Statystyki drużyn

5 sezonów · Baraże · 4 lutego 2024 – 14 czerwca 2026 · 22 drużyny · 12 meczów

MiejsceDrużyna
1UKS BASKET TARCZYN110100,0%9259+3392,059,015454,01616,03838,01818,044,011,000,02222,01313,01414,00,8226–4826,0–48,054,2%9–229,0–22,040,9%35–7035,0–70,050,0%13–1513,0–15,086,7%
2POLSKA KLUB SPORTOWY110100,0%9061+2990,061,013535,01313,02222,02727,01919,033,011,01616,01515,01515,01,6921–4121,0–41,051,2%15–3215,0–32,046,9%36–7336,0–73,049,3%3–63,0–6,050,0%
3WOLVES110100,0%9671+2596,071,012929,088,02121,03333,066,011,000,01111,01717,077,03,0029–3929,0–39,074,4%11–2411,0–24,045,8%40–6340,0–63,063,5%5–55,0–5,0100,0%
4OSTAP RUSZTOWANIA21150,0%123100+2361,550,026733,5136,55427,02110,5105,010,521,02010,02613,02713,51,0529–5914,5–29,549,2%14–507,0–25,028,0%43–10921,5–54,539,4%23–3611,5–18,063,9%
5BASKET WILNO110100,0%200+2020,00,0100,000,000,000,000,000,000,000,000,000,0—0–00,0–0,0—0–00,0–0,0—0–00,0–0,0—0–00,0–0,0—
6OBRONCY Z TOBRUKU110100,0%7359+1473,059,014040,01717,02323,01818,01414,033,000,01313,01212,01717,01,3826–5126,0–51,051,0%3–123,0–12,025,0%29–6329,0–63,046,0%12–1912,0–19,063,2%
7BANKSTERS110100,0%8168+1381,068,013333,066,02727,02222,088,033,022,01414,01616,01414,01,5721–4421,0–44,047,7%10–1810,0–18,055,6%31–6231,0–62,050,0%9–119,0–11,081,8%
8NLB110100,0%5643+1356,043,013737,01111,02626,01111,01010,000,011,01515,01313,01414,00,7319–3919,0–39,048,7%3–143,0–14,021,4%22–5322,0–53,041,5%9–209,0–20,045,0%
9MOLES110100,0%8575+1085,075,014545,01212,03333,01717,088,011,000,01414,066,088,01,2124–3524,0–35,068,6%11–3611,0–36,030,6%35–7135,0–71,049,3%4–104,0–10,040,0%
10HUTNICZE WILKI110100,0%9889+998,089,015050,02121,02929,01818,01010,033,022,066,01515,01414,03,0033–5433,0–54,061,1%9–379,0–37,024,3%42–9142,0–91,046,2%5–105,0–10,050,0%
11MDM SERWIS110100,0%5952+759,052,014343,02020,02323,099,088,022,000,088,099,088,01,1317–4717,0–47,036,2%5–195,0–19,026,3%22–6622,0–66,033,3%10–1410,0–14,071,4%
12TARGOWEK110100,0%5855+358,055,013131,033,02828,01616,066,011,000,088,01212,01010,02,0019–3619,0–36,052,8%5–205,0–20,025,0%24–5624,0–56,042,9%5–65,0–6,083,3%
13HONEY BADGERS BIALOLEKA1010,0%5259-752,059,012525,055,02020,01515,077,000,022,099,088,077,01,6718–3118,0–31,058,1%4–254,0–25,016,0%22–5622,0–56,039,3%4–74,0–7,057,1%
14OCTO1010,0%8998-989,098,013232,055,02727,02020,033,022,033,01111,01414,01313,01,8229–4429,0–44,065,9%7–297,0–29,024,1%36–7336,0–73,049,3%10–1210,0–12,083,3%
15WARSAW RAPTORS1010,0%7585-1075,085,013030,099,02121,01212,088,000,011,099,088,066,01,3317–3917,0–39,043,6%12–3412,0–34,035,3%29–7329,0–73,039,7%5–65,0–6,083,3%
16DRUZYNA WYBUCH1010,0%4356-1343,056,013030,01010,02020,01010,099,011,000,01818,01414,01313,00,5614–3814,0–38,036,8%3–193,0–19,015,8%17–5717,0–57,029,8%6–106,0–10,060,0%
17GET WOW TEAM1010,0%6881-1368,081,013333,088,02525,01717,01010,022,033,01212,01414,01616,01,4216–3616,0–36,044,4%8–278,0–27,029,6%24–6324,0–63,038,1%12–1912,0–19,063,2%
18HAWAJSKI SNIEG1010,0%020-200,020,0100,000,000,000,000,000,000,000,000,000,0—0–00,0–0,0—0–00,0–0,0—0–00,0–0,0—0–00,0–0,0—
19FOR THE WIN1010,0%7196-2571,096,011818,044,01414,01515,077,000,011,01111,077,01717,01,3627–4227,0–42,064,3%0–100,0–10,00,0%27–5227,0–52,051,9%17–2017,0–20,085,0%
20VABANK1010,0%4268-2642,068,012828,055,02323,01212,022,011,011,01616,01818,01616,00,7514–3114,0–31,045,2%3–203,0–20,015,0%17–5117,0–51,033,3%5–135,0–13,038,5%
21BC LITUANICA1010,0%6190-2961,090,013939,01616,02323,01616,099,011,033,02525,01616,01414,00,6422–4522,0–45,048,9%5–205,0–20,025,0%27–6527,0–65,041,5%2–142,0–14,014,3%
22TARCHO TERROR2020,0%118165-4759,082,524522,573,53819,02713,5178,500,042,02412,03115,52512,51,1331–6315,5–31,549,2%15–627,5–31,024,2%46–12523,0–62,536,8%11–175,5–8,564,7%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 12 z 12 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.