Statystyki drużyn

4 sezony · 1. Liga · 24 września 2023 – 31 maja 2026 · 30 drużyn · 299 meczów

MiejsceDrużyna
1BC LITUANICA39231659,0%2 4812 353+12863,660,3391 44136,941610,71 02526,360315,52676,8982,5661,749012,659315,250913,11,23694–1 52117,8–39,045,6%238–8256,1–21,228,8%932–2 34623,9–60,239,7%379–6099,7–15,662,2%
2INDEX MOCY38221657,9%2 4372 357+8064,162,0381 34335,33699,797425,651513,62817,4531,4591,642311,155814,753114,01,22679–1 44417,9–38,047,0%232–8336,1–21,927,9%911–2 27724,0–59,940,0%383–63110,1–16,660,7%
3OCTO2719870,4%1 7741 614+16065,759,82791433,92298,568525,437313,82037,5582,1471,730311,241015,237213,81,23450–90716,7–33,649,6%192–7057,1–26,127,2%642–1 61223,8–59,739,8%298–45411,0–16,865,6%
4BLAZERS 22416866,7%1 5311 307+22463,854,52481333,91998,361425,633413,91978,2562,3281,230112,532313,531813,31,11393–72916,4–30,453,9%173–5957,2–24,829,1%566–1 32423,6–55,242,7%206–3368,6–14,061,3%
5KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE36162044,4%2 2142 269-5561,563,0361 22834,13309,289824,953714,92396,6521,4651,847413,241711,656015,61,13659–1 44618,3–40,245,6%175–6224,9–17,328,1%834–2 06823,2–57,440,3%371–62110,3–17,359,7%
6ORLY TEMIDY34161847,1%1 9252 119-19456,662,3341 00429,52838,372121,249514,63159,3471,4712,145113,345313,346213,61,10632–1 32218,6–38,947,8%111–5443,3–16,020,4%743–1 86621,9–54,939,8%328–5349,6–15,761,4%
7OSTAP RUSZTOWANIA27141351,9%1 7281 754-2664,065,02782830,72198,160922,643716,22168,0562,1481,833112,340014,842515,71,32478–94817,7–35,150,4%150–5605,6–20,726,8%628–1 50823,3–55,941,6%322–48211,9–17,966,8%
8HUTNICZE WILKI26131350,0%1 8681 876-871,872,22695836,830611,865225,140515,61897,3411,6491,933713,035013,536514,01,20427–88916,4–34,248,0%250–8289,6–31,830,2%677–1 71726,0–66,039,4%264–38710,2–14,968,2%
9PIASECZUSETS1412285,7%1 186945+24184,767,51449235,114410,334824,933223,71047,4342,4282,014910,621015,020514,62,23328–53923,4–38,560,9%121–3778,6–26,932,1%449–91632,1–65,449,0%167–23011,9–16,472,6%
10POST PRIME1411378,6%864748+11661,753,41451036,41399,937126,520414,6956,8362,6201,418213,017312,419313,81,12223–46015,9–32,948,5%93–3596,6–25,625,9%316–81922,6–58,538,6%139–2199,9–15,663,5%
11BLAZERS1510566,7%1 048943+10569,962,91555036,721114,133922,625917,31328,8412,7291,918212,124816,522314,91,42285–56319,0–37,550,6%111–3637,4–24,230,6%396–92626,4–61,742,8%145–2569,7–17,156,6%
12HUTNIK WARSZAWA1510566,7%1 1101 078+3274,071,91545330,21016,735223,531120,7936,2211,4221,515410,318312,21449,62,02260–46217,3–30,856,3%161–47010,7–31,334,3%421–93228,1–62,145,2%107–1417,1–9,475,9%
13SPORTOWA WARSZAWA139469,2%835729+10664,256,11345935,31299,933025,421116,21088,3382,9332,516312,521716,719114,71,29224–47817,2–36,846,9%83–2836,4–21,829,3%307–76123,6–58,540,3%138–21410,6–16,564,5%
14WARSAW RAPTORS2591636,0%1 5411 582-4161,663,32588735,528711,560024,035614,22018,0391,6361,433713,534013,629211,71,06414–88716,6–35,546,7%181–6717,2–26,827,0%595–1 55823,8–62,338,2%170–3146,8–12,654,1%
15RUN'N GUN2391439,1%1 4441 544-10062,867,12369230,11677,352522,834415,01496,5251,1341,529913,034214,930313,21,15386–82516,8–35,946,8%152–4836,6–21,031,5%538–1 30823,4–56,941,1%216–3219,4–14,067,3%
16MDM SERWIS3592625,7%2 1432 334-19161,266,7351 26036,039711,386324,752214,92677,6481,4812,346613,352314,950414,41,12630–1 44918,0–41,443,5%175–7005,0–20,025,0%805–2 14923,0–61,437,5%358–56110,2–16,063,8%
17AVENGA148657,1%1 038946+9274,167,61449435,31218,637326,628120,1976,9362,6312,220514,618213,022215,91,37296–53821,1–38,455,0%90–2806,4–20,032,1%386–81827,6–58,447,2%176–24512,6–17,571,8%
18POLIBUDA138561,5%1 007920+8777,570,81346836,013910,732925,326820,6826,3322,5292,216612,820215,515912,21,61264–49020,3–37,753,9%118–3489,1–26,833,9%382–83829,4–64,545,6%125–1619,6–12,477,6%
19NIE DAJ ZA TRZY138561,5%905880+2569,667,71345034,61249,532625,122517,31068,2403,1312,415912,213910,717913,81,42250–51519,2–39,648,5%83–3046,4–23,427,3%333–81925,6–63,040,7%156–20812,0–16,075,0%
20INIEMAMOCNI138561,5%847843+465,264,81343033,114210,928822,219615,11007,7302,3403,11239,517313,318714,41,59264–58220,3–44,845,4%62–2434,8–18,725,5%326–82525,1–63,539,5%133–20810,2–16,063,9%
21PUMY BETONU2381534,8%1 3261 442-11657,762,72370130,51817,952022,628112,21496,5552,4391,729212,734515,034615,00,96347–75815,1–33,045,8%108–4634,7–20,123,3%455–1 22119,8–53,137,3%308–43913,4–19,170,2%
22MSJ VISION117463,6%723692+3165,762,91142939,012511,430427,621119,21029,3181,6242,213612,413512,311210,21,55266–57524,2–52,346,3%40–1533,6–13,926,1%306–72827,8–66,242,0%71–1226,5–11,158,2%
23GET WOW TEAM2471729,2%1 5001 567-6762,565,32471529,81506,356523,542417,71727,2482,0702,933113,836015,029912,51,28406–80316,9–33,550,6%170–5257,1–21,932,4%576–1 32824,0–55,343,4%178–2777,4–11,564,3%
24NTL126650,0%731732-160,961,01238131,81129,326922,419516,3927,7302,5171,415813,216613,818415,31,23150–35412,5–29,542,4%101–3178,4–26,431,9%251–67120,9–55,937,4%128–18410,7–15,369,6%
25GRUBE RYBY115645,5%711767-5664,669,71138635,111710,626924,516414,9555,0171,5211,915414,014212,912411,31,06200–41018,2–37,348,8%70–2476,4–22,528,3%270–65724,5–59,741,1%101–1719,2–15,559,1%
26VABANK125741,7%777844-6764,870,31236630,5867,228023,315813,2998,3292,4181,514111,815212,719115,91,12192–42016,0–35,045,7%82–2966,8–24,727,7%274–71622,8–59,738,3%147–22912,3–19,164,2%
27AMATORZY124833,3%700755-5558,362,91242435,313110,929324,413511,31018,4211,8242,013411,217314,414912,41,01182–44915,2–37,440,5%83–3306,9–27,525,2%265–77922,1–64,934,0%87–1417,3–11,861,7%
28BANKSTERS124833,3%739818-7961,668,21233628,01058,823119,317714,81149,5282,3373,115913,316313,613911,61,11188–42615,7–35,544,1%79–2566,6–21,330,9%267–68222,3–56,839,1%106–1538,8–12,869,3%
29FASOLKI1221016,7%698902-20458,275,21246738,91169,735129,315713,1847,0171,4242,019216,014412,01179,80,82233–59619,4–49,739,1%52–2084,3–17,325,0%285–80423,8–67,035,4%76–1206,3–10,063,3%
30DACHMUR111109,1%684855-17162,277,71143539,513011,830527,714413,1645,880,7312,814413,112311,2938,51,00214–52819,5–48,040,5%60–2405,5–21,825,0%274–76824,9–69,835,7%76–986,9–8,977,6%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 299 z 299 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.