Statystyki drużyn

8WBA + 4WBA · 1. Liga · 18 lutego 2024 – 31 maja 2026 · 20 drużyn · 152 mecze

MiejsceDrużyna
1HUTNICZE WILKI2618869,2%1 9951 818+17776,769,92689634,528410,961223,543516,72359,0411,6461,829411,338014,633512,91,48461–91617,7–35,250,3%272–81110,5–31,233,5%733–1 72728,2–66,442,4%257–3689,9–14,269,8%
2OSTAP RUSZTOWANIA27171063,0%1 8281 632+19667,760,42786632,12137,965324,245716,91866,9451,7341,334012,642915,942215,61,34516–95419,1–35,354,1%156–5005,8–18,531,2%672–1 45424,9–53,946,2%328–47612,1–17,668,9%
3BC LITUANICA27141351,9%1 6261 635-960,260,62797136,029711,067425,042615,81495,5692,6552,035713,238914,435013,01,19473–1 05817,5–39,244,7%137–4895,1–18,128,0%610–1 54722,6–57,339,4%269–40310,0–14,966,7%
4BLAZERS1411378,6%1 095907+18878,264,81451736,917512,534224,429921,414010,0584,1292,115511,118112,918613,31,93304–54321,7–38,856,0%116–3768,3–26,930,9%420–91930,0–65,645,7%139–2239,9–15,962,3%
5INDEX MOCY1411378,6%947896+5167,664,01450436,014110,136325,921115,11067,6161,1251,81399,920814,920114,41,52235–49316,8–35,247,7%105–3597,5–25,629,2%340–85224,3–60,939,9%162–24111,6–17,267,2%
6POLIBUDA149564,3%1 006899+10771,964,21442630,41037,432323,126118,61017,2312,2191,41087,717912,816011,42,42229–45916,4–32,849,9%130–3809,3–27,134,2%359–83925,6–59,942,8%138–1679,9–11,982,6%
7POST PRIME148657,1%921944-2365,867,41443030,71057,532523,223716,91238,8342,4342,418913,518813,421515,41,25262–52618,7–37,649,8%69–2864,9–20,424,1%331–81223,6–58,040,8%190–25813,6–18,473,6%
8BLAZERS 2127558,3%721661+6060,155,11236830,7978,127122,615713,1816,8211,8121,014011,718515,416413,71,12184–34415,3–28,753,5%77–2696,4–22,428,6%261–61321,8–51,142,6%102–1718,5–14,359,6%
9HUTNIK WARSZAWA147750,0%1 0551 010+4575,472,11442330,21077,631622,629921,4906,4241,7302,116211,618713,415110,81,85241–45317,2–32,453,2%149–42110,6–30,135,4%390–87427,9–62,444,6%126–1759,0–12,572,0%
10NTL127558,3%817808+968,167,31244737,314712,330025,025221,0786,5443,7272,316814,017114,317314,41,50203–40316,9–33,650,4%102–3298,5–27,431,0%305–73225,4–61,041,7%105–1728,8–14,361,0%
11AVENGA127558,3%898891+774,874,31244036,71099,133127,627522,9705,8242,0292,417314,415012,519115,91,59241–43720,1–36,455,1%85–2727,1–22,731,3%326–70927,2–59,146,0%161–25413,4–21,263,4%
12PIASECZUSETS126650,0%893908-1574,475,71239933,31048,729524,622118,4715,9262,2342,813611,318315,315112,61,63237–44719,8–37,353,0%94–3217,8–26,829,3%331–76827,6–64,043,1%137–18311,4–15,374,9%
13KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE126650,0%784821-3765,368,41239132,6927,729924,918015,0695,8141,2181,517514,613411,217914,91,03227–46318,9–38,649,0%74–2196,2–18,333,8%301–68225,1–56,844,1%108–1869,0–15,558,1%
14RUN'N GUN125741,7%788818-3065,768,21236730,6816,828623,818015,0766,3121,0151,316413,716914,116713,91,10202–41416,8–34,548,8%86–2577,2–21,433,5%288–67124,0–55,942,9%126–19010,5–15,866,3%
15AMATORZY124833,3%700755-5558,362,91242435,313110,929324,413511,31018,4211,8242,013411,217314,414912,41,01182–44915,2–37,440,5%83–3306,9–27,525,2%265–77922,1–64,934,0%87–1417,3–11,861,7%
16MDM SERWIS2442016,7%1 4571 724-26760,771,82480933,724510,256423,537515,62028,4451,9542,331813,336615,334314,31,18480–1 06420,0–44,345,1%85–3863,5–16,122,0%565–1 45023,5–60,439,0%242–38110,1–15,963,5%
17PUMY BETONU113827,3%628693-6557,163,01134431,3847,626023,614212,9716,5262,4191,716114,617816,215113,70,88166–35015,1–31,847,4%56–2325,1–21,124,1%222–58220,2–52,938,1%128–19011,6–17,367,4%
18BANKSTERS1331023,1%798924-12661,471,11339830,61138,728521,918214,01058,1181,4483,715812,217913,814911,51,15216–49816,6–38,343,4%78–2976,0–22,826,3%294–79522,6–61,237,0%132–16710,2–12,879,0%
19ORLY TEMIDY113827,3%574746-17252,267,81129026,4847,620618,713812,5918,360,5171,513111,913412,214313,01,05190–39317,3–35,748,3%28–1722,5–15,616,3%218–56519,8–51,438,6%110–17210,0–15,664,0%
20WARSAW RAPTORS112918,2%705746-4164,167,81138034,512411,325623,316815,3827,5111,0171,514613,315313,91099,91,15180–39316,4–35,745,8%97–3408,8–30,928,5%277–73325,2–66,637,8%54–1064,9–9,650,9%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 152 z 152 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.