Statystyki drużyn

5 sezonów · 1. Liga · 2 października 2022 – 31 maja 2026 · 29 drużyn · 343 mecze

MiejsceDrużyna
1BC LITUANICA52262650,0%3 1843 252-6861,262,5521 89136,455910,81 33225,676814,83075,91282,51001,966812,876714,867713,01,15890–1 97617,1–38,045,0%303–1 0885,8–20,927,8%1 193–3 06422,9–58,938,9%495–8029,5–15,461,7%
2INDEX MOCY37251267,6%2 4642 221+24366,660,0371 35036,538410,496626,151013,82707,3451,2531,439310,656915,453714,51,30696–1 45018,8–39,248,0%224–8006,1–21,628,0%920–2 25024,9–60,840,9%400–62110,8–16,864,4%
3OSTAP RUSZTOWANIA37221559,5%2 5182 332+18668,163,0371 24233,63369,190624,561516,62687,2782,1481,346012,456115,253614,51,34725–1 35819,6–36,753,4%218–7415,9–20,029,4%943–2 09925,5–56,744,9%414–62411,2–16,966,3%
4POST PRIME2819967,9%1 7851 692+9363,860,42894033,62448,769624,944115,82187,8702,5541,937113,336112,940814,61,19485–98617,3–35,249,2%162–6455,8–23,025,1%647–1 63123,1–58,339,7%329–47711,8–17,069,0%
5HUTNICZE WILKI2618869,2%1 9951 818+17776,769,92689634,528410,961223,543516,72359,0411,6461,829411,338014,633512,91,48461–91617,7–35,250,3%272–81110,5–31,233,5%733–1 72728,2–66,442,4%257–3689,9–14,269,8%
6OCTO2718966,7%1 7111 616+9563,459,92787932,62087,767124,936613,62027,5471,7411,531711,743616,136413,51,15476–94517,6–35,050,4%162–6326,0–23,425,6%638–1 57723,6–58,440,5%273–43810,1–16,262,3%
7POLIBUDA2717963,0%1 9431 779+16472,065,92785231,62097,764323,848217,91706,3572,1421,628510,637313,831711,71,69500–96618,5–35,851,8%222–6608,2–24,433,6%722–1 62626,7–60,244,4%258–3299,6–12,278,4%
8PIASECZUSETS2517768,0%1 8541 694+16074,267,82593237,325910,467326,946018,41726,9522,1773,129111,637615,032513,01,58497–97219,9–38,951,1%192–6767,7–27,028,4%689–1 64827,6–65,941,8%285–38211,4–15,374,6%
9BLAZERS 22416866,7%1 5311 307+22463,854,52481333,91998,361425,633413,91978,2562,3281,230112,532313,531813,31,11393–72916,4–30,453,9%173–5957,2–24,829,1%566–1 32423,6–55,242,7%206–3368,6–14,061,3%
10HUTNIK WARSZAWA27151155,6%2 0251 858+16775,068,82783130,82007,463123,454820,31756,5572,1542,031611,736813,629110,81,73483–87917,9–32,654,9%270–75510,0–28,035,8%753–1 63427,9–60,546,1%229–3248,5–12,070,7%
11RUN'N GUN36152141,7%2 2282 317-8961,964,4361 15132,03018,485023,655615,42366,6451,3621,747113,152114,547013,11,18623–1 33517,3–37,146,7%216–7136,0–19,830,3%839–2 04823,3–56,941,0%334–5049,3–14,066,3%
12AVENGA25141056,0%1 8341 778+5673,471,12588035,22289,165226,149019,61686,7612,4582,333713,529311,739415,81,45470–91218,8–36,551,5%197–5997,9–24,032,9%667–1 51126,7–60,444,1%303–47412,1–19,063,9%
13ORLY TEMIDY34142041,2%1 8702 136-26655,062,8341 02230,13059,071721,144913,22958,7441,3812,443612,846113,646913,81,03626–1 36118,4–40,046,0%96–5162,8–15,218,6%722–1 87721,2–55,238,5%330–5559,7–16,359,5%
14KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE34132138,2%2 0892 124-3561,462,5341 18434,83189,486625,550314,82236,6451,3621,845913,540712,049714,61,10633–1 38718,6–40,845,6%168–6154,9–18,127,3%801–2 00223,6–58,940,0%319–5449,4–16,058,6%
15WARSAW RAPTORS36132336,1%2 2622 359-9762,865,5361 30236,243812,286424,050814,12998,3551,5541,548813,648713,542711,91,04592–1 29016,4–35,845,9%270–1 0087,5–28,026,8%862–2 29823,9–63,837,5%268–4667,4–12,957,5%
16BLAZERS1411378,6%1 095907+18878,264,81451736,917512,534224,429921,414010,0584,1292,115511,118112,918613,31,93304–54321,7–38,856,0%116–3768,3–26,930,9%420–91930,0–65,645,7%139–2239,9–15,962,3%
17NTL22111150,0%1 3691 444-7562,265,62275034,124511,150523,041618,91376,2542,5472,129213,328412,931014,11,42377–77117,1–35,048,9%140–4826,4–21,929,0%517–1 25323,5–57,041,3%200–3229,1–14,662,1%
18SOFTSWISS BASKETBALL138561,5%931794+13771,661,11350038,517113,232925,320215,514010,8534,1201,517613,517313,315311,81,15260–47920,0–36,854,3%108–3928,3–30,227,6%368–87128,3–67,042,3%87–1686,7–12,951,8%
19INIEMAMOCNI138561,5%916884+3270,568,01347036,21158,835527,320215,5886,8201,5302,314711,314210,919314,81,37275–56121,2–43,249,0%85–2786,5–21,430,6%360–83927,7–64,542,9%111–2148,5–16,551,9%
20PUMY BETONU2381534,8%1 3261 442-11657,762,72370130,51817,952022,628112,21496,5552,4391,729212,734515,034615,00,96347–75815,1–33,045,8%108–4634,7–20,123,3%455–1 22119,8–53,137,3%308–43913,4–19,170,2%
21DACHMUR2271531,8%1 4511 662-21166,075,52283838,124611,259226,934215,51446,5200,9663,026211,925111,41918,71,31489–1 11522,2–50,743,9%110–4375,0–19,925,2%599–1 55227,2–70,538,6%143–1896,5–8,675,7%
22GRUBE RYBY115645,5%711767-5664,669,71138635,111710,626924,516414,9555,0171,5211,915414,014212,912411,31,06200–41018,2–37,348,8%70–2476,4–22,528,3%270–65724,5–59,741,1%101–1719,2–15,559,1%
23AMIGOS124833,3%719756-3759,963,01236330,3766,328723,915713,1665,5312,6211,812410,315412,816413,71,27171–36314,3–30,347,1%81–3006,8–25,027,0%252–66321,0–55,338,0%114–1759,5–14,665,1%
24AMATORZY124833,3%700755-5558,362,91242435,313110,929324,413511,31018,4211,8242,013411,217314,414912,41,01182–44915,2–37,440,5%83–3306,9–27,525,2%265–77922,1–64,934,0%87–1417,3–11,861,7%
25MDM SERWIS2442016,7%1 4571 724-26760,771,82480933,724510,256423,537515,62028,4451,9542,331813,336615,334314,31,18480–1 06420,0–44,345,1%85–3863,5–16,122,0%565–1 45023,5–60,439,0%242–38110,1–15,963,5%
26GET WOW TEAM103730,0%584683-9958,468,31027427,4747,420020,017317,3828,2121,2232,312012,015115,111211,21,44159–36115,9–36,144,0%59–2185,9–21,827,1%218–57921,8–57,937,7%89–1218,9–12,173,6%
27BANKSTERS1331023,1%798924-12661,471,11339830,61138,728521,918214,01058,1181,4483,715812,217913,814911,51,15216–49816,6–38,343,4%78–2976,0–22,826,3%294–79522,6–61,237,0%132–16710,2–12,879,0%
28VABANK123925,0%701853-15258,471,11240133,4917,631025,812810,71089,0262,2181,515613,016513,817814,80,82201–45516,8–37,944,2%61–2905,1–24,221,0%262–74521,8–62,135,2%116–2049,7–17,056,9%
29BAT MOCY100100,0%513686-17351,368,61028828,8676,722122,112612,6313,1141,4252,5949,413613,6787,81,34142–38014,2–38,037,4%55–1965,5–19,628,1%197–57619,7–57,634,2%64–886,4–8,872,7%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 343 z 343 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.