Statystyki drużyn

5 sezonów · 2. Liga + Tagomago.pl Cup Pro 2021 · 29 maja 2021 – 17 grudnia 2023 · 29 drużyn · 325 meczów

MiejsceDrużyna
1BC LITUANICA3730781,1%2 3891 974+41564,653,4351 35438,736910,598528,158016,62467,01123,2752,145413,050614,548613,91,28717–1 43420,5–41,050,0%172–6454,9–18,426,7%889–2 07925,4–59,442,8%322–5429,2–15,559,4%
2RUN'N GUN42241857,1%2 8552 639+21668,062,8411 54537,746511,31 08026,369917,03518,61032,5681,753713,162615,347411,61,30862–1 85421,0–45,246,5%230–8355,6–20,427,5%1 092–2 68926,6–65,640,6%354–5168,6–12,668,6%
3ORLY TEMIDY31211067,7%1 9501 758+19262,956,7311 09435,32698,782526,646114,92488,0612,0722,339912,945914,842713,81,16629–1 26420,3–40,849,8%132–4904,3–15,826,9%761–1 75424,5–56,643,4%269–4748,7–15,356,8%
4VABANK43212248,8%2 9932 902+9169,667,5411 49336,44049,91 08926,663415,53739,11052,6832,055213,559614,557714,11,15888–1 79021,7–43,749,6%239–8915,8–21,726,8%1 127–2 68127,5–65,442,0%384–6589,4–16,058,4%
5FOR THE WIN43202346,5%2 6552 749-9461,763,9411 45735,541510,11 04225,454113,23127,6721,8671,651312,552012,747411,61,05810–1 75919,8–42,946,0%184–7934,5–19,323,2%994–2 55224,2–62,238,9%331–5508,1–13,460,2%
6NIE DAJ ZA TRZY30191163,3%2 2141 964+25073,865,5291 07937,22408,383928,954118,72177,5632,2572,034211,833311,538413,21,58532–1 03718,3–35,851,3%278–8669,6–29,932,1%810–1 90327,9–65,642,6%305–41310,5–14,273,8%
7SAHEL32191359,4%2 4002 387+1375,074,6311 25140,432310,492829,957118,41835,9471,5612,041413,42849,233410,81,38565–1 20218,2–38,847,0%305–9279,8–29,932,9%870–2 12928,1–68,740,9%276–3958,9–12,769,9%
8BANKSTERS32181456,3%2 0761 920+15664,960,0311 06634,431410,175224,344714,42357,6622,0632,032410,545914,837412,11,38603–1 30019,5–41,946,4%158–6015,1–19,426,3%761–1 90124,5–61,340,0%266–4068,6–13,165,5%
9FASOLKI2618869,2%1 6151 502+11362,157,82383036,123610,359425,837016,12169,4441,9472,032114,030413,230813,41,15491–1 06421,3–46,346,1%77–3243,3–14,123,8%568–1 38824,7–60,340,9%199–3218,7–14,062,0%
10NLB45182740,0%3 0383 083-4567,568,5431 56036,346210,71 09825,563514,83668,5862,0882,053712,544110,357113,31,18830–1 83819,3–42,745,2%276–1 0286,4–23,926,8%1 106–2 86625,7–66,738,6%405–6829,4–15,959,4%
11TEAM EUROPE34171750,0%1 9961 989+758,758,5311 12536,337412,175124,241013,22578,3531,7581,944114,251716,740213,00,93655–1 46021,1–47,144,9%91–4102,9–13,222,2%746–1 87024,1–60,339,9%259–4358,4–14,059,5%
12MM PROBASKET2012860,0%1 3621 237+12568,161,91965434,41739,148125,335418,61286,7321,7472,524612,925813,624913,11,44360–75218,9–39,647,9%141–4067,4–21,434,7%501–1 15826,4–60,943,3%148–2307,8–12,164,3%
13INIEMAMOCNI30111936,7%1 9832 163-18066,172,12896434,428010,068424,443915,72007,1491,8562,039414,137713,539814,21,11637–1 36422,8–48,746,7%114–3844,1–13,729,7%751–1 74826,8–62,443,0%226–4298,1–15,352,7%
14HAWAJSKI SNIEG25101540,0%1 4901 600-11059,664,02381535,426311,455224,032714,21667,2582,5632,729312,728712,530213,11,12394–93217,1–40,542,3%120–4595,2–20,026,1%514–1 39122,3–60,537,0%215–3819,3–16,656,4%
15AMIGOS87187,5%612543+6976,567,9832640,89311,623329,112515,6536,6141,8101,39211,512315,411914,91,36167–35620,9–44,546,9%67–2028,4–25,333,2%234–55829,3–69,841,9%77–1289,6–16,060,2%
16Isetia Basketball76185,7%524430+9474,961,4724034,3527,418826,913018,6659,3111,6101,4699,98311,910314,71,88152–28021,7–40,054,3%46–1796,6–25,625,7%198–45928,3–65,643,1%82–12911,7–18,463,6%
17THUNDER FALCONS116554,5%698636+6263,557,81035535,5787,827727,715415,4686,8151,5161,611511,513713,713813,81,34175–37817,5–37,846,3%58–2055,8–20,528,3%233–58323,3–58,340,0%118–16111,8–16,173,3%
18KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE116554,5%734679+5566,761,71039839,811011,028828,814914,9666,6262,6151,514514,514714,717617,61,03202–41820,2–41,848,3%46–1814,6–18,125,4%248–59924,8–59,941,4%131–21813,1–21,860,1%
19BAT MOCY116554,5%755712+4368,664,71035835,8959,526326,319319,3696,9161,6252,513013,014414,414514,51,48220–40822,0–40,853,9%47–1974,7–19,723,9%267–60526,7–60,544,1%129–16312,9–16,379,1%
20HANTLE I GARY1761135,3%1 0151 087-7259,763,91656035,01449,041626,023914,91237,7171,1301,922914,322914,319212,01,04319–67319,9–42,147,4%78–2864,9–17,927,3%397–95924,8–59,941,4%102–1896,4–11,854,0%
21HOMIES2962320,7%1 7952 102-30761,972,52888331,52388,564523,032211,52258,0451,6501,834312,333812,131111,10,94528–1 18618,9–42,444,5%166–5885,9–21,028,2%694–1 77424,8–63,439,1%219–3307,8–11,866,4%
22MSJ VISION115645,5%692722-3062,965,61038938,912612,626326,317617,6707,0111,1212,113313,313413,411911,91,32243–55124,3–55,144,1%22–962,2–9,622,9%265–64726,5–64,741,0%86–1518,6–15,157,0%
23LITERY115645,5%724793-6965,872,11035935,9909,026926,917517,5494,9101,0181,813413,414214,210610,61,31202–40420,2–40,450,0%60–2136,0–21,328,2%262–61726,2–61,742,5%74–1147,4–11,464,9%
24NTL63350,0%415400+1569,266,7624040,06310,517729,511519,2447,3132,2152,57212,06510,88013,31,6093–22215,5–37,041,9%57–1699,5–28,233,7%150–39125,0–65,238,4%58–839,7–13,869,9%
25TACO TEAM1831516,7%9661 362-39653,775,71853729,81267,041122,818910,51096,1191,1321,819410,81799,921511,90,97252–64314,0–35,739,2%105–4545,8–25,223,1%357–1 09719,8–60,932,5%147–2438,2–13,560,5%
26HUTNIK WARSZAWA62433,3%389415-2664,869,2622036,7549,016627,710617,7508,3132,250,88614,38814,76611,01,2395–20715,8–34,545,9%52–1918,7–31,827,2%147–39824,5–66,336,9%43–727,2–12,059,7%
27CROSS JEANS LIT1221016,7%596762-16649,763,51134131,0867,825523,212311,2585,3191,7100,913912,615414,012010,90,88155–35214,1–32,044,0%64–2615,8–23,724,5%219–61319,9–55,735,7%53–1074,8–9,749,5%
28TARCHO TERROR1221016,7%602895-29350,274,61128926,3524,723721,512111,0837,5100,9151,419217,515213,814112,80,63117–30410,6–27,638,5%81–3097,4–28,126,2%198–61318,0–55,732,3%69–1516,3–13,745,7%
29OSTAP RUSZTOWANIA6060,0%337465-12856,277,5619833,0569,314223,77512,5406,791,5101,78414,07612,76410,70,89103–23817,2–39,743,3%26–1294,3–21,520,2%129–36721,5–61,235,1%47–777,8–12,861,0%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 308 z 325 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.