Statystyki drużyn

3 sezony · Baraże · 18 czerwca 2023 – 14 czerwca 2026 · 23 drużyny · 12 meczów

MiejsceDrużyna
1BANKSTERS220100,0%141121+2070,560,526130,5126,04924,53919,5147,073,552,52412,03216,03115,51,6337–7918,5–39,546,8%15–407,5–20,037,5%52–11926,0–59,543,7%22–2911,0–14,575,9%
2UKS BASKET TARCZYN110100,0%9259+3392,059,015454,01616,03838,01818,044,011,000,02222,01313,01414,00,8226–4826,0–48,054,2%9–229,0–22,040,9%35–7035,0–70,050,0%13–1513,0–15,086,7%
3POLSKA KLUB SPORTOWY110100,0%9061+2990,061,013535,01313,02222,02727,01919,033,011,01616,01515,01515,01,6921–4121,0–41,051,2%15–3215,0–32,046,9%36–7336,0–73,049,3%3–63,0–6,050,0%
4VABANK110100,0%6742+2567,042,012727,055,02222,01717,055,000,044,01010,02020,01818,01,7018–3418,0–34,052,9%5–165,0–16,031,3%23–5023,0–50,046,0%16–2216,0–22,072,7%
5BASKET WILNO110100,0%200+2020,00,0100,000,000,000,000,000,000,000,000,000,0—0–00,0–0,0—0–00,0–0,0—0–00,0–0,0—0–00,0–0,0—
6NLB110100,0%5643+1356,043,013737,01111,02626,01111,01010,000,011,01515,01313,01414,00,7319–3919,0–39,048,7%3–143,0–14,021,4%22–5322,0–53,041,5%9–209,0–20,045,0%
7MOLES110100,0%8575+1085,075,014545,01212,03333,01717,088,011,000,01414,066,088,01,2124–3524,0–35,068,6%11–3611,0–36,030,6%35–7135,0–71,049,3%4–104,0–10,040,0%
8HUTNICZE WILKI110100,0%9889+998,089,015050,02121,02929,01818,01010,033,022,066,01515,01414,03,0033–5433,0–54,061,1%9–379,0–37,024,3%42–9142,0–91,046,2%5–105,0–10,050,0%
9KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE110100,0%6658+866,058,013939,01010,02929,01818,077,000,033,01313,01717,01414,01,3821–4421,0–44,047,7%4–184,0–18,022,2%25–6225,0–62,040,3%12–1812,0–18,066,7%
10MDM SERWIS110100,0%5952+759,052,014343,02020,02323,099,088,022,000,088,099,088,01,1317–4717,0–47,036,2%5–195,0–19,026,3%22–6622,0–66,033,3%10–1410,0–14,071,4%
11TARGOWEK110100,0%5855+358,055,013131,033,02828,01616,066,011,000,088,01212,01010,02,0019–3619,0–36,052,8%5–205,0–20,025,0%24–5624,0–56,042,9%5–65,0–6,083,3%
12OSTAP RUSZTOWANIA1010,0%5558-355,058,013131,044,02727,066,044,000,011,01010,01010,01111,00,6011–2911,0–29,037,9%8–268,0–26,030,8%19–5519,0–55,034,5%9–159,0–15,060,0%
13BAT MOCY1010,0%5360-753,060,013333,077,02626,01818,077,033,044,01515,01717,01616,01,2014–3214,0–32,043,8%4–174,0–17,023,5%18–4918,0–49,036,7%13–1813,0–18,072,2%
14HONEY BADGERS BIALOLEKA1010,0%5259-752,059,012525,055,02020,01515,077,000,022,099,088,077,01,6718–3118,0–31,058,1%4–254,0–25,016,0%22–5622,0–56,039,3%4–74,0–7,057,1%
15HOMIES1010,0%5866-858,066,013030,088,02222,099,044,033,000,01414,01515,01717,00,6418–3318,0–33,054,5%4–244,0–24,016,7%22–5722,0–57,038,6%10–1910,0–19,052,6%
16OCTO1010,0%8998-989,098,013232,055,02727,02020,033,022,033,01111,01414,01313,01,8229–4429,0–44,065,9%7–297,0–29,024,1%36–7336,0–73,049,3%10–1210,0–12,083,3%
17WARSAW RAPTORS1010,0%7585-1075,085,013030,099,02121,01212,088,000,011,099,088,066,01,3317–3917,0–39,043,6%12–3412,0–34,035,3%29–7329,0–73,039,7%5–65,0–6,083,3%
18DRUZYNA WYBUCH1010,0%4356-1343,056,013030,01010,02020,01010,099,011,000,01818,01414,01313,00,5614–3814,0–38,036,8%3–193,0–19,015,8%17–5717,0–57,029,8%6–106,0–10,060,0%
19GET WOW TEAM1010,0%6881-1368,081,013333,088,02525,01717,01010,022,033,01212,01414,01616,01,4216–3616,0–36,044,4%8–278,0–27,029,6%24–6324,0–63,038,1%12–1912,0–19,063,2%
20HAWAJSKI SNIEG1010,0%020-200,020,0100,000,000,000,000,000,000,000,000,000,0—0–00,0–0,0—0–00,0–0,0—0–00,0–0,0—0–00,0–0,0—
21DZIKIE KOTY1010,0%4267-2542,067,013434,01616,01818,01111,033,044,000,01919,01818,02020,00,5811–3211,0–32,034,4%4–214,0–21,019,0%15–5315,0–53,028,3%8–228,0–22,036,4%
22BC LITUANICA1010,0%6190-2961,090,013939,01616,02323,01616,099,011,033,02525,01616,01414,00,6422–4522,0–45,048,9%5–205,0–20,025,0%27–6527,0–65,041,5%2–142,0–14,014,3%
23TARCHO TERROR1010,0%5992-3359,092,012323,044,01919,01111,01010,000,011,077,01414,01313,01,5720–4520,0–45,044,4%5–295,0–29,017,2%25–7425,0–74,033,8%4–84,0–8,050,0%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 12 z 12 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.