Statystyki drużyn

4 sezony · 3 rozgrywki · 29 maja 2021 – 4 lutego 2024 · 30 drużyn · 250 meczów

MiejsceDrużyna
1BC LITUANICA2622484,6%1 6651 410+25564,054,22593937,626110,467827,140216,11706,8823,3602,431312,536914,834613,81,28495–99619,8–39,849,7%127–4665,1–18,627,3%622–1 46224,9–58,542,5%231–3859,2–15,460,0%
2ORLY TEMIDY31211067,7%1 9501 758+19262,956,7311 09435,32698,782526,646114,92488,0612,0722,339912,945914,842713,81,16629–1 26420,3–40,849,8%132–4904,3–15,826,9%761–1 75424,5–56,643,4%269–4748,7–15,356,8%
3RUN'N GUN35201557,1%2 4212 279+14269,265,1351 42240,645913,196327,561017,43259,31002,9541,545913,151214,638811,11,33792–1 74322,6–49,845,4%178–6945,1–19,825,6%970–2 43727,7–69,639,8%277–4237,9–12,165,5%
4SAHEL2819967,9%2 1742 054+12077,673,4281 16141,529010,487131,153919,31896,8501,8541,935512,72418,632511,61,52501–1 09417,9–39,145,8%306–90410,9–32,333,8%807–1 99828,8–71,440,4%254–3749,1–13,467,9%
5VABANK31161551,6%2 1522 076+7669,467,0301 07035,72879,678326,146215,42678,9782,6632,141613,944014,743314,41,11667–1 31522,2–43,850,7%167–6215,6–20,726,9%834–1 93627,8–64,543,1%273–4829,1–16,156,6%
6FOR THE WIN37142337,8%2 2312 366-13560,363,9361 30136,138310,691825,547913,32807,8611,7641,845212,644412,339511,01,06691–1 53019,2–42,545,2%162–7314,5–20,322,2%853–2 26123,7–62,837,7%279–4737,8–13,159,0%
7FASOLKI1913668,4%1 1861 033+15362,454,41766138,918911,147227,828516,81569,2382,2291,724114,222012,921812,81,18357–78021,0–45,945,8%67–2603,9–15,325,8%424–1 04024,9–61,240,8%137–2218,1–13,062,0%
8HANTLE I GARY24121250,0%1 5101 484+2662,961,82388638,524910,863727,737816,41777,7281,2431,931313,630913,428312,31,21477–1 02320,7–44,546,6%119–4155,2–18,028,7%596–1 43825,9–62,541,4%158–2936,9–12,753,9%
9NLB33122136,4%2 2792 304-2569,169,8321 13535,534510,879024,749715,52989,3692,2642,040112,533710,542913,41,24649–1 40320,3–43,846,3%204–7536,4–23,527,1%853–2 15626,7–67,439,6%290–5089,1–15,957,1%
10TEAM EUROPE23111247,8%1 3701 377-759,659,92179537,927313,052224,927313,01698,0401,9412,031114,834316,327112,90,88464–1 02222,1–48,745,4%59–2622,8–12,522,5%523–1 28424,9–61,140,7%170–2988,1–14,257,0%
11BANKSTERS1991047,4%1 1171 076+4158,856,61962232,71869,843622,921511,31276,7361,9412,219110,128715,123512,41,13335–76917,6–40,543,6%84–3174,4–16,726,5%419–1 08622,1–57,238,6%155–2548,2–13,461,0%
12HAWAJSKI SNIEG1881044,4%1 0411 153-11257,864,11756633,31528,941424,426515,61378,1412,4432,523914,121212,522113,01,11295–72317,4–42,540,8%79–2814,6–16,528,1%374–1 00422,0–59,137,3%149–2608,8–15,357,3%
13MM PROBASKET137653,8%894803+9168,861,81238231,8957,928723,922118,4867,2161,3292,415512,916013,316413,71,43222–45618,5–38,048,7%93–2687,8–22,334,7%315–72426,3–60,343,5%100–1608,3–13,362,5%
14AMIGOS87187,5%612543+6976,567,9832640,89311,623329,112515,6536,6141,8101,39211,512315,411914,91,36167–35620,9–44,546,9%67–2028,4–25,333,2%234–55829,3–69,841,9%77–1289,6–16,060,2%
15INIEMAMOCNI1971236,8%1 3131 375-6269,172,41862734,81789,944924,928315,71186,6301,7351,925614,224213,425214,01,11401–83622,3–46,448,0%91–2745,1–15,233,2%492–1 11027,3–61,744,3%155–2798,6–15,555,6%
16NIE DAJ ZA TRZY116554,5%892793+9981,172,11141437,6888,032629,620919,0948,5262,4201,811410,411910,813312,11,83212–39619,3–36,053,5%123–38011,2–34,532,4%335–77630,5–70,543,2%99–1439,0–13,069,2%
17KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE116554,5%734679+5566,761,71039839,811011,028828,814914,9666,6262,6151,514514,514714,717617,61,03202–41820,2–41,848,3%46–1814,6–18,125,4%248–59924,8–59,941,4%131–21813,1–21,860,1%
18BAT MOCY116554,5%755712+4368,664,71035835,8959,526326,319319,3696,9161,6252,513013,014414,414514,51,48220–40822,0–40,853,9%47–1974,7–19,723,9%267–60526,7–60,544,1%129–16312,9–16,379,1%
19TACO TEAM2361726,1%1 3211 656-33557,472,02377033,51918,357925,228012,21576,8301,3441,925811,223510,227311,91,09365–89415,9–38,940,8%135–5715,9–24,823,6%500–1 46521,7–63,734,1%186–3038,1–13,261,4%
20MSJ VISION115645,5%692722-3062,965,61038938,912612,626326,317617,6707,0111,1212,113313,313413,411911,91,32243–55124,3–55,144,1%22–962,2–9,622,9%265–64726,5–64,741,0%86–1518,6–15,157,0%
21LITERY74357,1%466442+2466,663,1725736,7578,120028,612317,6355,0142,0131,97010,09113,0659,31,76123–26317,6–37,646,8%59–1958,4–27,930,3%182–45826,0–65,439,7%43–556,1–7,978,2%
22CM PETRA MEDICA74357,1%465472-766,467,4728240,3679,621530,712017,1527,4121,7182,611416,38111,68311,91,05115–28616,4–40,940,2%64–1749,1–24,936,8%179–46025,6–65,738,9%43–886,1–12,648,9%
23Mlode Wilki63350,0%385389-464,264,8622036,7488,017228,710818,0457,5132,2172,8589,76611,06110,21,8698–23416,3–39,041,9%45–1747,5–29,025,9%143–40823,8–68,035,0%54–729,0–12,075,0%
24HOMIES1731417,6%9971 219-22258,671,71755832,81659,739323,117310,21398,2291,7321,921812,818811,118610,90,79325–74919,1–44,143,4%94–3305,5–19,428,5%419–1 07924,6–63,538,8%118–1916,9–11,261,8%
25TEKOpro62433,3%360408-4860,068,0624040,07813,016227,09415,7437,2101,781,39315,57212,08313,81,01104–24617,3–41,042,3%30–1385,0–23,021,7%134–38422,3–64,034,9%62–11310,3–18,854,9%
26TARCHO TERROR1321115,4%661968-30750,874,51231125,9554,625621,313711,4907,5100,8181,520917,416914,115312,80,66128–32210,7–26,839,8%91–3427,6–28,526,6%219–66418,3–55,333,0%76–1606,3–13,347,5%
27OSTAP RUSZTOWANIA110100,0%6842+2668,042,013636,099,02727,01515,066,011,011,01010,01616,01616,01,5018–3018,0–30,060,0%6–246,0–24,025,0%24–5424,0–54,044,4%14–2114,0–21,066,7%
28WOLVES110100,0%9671+2596,071,012929,088,02121,03333,066,011,000,01111,01717,077,03,0029–3929,0–39,074,4%11–2411,0–24,045,8%40–6340,0–63,063,5%5–55,0–5,0100,0%
29OBRONCY Z TOBRUKU110100,0%7359+1473,059,014040,01717,02323,01818,01414,033,000,01313,01212,01717,01,3826–5126,0–51,051,0%3–123,0–12,025,0%29–6329,0–63,046,0%12–1912,0–19,063,2%
30Psychobasket Warszawa6060,0%356513-15759,385,5620734,5467,716126,89015,0498,2101,7142,38614,37011,76110,21,05115–28319,2–47,240,6%28–1254,7–20,822,4%143–40823,8–68,035,0%42–817,0–13,551,9%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 241 z 250 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.