Statystyki drużyn

6 sezonów · 1. Liga · 4 października 2020 – 31 maja 2026 · 29 drużyn · 322 mecze

MiejsceDrużyna
1OSTAP RUSZTOWANIA52262650,0%3 2663 192+7462,861,4531 70932,24899,21 22023,078114,73947,41172,2981,867312,774414,071513,51,16950–1 93917,9–36,649,0%267–1 0205,0–19,226,2%1 217–2 95923,0–55,841,1%515–7799,7–14,766,1%
2PIASECZUSETS2725292,6%2 2621 726+53683,863,9281 04537,330010,774526,660921,82007,1662,4541,932211,542315,141514,81,89627–1 06822,4–38,158,7%238–7438,5–26,532,0%865–1 81130,9–64,747,8%349–47312,5–16,973,8%
3HUTNIK WARSZAWA2821775,0%2 1641 993+17177,371,22992932,02057,172425,061921,32016,9592,0411,430010,338813,432511,22,06561–98719,3–34,056,8%297–87410,2–30,134,0%858–1 86129,6–64,246,1%211–3077,3–10,668,7%
4NTL35201557,1%2 3412 329+1266,966,5351 25735,938611,087124,961917,72707,7742,1722,145312,942912,352915,11,37605–1 31017,3–37,446,2%264–8907,5–25,429,7%869–2 20024,8–62,939,5%339–5359,7–15,363,4%
5BC LITUANICA2819967,9%1 7741 599+17563,457,1281 04137,231411,272726,041514,81906,8692,5461,631811,443415,537913,51,31497–1 10117,8–39,345,1%162–5725,8–20,428,3%659–1 67323,5–59,839,4%294–45310,5–16,264,9%
6INDEX MOCY2618869,2%1 7301 598+13266,561,52691935,32589,966125,437414,41947,5311,2381,527210,540015,435613,71,38474–99118,2–38,147,8%171–5736,6–22,029,8%645–1 56424,8–60,241,2%269–42110,3–16,263,9%
7BLAZERS 22416866,7%1 5311 307+22463,854,52481333,91998,361425,633413,91978,2562,3281,230112,532313,531813,31,11393–72916,4–30,453,9%173–5957,2–24,829,1%566–1 32423,6–55,242,7%206–3368,6–14,061,3%
8KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE35142140,0%2 1622 328-16661,866,5351 13632,52868,285024,350014,32457,0491,4742,145813,138611,047613,61,09633–1 43718,1–41,144,1%180–6315,1–18,028,5%813–2 06823,2–59,139,3%302–5088,6–14,559,4%
9MM PROBASKET23131056,5%1 7301 549+18175,267,32386537,624910,861626,844919,51908,3532,3642,827011,724410,62279,91,66538–1 06723,4–46,450,4%143–4336,2–18,833,0%681–1 50029,6–65,245,4%169–2527,3–11,067,1%
10HUTNICZE WILKI26131350,0%1 8681 876-871,872,22695836,830611,865225,140515,61897,3411,6491,933713,035013,536514,01,20427–88916,4–34,248,0%250–8289,6–31,830,2%677–1 71726,0–66,039,4%264–38710,2–14,968,2%
11POLIBUDA24121150,0%1 7841 716+6874,371,52483034,624010,059024,643518,11586,6612,5492,027011,332013,327311,41,61465–91319,4–38,050,9%198–6158,3–25,632,2%663–1 52827,6–63,743,4%192–2678,0–11,171,9%
12AVENGA25121348,0%1 6971 676+2167,967,02580932,42088,360124,043717,51596,4572,3592,433213,328911,633813,51,32462–87218,5–34,953,0%169–5176,8–20,732,7%631–1 38925,2–55,645,4%266–36810,6–14,772,3%
13POST PRIME1411378,6%864748+11661,753,41451036,41399,937126,520414,6956,8362,6201,418213,017312,419313,81,12223–46015,9–32,948,5%93–3596,6–25,625,9%316–81922,6–58,538,6%139–2199,9–15,663,5%
14NIE DAJ ZA TRZY23111247,8%1 5871 626-3969,070,72379934,71938,460626,338616,81888,2592,6552,428312,325711,229612,91,36439–92519,1–40,247,5%158–5796,9–25,227,3%597–1 50426,0–65,439,7%235–32310,2–14,072,8%
15BLAZERS1510566,7%1 048943+10569,962,91555036,721114,133922,625917,31328,8412,7291,918212,124816,522314,91,42285–56319,0–37,550,6%111–3637,4–24,230,6%396–92626,4–61,742,8%145–2569,7–17,156,6%
16GET WOW TEAM26101538,5%1 7531 854-10167,471,32772426,81385,158621,749118,21816,7592,2672,533812,537413,936513,51,45479–93317,7–34,651,3%177–5036,6–18,635,2%656–1 43624,3–53,245,7%270–36310,0–13,474,4%
17ORLY TEMIDY23101343,5%1 3061 496-19056,865,02365128,31827,946920,433514,62139,3271,2482,130313,229312,731913,91,11428–88218,6–38,348,5%69–3513,0–15,319,7%497–1 23321,6–53,640,3%243–38910,6–16,962,5%
18RUN'N GUN33102330,3%1 9912 396-40560,372,6331 02231,02688,175422,846814,22296,9461,4601,848714,845713,838211,60,96528–1 20216,0–36,443,9%211–7266,4–22,029,1%739–1 92822,4–58,438,3%262–4157,9–12,663,1%
19WARSAW RAPTORS2591636,0%1 5411 582-4161,663,32588735,528711,560024,035614,22018,0391,6361,433713,534013,629211,71,06414–88716,6–35,546,7%181–6717,2–26,827,0%595–1 55823,8–62,338,2%170–3146,8–12,654,1%
20OCTO148657,1%839814+2559,958,11442430,31067,631822,716411,71077,6201,4221,617312,423016,418813,40,95224–45716,0–32,649,0%84–3266,0–23,325,8%308–78322,0–55,939,3%139–2299,9–16,460,7%
21PUMY BETONU2381534,8%1 3261 442-11657,762,72370130,51817,952022,628112,21496,5552,4391,729212,734515,034615,00,96347–75815,1–33,045,8%108–4634,7–20,123,3%455–1 22119,8–53,137,3%308–43913,4–19,170,2%
22GRUBE RYBY115645,5%711767-5664,669,71138635,111710,626924,516414,9555,0171,5211,915414,014212,912411,31,06200–41018,2–37,348,8%70–2476,4–22,528,3%270–65724,5–59,741,1%101–1719,2–15,559,1%
23MDM SERWIS2351821,7%1 4191 626-20761,770,72377933,924110,553823,434615,01737,5271,2532,332914,334715,134114,81,05442–96819,2–42,145,7%97–3994,2–17,324,3%539–1 36723,4–59,439,4%244–38110,6–16,664,0%
24AMATORZY124833,3%700755-5558,362,91242435,313110,929324,413511,31018,4211,8242,013411,217314,414912,41,01182–44915,2–37,440,5%83–3306,9–27,525,2%265–77922,1–64,934,0%87–1417,3–11,861,7%
25BANKSTERS124833,3%739818-7961,668,21233628,01058,823119,317714,81149,5282,3373,115913,316313,613911,61,11188–42615,7–35,544,1%79–2566,6–21,330,9%267–68222,3–56,839,1%106–1538,8–12,869,3%
26AMIGOS103730,0%728776-4872,877,61036336,3868,627727,714714,7525,2212,1181,811411,412112,113113,11,29202–41920,2–41,948,2%74–2567,4–25,628,9%276–67527,6–67,540,9%102–13810,2–13,873,9%
27SAHEL110100,0%8778+987,078,013939,066,03333,01818,044,022,011,01010,01010,01010,01,8018–3918,0–39,046,2%13–3413,0–34,038,2%31–7331,0–73,042,5%12–1312,0–13,092,3%
28DACHMUR111109,1%684855-17162,277,71143539,513011,830527,714413,1645,880,7312,814413,112311,2938,51,00214–52819,5–48,040,5%60–2405,5–21,825,0%274–76824,9–69,835,7%76–986,9–8,977,6%
29BAT MOCY110110,0%685852-16762,377,51136132,81029,325923,514413,1625,6171,5232,111010,016915,412611,51,31231–53221,0–48,443,4%42–1963,8–17,821,4%273–72824,8–66,237,5%97–1368,8–12,471,3%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 322 z 322 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.