,313010,829324,417914,9766,3211,8272,316013,316413,718415,31,12197–39516,4–32,949,9%100–3688,3–30,727,2%297–76324,8–63,638,9%142–20811,8–17,368,3%
23AMIGOS103730,0%728776-4872,877,61036336,3868,627727,714714,7525,2212,1181,811411,412112,113113,11,29202–41920,2–41,948,2%74–2567,4–25,628,9%276–67527,6–67,540,9%102–13810,2–13,873,9%
24MDM SERWIS123925,0%767875-10863,972,91239933,313811,526121,820116,8887,3191,6393,319316,119316,117514,61,04237–50519,8–42,146,9%55–2134,6–17,825,8%292–71824,3–59,840,7%128–19110,7–15,967,0%
25VABANK123925,0%701853-15258,471,11240133,4917,631025,812810,71089,0262,2181,515613,016513,817814,80,82201–45516,8–37,944,2%61–2905,1–24,221,0%262–74521,8–62,135,2%116–2049,7–17,056,9%
26SAHEL110100,0%8778+987,078,013939,066,03333,01818,044,022,011,01010,01010,01010,01,8018–3918,0–39,046,2%13–3413,0–34,038,2%31–7331,0–73,042,5%12–1312,0–13,092,3%
27BAT MOCY110110,0%685852-16762,377,51136132,81029,325923,514413,1625,6171,5232,111010,016915,412611,51,31231–53221,0–48,443,4%42–1963,8–17,821,4%273–72824,8–66,237,5%97–1368,8–12,471,3%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 239 z 239 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.