Statystyki drużyn

5 sezonów · 2. Liga + Tagomago.pl Cup Pro 2021 · 29 maja 2021 – 4 czerwca 2023 · 29 drużyn · 267 meczów

MiejsceDrużyna
1SAHEL39241561,5%2 9652 885+8076,074,0381 53840,539110,31 14730,273019,22366,2631,7741,948512,83398,942511,21,51680–1 47617,9–38,846,1%390–1 16610,3–30,733,4%1 070–2 64228,2–69,540,5%356–5159,4–13,669,1%
2RUN'N GUN37221559,5%2 5482 304+24468,962,3371 49940,543711,81 06228,763817,23519,51002,7601,650613,755515,039610,71,26819–1 78722,1–48,345,8%196–7345,3–19,826,7%1 015–2 52127,4–68,140,3%295–4368,0–11,867,7%
3BC LITUANICA2419579,2%1 5961 317+27966,554,92391739,923610,368129,636415,81607,0703,0492,129913,030013,029612,91,22487–98221,2–42,749,6%116–4155,0–18,028,0%603–1 39726,2–60,743,2%200–3498,7–15,257,3%
4NIE DAJ ZA TRZY30191163,3%2 2141 964+25073,865,5291 07937,22408,383928,954118,72177,5632,2572,034211,833311,538413,21,58532–1 03718,3–35,851,3%278–8669,6–29,932,1%810–1 90327,9–65,642,6%305–41310,5–14,273,8%
5BANKSTERS32181456,3%2 0761 920+15664,960,0311 06634,431410,175224,344714,42357,6622,0632,032410,545914,837412,11,38603–1 30019,5–41,946,4%158–6015,1–19,426,3%761–1 90124,5–61,340,0%266–4068,6–13,165,5%
6FOR THE WIN36181850,0%2 2702 307-3763,164,1351 29637,036610,593026,646113,22617,5591,7551,642312,142212,139811,41,09694–1 51519,8–43,345,8%164–7184,7–20,522,8%858–2 23324,5–63,838,4%285–4778,1–13,659,7%
7NLB33161748,5%2 2782 204+7469,066,8321 17136,634110,783025,946514,52738,5621,9672,136611,432010,041212,91,27627–1 35319,6–42,346,3%220–8016,9–25,027,5%847–2 15426,5–67,339,3%298–4889,3–15,361,1%
8VABANK30131743,3%2 1172 063+5470,668,8291 10037,929810,380227,742414,62588,9692,4551,937112,838913,438713,31,14631–1 27521,8–44,049,5%170–6615,9–22,825,7%801–1 93627,6–66,841,4%273–4689,4–16,158,3%
9TEAM EUROPE23131056,5%1 3551 336+1958,958,12177737,024711,853025,226712,71778,4331,6391,930414,535016,725312,00,88458–1 02321,8–48,744,8%57–2702,7–12,921,1%515–1 29324,5–61,639,8%166–2837,9–13,558,7%
10ORLY TEMIDY1811761,1%1 1531 071+8264,159,51969836,71618,553728,329315,41347,1321,7392,125013,226413,922812,01,17400–78721,1–41,450,8%85–2944,5–15,528,9%485–1 08125,5–56,944,9%147–2637,7–13,855,9%
11FASOLKI1810855,6%1 0151 047-3256,458,21660938,119111,941826,122113,81348,4261,6362,324215,119011,921013,10,91292–73818,3–46,139,6%54–2363,4–14,822,9%346–97421,6–60,935,5%122–2127,6–13,357,5%
12HANTLE I GARY139469,2%915809+10670,462,21356843,716112,440731,323718,21007,7191,5211,618614,315812,214611,21,27310–63923,8–49,248,5%71–2265,5–17,431,4%381–86529,3–66,544,0%82–1606,3–12,351,3%
13LITERY189950,0%1 1901 235-4566,168,61761636,21478,646927,629817,5844,9241,4311,820412,023313,717110,11,46325–66719,1–39,248,7%119–4087,0–24,029,2%444–1 07526,1–63,241,3%117–1696,9–9,969,2%
14AMIGOS87187,5%612543+6976,567,9832640,89311,623329,112515,6536,6141,8101,39211,512315,411914,91,36167–35620,9–44,546,9%67–2028,4–25,333,2%234–55829,3–69,841,9%77–1289,6–16,060,2%
15Isetia Basketball76185,7%524430+9474,961,4724034,3527,418826,913018,6659,3111,6101,4699,98311,910314,71,88152–28021,7–40,054,3%46–1796,6–25,625,7%198–45928,3–65,643,1%82–12911,7–18,463,6%
16THUNDER FALCONS116554,5%698636+6263,557,81035535,5787,827727,715415,4686,8151,5161,611511,513713,713813,81,34175–37817,5–37,846,3%58–2055,8–20,528,3%233–58323,3–58,340,0%118–16111,8–16,173,3%
17HAWAJSKI SNIEG1961331,6%1 1371 241-10459,865,31870939,422512,548426,925614,21437,9412,3502,822412,420311,321311,81,14337–85118,7–47,339,6%79–3324,4–18,423,8%416–1 18323,1–65,735,2%164–2979,1–16,555,2%
18HOMIES2962320,7%1 7952 102-30761,972,52888331,52388,564523,032211,52258,0451,6501,834312,333812,131111,10,94528–1 18618,9–42,444,5%166–5885,9–21,028,2%694–1 77424,8–63,439,1%219–3307,8–11,866,4%
19TACO TEAM2361726,1%1 3211 656-33557,472,02377033,51918,357925,228012,21576,8301,3441,925811,223510,227311,91,09365–89415,9–38,940,8%135–5715,9–24,823,6%500–1 46521,7–63,734,1%186–3038,1–13,261,4%
20MM PROBASKET75271,4%468434+3466,962,0727238,97811,119427,713319,0426,0162,3182,69113,09814,08512,11,46138–29619,7–42,346,6%48–1386,9–19,734,8%186–43426,6–62,042,9%48–706,9–10,068,6%
21INIEMAMOCNI1851327,8%1 1311 353-22262,875,21761836,419111,242725,125214,81247,3291,7331,923914,122113,022813,41,05400–89623,5–52,744,6%53–2093,1–12,325,4%453–1 10526,6–65,041,0%114–2376,7–13,948,1%
22CM PETRA MEDICA74357,1%465472-766,467,4728240,3679,621530,712017,1527,4121,7182,611416,38111,68311,91,05115–28616,4–40,940,2%64–1749,1–24,936,8%179–46025,6–65,738,9%43–886,1–12,648,9%
23NTL63350,0%415400+1569,266,7624040,06310,517729,511519,2447,3132,2152,57212,06510,88013,31,6093–22215,5–37,041,9%57–1699,5–28,233,7%150–39125,0–65,238,4%58–839,7–13,869,9%
24Mlode Wilki63350,0%385389-464,264,8622036,7488,017228,710818,0457,5132,2172,8589,76611,06110,21,8698–23416,3–39,041,9%45–1747,5–29,025,9%143–40823,8–68,035,0%54–729,0–12,075,0%
25HUTNIK WARSZAWA62433,3%389415-2664,869,2622036,7549,016627,710617,7508,3132,250,88614,38814,76611,01,2395–20715,8–34,545,9%52–1918,7–31,827,2%147–39824,5–66,336,9%43–727,2–12,059,7%
26TEKOpro62433,3%360408-4860,068,0624040,07813,016227,09415,7437,2101,781,39315,57212,08313,81,01104–24617,3–41,042,3%30–1385,0–23,021,7%134–38422,3–64,034,9%62–11310,3–18,854,9%
27CROSS JEANS LIT1221016,7%596762-16649,763,51134131,0867,825523,212311,2585,3191,7100,913912,615414,012010,90,88155–35214,1–32,044,0%64–2615,8–23,724,5%219–61319,9–55,735,7%53–1074,8–9,749,5%
28OSTAP RUSZTOWANIA6060,0%337465-12856,277,5619833,0569,314223,77512,5406,791,5101,78414,07612,76410,70,89103–23817,2–39,743,3%26–1294,3–21,520,2%129–36721,5–61,235,1%47–777,8–12,861,0%
29Psychobasket Warszawa6060,0%356513-15759,385,5620734,5467,716126,89015,0498,2101,7142,38614,37011,76110,21,05115–28319,2–47,240,6%28–1254,7–20,822,4%143–40823,8–68,035,0%42–817,0–13,551,9%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 257 z 267 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.