Statystyki drużyn

3 sezony · 2. Liga + Baraże · 28 stycznia 2023 – 16 czerwca 2024 · 31 drużyn · 211 meczów

MiejsceDrużyna
1FASOLKI23131056,5%1 3501 421-7158,761,82281837,223110,558726,732714,91818,2321,5502,330513,927212,427712,61,07435–1 03719,8–47,141,9%74–3503,4–15,921,1%509–1 38723,1–63,036,7%189–2878,6–13,065,9%
2RUN'N GUN25121348,0%1 6411 565+7665,662,62483634,82118,862526,042717,81616,7461,9361,531413,135714,926210,91,36455–94819,0–39,548,0%150–4956,3–20,630,3%605–1 44325,2–60,141,9%200–2788,3–11,671,9%
3POLSKA KLUB SPORTOWY1311284,6%1 069818+25182,262,91347136,21299,934226,331824,519915,3211,6151,218214,018814,514711,31,75328–56325,2–43,358,3%106–3548,2–27,229,9%434–91733,4–70,547,3%95–1407,3–10,867,9%
4TARGOWEK1211191,7%924711+21377,059,31251943,313211,038732,328023,3887,3332,8191,614812,312810,713010,81,89289–57324,1–47,850,4%88–2297,3–19,138,4%377–80231,4–66,847,0%82–1316,8–10,962,6%
5BANKSTERS1511473,3%1 100965+13573,364,31450536,114010,036526,127119,41228,7332,4271,915711,220414,617012,11,73305–61021,8–43,650,0%89–3246,4–23,127,5%394–93428,1–66,742,2%133–1819,5–12,973,5%
6VABANK24111345,8%1 6831 684-170,170,22382535,92279,959826,038316,72038,8572,5411,827211,833414,531813,81,41474–1 00420,6–43,747,2%136–5175,9–22,526,3%610–1 52126,5–66,140,1%255–41711,1–18,161,2%
7FOR THE WIN23111247,8%1 4431 516-7362,765,92281637,121910,059727,134815,81496,8442,0321,531614,425511,627912,71,10416–91318,9–41,545,6%119–4505,4–20,526,4%535–1 36324,3–62,039,3%186–3018,5–13,761,8%
8GET WOW TEAM1310376,9%937758+17972,158,31340030,81027,829822,927721,31289,8211,6241,815912,219715,216412,61,74269–46620,7–35,857,7%100–3087,7–23,732,5%369–77428,4–59,547,7%99–1617,6–12,461,5%
9NIE DAJ ZA TRZY1310376,9%890750+14068,557,71243636,31018,433527,921517,9736,1272,3231,914111,813211,016914,11,52204–39717,0–33,151,4%108–3429,0–28,531,6%312–73926,0–61,642,2%147–18912,3–15,877,8%
10HAWAJSKI SNIEG23101343,5%1 4461 506-6062,965,52286539,327812,658726,734215,51577,1462,1582,631214,225411,526912,21,10445–1 02720,2–46,743,3%100–3914,5–17,825,6%545–1 41824,8–64,538,4%194–3358,8–15,257,9%
11TEAM EUROPE2191242,9%1 2351 289-5458,861,42066933,51959,847423,730515,31778,9271,4361,827914,029814,927113,61,09369–84418,5–42,243,7%83–3384,2–16,924,6%452–1 18222,6–59,138,2%189–2889,5–14,465,6%
12INIEMAMOCNI2191242,9%1 4091 530-12167,172,92071535,821911,049624,831715,91437,2301,5472,424812,426513,328914,51,28474–1 01723,7–50,946,6%80–2994,0–15,026,8%554–1 31627,7–65,842,1%163–3068,2–15,353,3%
13BC LITUANICA128466,7%785654+13165,454,51145441,312411,333030,019417,6857,7312,8181,616615,115313,915414,01,17244–48322,2–43,950,5%50–1994,5–18,125,1%294–68226,7–62,043,1%93–1718,5–15,554,4%
14INDEX MOCY128466,7%870774+9672,564,51244437,01169,732827,318915,81008,3161,3151,315212,714912,416814,01,24258–48921,5–40,852,8%71–2705,9–22,526,3%329–75927,4–63,343,3%141–20711,8–17,368,1%
15MSJ VISION117463,6%758726+3268,966,01141838,011910,829927,223421,3948,5141,3141,313812,515213,813111,91,70298–63327,1–57,547,1%25–1022,3–9,324,5%323–73529,4–66,843,9%87–1437,9–13,060,8%
16ORLY TEMIDY116554,5%764667+9769,560,61135732,5918,326624,219517,7877,9151,4151,412111,014713,416114,61,61222–44220,2–40,250,2%66–1966,0–17,833,7%288–63826,2–58,045,1%122–19411,1–17,662,9%
17SPORTOWA WARSZAWA116554,5%740665+7567,360,51140036,411210,228826,218917,2958,6272,5171,513812,516014,518316,61,37212–42419,3–38,550,0%70–2626,4–23,826,7%282–68625,6–62,441,1%106–1889,6–17,156,4%
18THUNDER FALCONS116554,5%698636+6263,557,81035535,5787,827727,715415,4686,8151,5161,611511,513713,713813,81,34175–37817,5–37,846,3%58–2055,8–20,528,3%233–58323,3–58,340,0%118–16111,8–16,173,3%
19NLB126650,0%759779-2063,364,91142538,611710,630828,013812,5686,2171,5242,213612,41049,514212,91,01181–43516,5–39,541,6%72–2756,5–25,026,2%253–71023,0–64,535,6%115–17410,5–15,866,1%
20KK WARSZAWA105550,0%696630+6669,663,01031231,2737,323923,917117,1939,3242,4101,012412,417017,012412,41,38153–29615,3–29,651,7%97–3199,7–31,930,4%250–61525,0–61,540,7%99–1409,9–14,070,7%
21KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE115645,5%754746+868,567,81139335,7898,130427,621619,6898,1111,0292,614313,013612,416014,51,51212–45319,3–41,246,8%69–2336,3–21,229,6%281–68625,5–62,441,0%123–20111,2–18,361,2%
22SAHEL115645,5%791831-4071,975,51037737,710110,127627,619119,1474,7131,3202,013013,0989,810010,01,47179–38217,9–38,246,9%84–2628,4–26,232,1%263–64426,3–64,440,8%102–14110,2–14,172,3%
23WOLVES125741,7%744811-6762,067,61237931,61078,927222,722718,9897,4100,8242,016213,517714,815512,91,40225–47318,8–39,447,6%62–2315,2–19,326,8%287–70423,9–58,740,8%108–1649,0–13,765,9%
24LITERY115645,5%724793-6965,872,11035935,9909,026926,917517,5494,9101,0181,813413,414214,210610,61,31202–40420,2–40,450,0%60–2136,0–21,328,2%262–61726,2–61,742,5%74–1147,4–11,464,9%
25HANTLE I GARY104640,0%586659-7358,665,91035035,0929,225825,815915,9595,9101,0121,213313,313213,212412,41,20169–36416,9–36,446,4%54–2195,4–21,924,7%223–58322,3–58,338,3%86–1468,6–14,658,9%
26HOMIES1331023,1%856949-9365,873,01235529,6816,827422,815813,2907,5191,6181,513911,616513,814211,81,14221–47018,4–39,247,0%76–2826,3–23,527,0%297–75224,8–62,739,5%111–1589,3–13,270,3%
27CROSS JEANS LIT1221016,7%596762-16649,763,51134131,0867,825523,212311,2585,3191,7100,913912,615414,012010,90,88155–35214,1–32,044,0%64–2615,8–23,724,5%219–61319,9–55,735,7%53–1074,8–9,749,5%
28OBRONCY Z TOBRUKU121118,3%667958-29155,679,81241834,812210,229624,713811,5736,1342,8231,918915,813110,91089,00,73203–49916,9–41,640,7%63–2615,3–21,824,1%266–76022,2–63,335,0%72–1196,0–9,960,5%
29GKS TACHIMETR121118,3%7021 032-33058,586,01243336,113110,930225,215212,7988,2141,2282,319816,51058,812510,40,77184–45015,3–37,540,9%85–3757,1–31,322,7%269–82522,4–68,832,6%79–1446,6–12,054,9%
30BAT MOCY1010,0%5360-753,060,013333,077,02626,01818,077,033,044,01515,01717,01616,01,2014–3214,0–32,043,8%4–174,0–17,023,5%18–4918,0–49,036,7%13–1813,0–18,072,2%
31DZIKIE KOTY1010,0%4267-2542,067,013434,01616,01818,01111,033,044,000,01919,01818,02020,00,5811–3211,0–32,034,4%4–214,0–21,019,0%15–5315,0–53,028,3%8–228,0–22,036,4%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 203 z 211 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.