Statystyki drużyn

4 sezony · 1. Liga · 6 marca 2022 – 31 maja 2026 · 29 drużyn · 271 meczów

MiejsceDrużyna
1HUTNIK WARSZAWA2823582,1%2 2801 985+29581,470,92997933,82297,975025,964622,31776,1682,3361,229810,342414,637212,82,17613–1 05921,1–36,557,9%281–8269,7–28,534,0%894–1 88530,8–65,047,4%271–3899,3–13,469,7%
2OSTAP RUSZTOWANIA38221657,9%2 4262 262+16463,859,5391 25632,23589,289823,055614,32646,8792,0721,845611,755114,152113,41,22700–1 40517,9–36,049,8%212–7645,4–19,627,7%912–2 16923,4–55,642,0%400–57210,3–14,769,9%
3PIASECZUSETS2821675,0%2 1881 815+37378,164,8291 10238,031911,078327,056019,32047,0672,3622,136812,740814,142014,51,52570–1 04619,7–36,154,5%251–8118,7–28,030,9%821–1 85728,3–64,044,2%350–46412,1–16,075,4%
4INDEX MOCY2518772,0%1 6811 519+16267,260,82593537,426710,766826,734713,91827,3301,2401,626010,437715,138215,31,33457–95218,3–38,148,0%158–5866,3–23,427,0%615–1 53824,6–61,540,0%293–44111,7–17,666,4%
5BC LITUANICA2517868,0%1 6421 516+12665,760,62595138,027411,067727,139115,61566,2702,8371,532112,834413,834213,71,22476–99719,0–39,947,7%148–5075,9–20,329,2%624–1 50425,0–60,241,5%246–3909,8–15,663,1%
6AVENGA26151157,7%1 7151 665+5066,064,02675028,81967,555421,339615,21646,3532,0542,127710,726110,030611,81,43428–82616,5–31,851,8%186–5547,2–21,333,6%614–1 38023,6–53,144,5%261–35410,0–13,673,7%
7GET WOW TEAM25131152,0%1 7611 736+2570,469,42674928,81576,059222,848918,81706,5451,7522,030311,737614,534213,21,61484–93718,6–36,051,7%177–5006,8–19,235,4%661–1 43725,4–55,346,0%268–36210,3–13,974,0%
8POLIBUDA23111047,8%1 6661 640+2672,471,32375032,62018,754923,941918,21596,9512,2452,023510,230513,324710,71,78430–86618,7–37,749,7%188–5698,2–24,733,0%618–1 43526,9–62,443,1%176–2497,7–10,870,7%
9RUN'N GUN25111444,0%1 5721 591-1962,963,62582633,02158,661124,439215,71636,5321,3431,733613,434813,933413,41,17439–92417,6–37,047,5%150–4876,0–19,530,8%589–1 41123,6–56,441,7%244–3739,8–14,965,4%
10OCTO1310376,9%872802+7067,161,71345535,01027,835327,220215,5957,3272,1191,514411,120615,817613,51,40252–48819,4–37,551,6%78–3066,0–23,525,5%330–79425,4–61,141,6%134–20910,3–16,164,1%
11KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE23101343,5%1 4241 444-2061,962,82381935,62119,260826,436515,91386,0351,5401,733514,628612,433814,71,09429–91818,7–39,946,7%118–4225,1–18,328,0%547–1 34023,8–58,340,8%212–3659,2–15,958,1%
12HUTNICZE WILKI149564,3%1 032955+7773,768,21453538,217612,635925,622616,11138,1201,4221,617712,618613,318112,91,28230–49416,4–35,346,6%150–46010,7–32,932,6%380–95427,1–68,139,8%122–1798,7–12,868,2%
13ORLY TEMIDY3392427,3%1 7442 162-41852,865,53398029,72878,769321,039812,12537,7331,0692,142512,946114,043713,20,94580–1 32817,6–40,243,7%98–5113,0–15,519,2%678–1 83920,5–55,736,9%290–5008,8–15,258,0%
14SOFTSWISS BASKETBALL138561,5%931794+13771,661,11350038,517113,232925,320215,514010,8534,1201,517613,517313,315311,81,15260–47920,0–36,854,3%108–3928,3–30,227,6%368–87128,3–67,042,3%87–1686,7–12,951,8%
15INIEMAMOCNI138561,5%916884+3270,568,01347036,21158,835527,320215,5886,8201,5302,314711,314210,919314,81,37275–56121,2–43,249,0%85–2786,5–21,430,6%360–83927,7–64,542,9%111–2148,5–16,551,9%
16BLAZERS 2127558,3%721661+6060,155,11236830,7978,127122,615713,1816,8211,8121,014011,718515,416413,71,12184–34415,3–28,753,5%77–2696,4–22,428,6%261–61321,8–51,142,6%102–1718,5–14,359,6%
17SHTOPKE BASKET157846,7%952991-3963,566,11545330,21117,434222,821414,31157,7352,3352,316010,724316,221214,11,34236–48115,7–32,149,1%112–3977,5–26,528,2%348–87823,2–58,539,6%144–2129,6–14,167,9%
18NTL2371630,4%1 3061 542-23656,867,02368629,81938,449321,433214,41245,4341,5431,926211,426411,532214,01,27361–81315,7–35,344,4%120–4375,2–19,027,5%481–1 25020,9–54,338,5%224–3399,7–14,766,1%
19BLAZERS126650,0%798764+3466,563,71242535,414111,828423,718615,51078,9262,2201,715813,217914,919015,81,18199–39816,6–33,250,0%89–3597,4–29,924,8%288–75724,0–63,138,0%133–21011,1–17,563,3%
20DACHMUR116554,5%767807-4069,773,41140336,611610,528726,119818,0807,3121,1353,211810,712811,6988,91,68275–58725,0–53,446,8%50–1974,5–17,925,4%325–78429,5–71,341,5%67–916,1–8,373,6%
21WARSAW RAPTORS2261627,3%1 4261 523-9764,869,22279536,127512,552023,632014,51808,2271,2351,629713,530013,624411,11,08358–79616,3–36,245,0%186–6778,5–30,827,5%544–1 47324,7–67,036,9%152–2586,9–11,758,9%
22AMATORZY124833,3%700755-5558,362,91242435,313110,929324,413511,31018,4211,8242,013411,217314,414912,41,01182–44915,2–37,440,5%83–3306,9–27,525,2%265–77922,1–64,934,0%87–1417,3–11,861,7%
23MM PROBASKET114736,4%724822-9865,874,71141737,91059,531228,417716,1635,7161,5373,414413,111610,511310,31,23221–48920,1–44,545,2%67–2266,1–20,529,6%288–71526,2–65,040,3%81–1247,4–11,365,3%
24AMIGOS103730,0%728776-4872,877,61036336,3868,627727,714714,7525,2212,1181,811411,412112,113113,11,29202–41920,2–41,948,2%74–2567,4–25,628,9%276–67527,6–67,540,9%102–13810,2–13,873,9%
25PUMY BETONU113827,3%628693-6557,163,01134431,3847,626023,614212,9716,5262,4191,716114,617816,215113,70,88166–35015,1–31,847,4%56–2325,1–21,124,1%222–58220,2–52,938,1%128–19011,6–17,367,4%
26VABANK123925,0%701853-15258,471,11240133,4917,631025,812810,71089,0262,2181,515613,016513,817814,80,82201–45516,8–37,944,2%61–2905,1–24,221,0%262–74521,8–62,135,2%116–2049,7–17,056,9%
27BAT MOCY2332013,0%1 3851 639-25460,271,32373932,11958,554423,731713,81295,6321,4381,725110,935515,427812,11,26439–1 00319,1–43,643,8%102–4044,4–17,625,2%541–1 40723,5–61,238,5%201–2718,7–11,874,2%
28MDM SERWIS112918,2%652751-9959,368,31138034,51039,427725,214513,2857,780,7141,313612,415414,016615,11,07205–46318,6–42,144,3%42–1863,8–16,922,6%247–64922,5–59,038,1%116–19010,5–17,361,1%
29SAHEL110100,0%8778+987,078,013939,066,03333,01818,044,022,011,01010,01010,01010,01,8018–3918,0–39,046,2%13–3413,0–34,038,2%31–7331,0–73,042,5%12–1312,0–13,092,3%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 271 z 271 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.