Statystyki drużyn

5 sezonów · 1. Liga · 4 października 2020 – 31 maja 2026 · 30 drużyn · 297 meczów

MiejsceDrużyna
1INDEX MOCY37221559,5%2 3882 278+11064,561,6371 35936,737810,298126,548813,22697,3521,4611,641111,153514,555715,11,19662–1 40517,9–38,047,1%219–8465,9–22,925,9%881–2 25123,8–60,839,1%407–65111,0–17,662,5%
2KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE48222645,8%2 9023 039-13760,563,3481 67134,84298,91 24225,976616,03146,5881,8992,166913,957912,169814,51,14859–1 93717,9–40,444,3%225–8514,7–17,726,4%1 084–2 78822,6–58,138,9%455–7649,5–15,959,6%
3OCTO2621580,8%1 8071 602+20569,561,62694536,32258,772027,741115,81917,3652,5441,727410,538614,836013,81,50478–93818,4–36,151,0%186–6857,2–26,327,2%664–1 62325,5–62,440,9%293–43411,3–16,767,5%
4BC LITUANICA36211558,3%2 3492 270+7965,363,1361 35137,537610,497527,157916,12336,5992,8571,649313,750314,047213,11,17673–1 41718,7–39,447,5%224–7606,2–21,129,5%897–2 17724,9–60,541,2%331–5469,2–15,260,6%
5OSTAP RUSZTOWANIA36191752,8%2 3332 221+11264,861,7361 25534,937210,388324,551614,32687,4862,4511,444812,452014,448313,41,15674–1 33818,7–37,250,4%191–7565,3–21,025,3%865–2 09424,0–58,241,3%332–5239,2–14,563,5%
6NTL2216672,7%1 4871 358+12967,661,72283638,026211,957426,143619,81667,5401,8502,329013,223710,832314,71,50451–88820,5–40,450,8%133–4736,0–21,528,1%584–1 36126,5–61,942,9%191–3238,7–14,759,1%
7INIEMAMOCNI26161061,5%1 7631 727+3667,866,42690034,62579,964324,739815,31887,2501,9702,727010,431512,138014,61,47539–1 14320,7–44,047,2%147–5215,7–20,028,2%686–1 66426,4–64,041,2%244–4229,4–16,257,8%
8ORLY TEMIDY33132039,4%1 7572 009-25253,260,9331 01430,73089,370621,441212,52758,3431,3732,241212,546214,043613,21,00592–1 31217,9–39,845,1%97–5302,9–16,118,3%689–1 84220,9–55,837,4%282–4838,5–14,658,4%
9RUN'N GUN35122334,3%2 1192 443-32460,569,8351 15633,03169,084024,051614,72436,9531,5692,052415,046313,241311,80,98581–1 30116,6–37,244,7%209–7306,0–20,928,6%790–2 03122,6–58,038,9%290–4678,3–13,362,1%
10PIASECZUSETS1311184,6%961786+17573,960,51353341,015511,937829,123918,41017,8262,0433,315511,919314,817413,41,54260–52520,0–40,449,5%98–3557,5–27,327,6%358–88027,5–67,740,7%148–19911,4–15,374,4%
11MM PROBASKET129375,0%1 006727+27983,860,61244837,314412,030425,327222,712710,6373,1272,312610,512810,71149,52,16317–57826,4–48,254,8%76–2076,3–17,336,7%393–78532,8–65,450,1%88–1287,3–10,768,8%
12SPORTOWA WARSZAWA139469,2%835729+10664,256,11345935,31299,933025,421116,21088,3382,9332,516312,521716,719114,71,29224–47817,2–36,846,9%83–2836,4–21,829,3%307–76123,6–58,540,3%138–21410,6–16,564,5%
13HUTNICZE WILKI149564,3%1 032955+7773,768,21453538,217612,635925,622616,11138,1201,4221,617712,618613,318112,91,28230–49416,4–35,346,6%150–46010,7–32,932,6%380–95427,1–68,139,8%122–1798,7–12,868,2%
14SOFTSWISS BASKETBALL138561,5%931794+13771,661,11350038,517113,232925,320215,514010,8534,1201,517613,517313,315311,81,15260–47920,0–36,854,3%108–3928,3–30,227,6%368–87128,3–67,042,3%87–1686,7–12,951,8%
15HUTNIK WARSZAWA138461,5%970848+12274,665,21340831,4937,231524,224919,2856,5332,5241,815411,818113,914010,81,62242–42618,6–32,856,8%121–3349,3–25,736,2%363–76027,9–58,547,8%103–1497,9–11,569,1%
16POLIBUDA138461,5%937880+5772,167,71342632,81068,232024,622117,0695,3262,0231,817713,619414,915712,11,25271–50720,8–39,053,5%92–2807,1–21,532,9%363–78727,9–60,546,1%120–1629,2–12,574,1%
17GET WOW TEAM2181338,1%1 2901 304-1461,462,12163830,41627,747622,736617,41798,5291,4492,325212,031715,122010,51,45346–73216,5–34,947,3%150–4997,1–23,830,1%496–1 23123,6–58,640,3%148–2227,0–10,666,7%
18VABANK2481633,3%1 4781 697-21961,670,72476732,01777,459024,628611,92078,6552,3361,529712,431713,236915,40,96393–87516,4–36,544,9%143–5866,0–24,424,4%536–1 46122,3–60,936,7%263–43311,0–18,060,7%
19BLAZERS 2127558,3%721661+6060,155,11236830,7978,127122,615713,1816,8211,8121,014011,718515,416413,71,12184–34415,3–28,753,5%77–2696,4–22,428,6%261–61321,8–51,142,6%102–1718,5–14,359,6%
20AVENGA137553,8%936887+4972,068,21344033,81199,232124,721516,5987,5372,8292,216412,614311,020315,61,31229–47517,6–36,548,2%112–3278,6–25,234,3%341–80226,2–61,742,5%142–22010,9–16,964,5%
21MSJ VISION117463,6%723692+3165,762,91142939,012511,430427,621119,21029,3181,6242,213612,413512,311210,21,55266–57524,2–52,346,3%40–1533,6–13,926,1%306–72827,8–66,242,0%71–1226,5–11,158,2%
22DACHMUR116554,5%767807-4069,773,41140336,611610,528726,119818,0807,3121,1353,211810,712811,6988,91,68275–58725,0–53,446,8%50–1974,5–17,925,4%325–78429,5–71,341,5%67–916,1–8,373,6%
23MDM SERWIS2361726,1%1 3761 459-8359,863,42386137,425911,360226,232114,01797,8291,3421,827311,933014,332914,31,18393–94417,1–41,041,6%120–4875,2–21,224,6%513–1 43122,3–62,235,8%230–37010,0–16,162,2%
24WARSAW RAPTORS2261627,3%1 4261 523-9764,869,22279536,127512,552023,632014,51808,2271,2351,629713,530013,624411,11,08358–79616,3–36,245,0%186–6778,5–30,827,5%544–1 47324,7–67,036,9%152–2586,9–11,758,9%
25AMIGOS124833,3%719756-3759,963,01236330,3766,328723,915713,1665,5312,6211,812410,315412,816413,71,27171–36314,3–30,347,1%81–3006,8–25,027,0%252–66321,0–55,338,0%114–1759,5–14,665,1%
26AMATORZY124833,3%700755-5558,362,91242435,313110,929324,413511,31018,4211,8242,013411,217314,414912,41,01182–44915,2–37,440,5%83–3306,9–27,525,2%265–77922,1–64,934,0%87–1417,3–11,861,7%
27NIE DAJ ZA TRZY103730,0%682746-6468,274,61034934,9696,928028,016116,1828,2191,9242,412412,411811,811711,71,30189–41018,9–41,046,1%75–2757,5–27,527,3%264–68526,4–68,538,5%79–1157,9–11,568,7%
28PUMY BETONU113827,3%628693-6557,163,01134431,3847,626023,614212,9716,5262,4191,716114,617816,215113,70,88166–35015,1–31,847,4%56–2325,1–21,124,1%222–58220,2–52,938,1%128–19011,6–17,367,4%
29FASOLKI1221016,7%698902-20458,275,21246738,91169,735129,315713,1847,0171,4242,019216,014412,01179,80,82233–59619,4–49,739,1%52–2084,3–17,325,0%285–80423,8–67,035,4%76–1206,3–10,063,3%
30BAT MOCY100100,0%513686-17351,368,61028828,8676,722122,112612,6313,1141,4252,5949,413613,6787,81,34142–38014,2–38,037,4%55–1965,5–19,628,1%197–57619,7–57,634,2%64–886,4–8,872,7%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 297 z 297 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.