Statystyki drużyn

3 sezony · 2. Liga + Baraże · 23 września 2023 – 16 czerwca 2024 · 27 drużyn · 211 meczów

MiejsceDrużyna
1ORLY TEMIDY2416866,7%1 5611 354+20765,056,42375332,71998,755424,136315,82018,7441,9482,127011,734214,936015,71,34451–91919,6–40,049,1%113–3924,9–17,028,8%564–1 31124,5–57,043,0%244–40510,6–17,660,2%
2FASOLKI2416866,7%1 5211 407+11463,458,62387037,822910,064127,939117,02038,8441,9431,930413,230213,128512,41,29500–1 07921,7–46,946,3%87–3743,8–16,323,3%587–1 45325,5–63,240,4%204–2968,9–12,968,9%
3VABANK24131154,2%1 6511 655-468,869,02376833,42119,255724,240417,62079,0662,9452,030713,336515,934615,01,32492–1 01021,4–43,948,7%128–4615,6–20,027,8%620–1 47127,0–64,042,1%239–40910,4–17,858,4%
4MSJ VISION22121054,5%1 4501 448+265,965,82180738,424511,756226,841019,51647,8251,2351,727112,928613,625011,91,51541–1 18425,8–56,445,7%47–1982,2–9,423,7%588–1 38228,0–65,842,5%173–2948,2–14,058,8%
5HAWAJSKI SNIEG22121054,5%1 3501 418-6861,464,52172234,42059,851724,635116,71517,2462,2512,432715,626312,527713,21,07403–89919,2–42,844,8%100–3404,8–16,229,4%503–1 23924,0–59,040,6%179–2988,5–14,260,1%
6POLSKA KLUB SPORTOWY1311284,6%1 069818+25182,262,91347136,21299,934226,331824,519915,3211,6151,218214,018814,514711,31,75328–56325,2–43,358,3%106–3548,2–27,229,9%434–91733,4–70,547,3%95–1407,3–10,867,9%
7TARGOWEK1211191,7%924711+21377,059,31251943,313211,038732,328023,3887,3332,8191,614812,312810,713010,81,89289–57324,1–47,850,4%88–2297,3–19,138,4%377–80231,4–66,847,0%82–1316,8–10,962,6%
8BC LITUANICA1411378,6%854747+10761,053,41347636,614911,532725,223217,8957,3433,3292,218013,822217,120415,71,29252–49719,4–38,250,7%61–2504,7–19,224,4%313–74724,1–57,541,9%124–2079,5–15,959,9%
9INIEMAMOCNI22111150,0%1 5911 552+3972,370,52172434,52069,851824,734816,61376,5311,5492,326512,628613,631314,91,31475–95722,6–45,649,6%118–3645,6–17,332,4%593–1 32128,2–62,944,9%204–3489,7–16,658,6%
10GET WOW TEAM1310376,9%937758+17972,158,31340030,81027,829822,927721,31289,8211,6241,815912,219715,216412,61,74269–46620,7–35,857,7%100–3087,7–23,732,5%369–77428,4–59,547,7%99–1617,6–12,461,5%
11KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE21101147,6%1 4221 367+5567,765,12075237,61899,556328,234717,41487,4371,9412,127513,826613,332216,11,26393–82719,7–41,447,5%111–3965,6–19,828,0%504–1 22325,2–61,241,2%242–40112,1–20,160,3%
12RUN'N GUN23101343,5%1 5141 540-2665,867,02275934,523310,652623,939918,11356,1462,1301,426712,131414,325411,51,49428–90419,5–41,147,3%132–4556,0–20,729,0%560–1 35925,5–61,841,2%182–2658,3–12,068,7%
13INDEX MOCY128466,7%870774+9672,564,51244437,01169,732827,318915,81008,3161,3151,315212,714912,416814,01,24258–48921,5–40,852,8%71–2705,9–22,526,3%329–75927,4–63,343,3%141–20711,8–17,368,1%
14MM PROBASKET137653,8%894803+9168,861,81238231,8957,928723,922118,4867,2161,3292,415512,916013,316413,71,43222–45618,5–38,048,7%93–2687,8–22,334,7%315–72426,3–60,343,5%100–1608,3–13,362,5%
15TEAM EUROPE2171433,3%1 2501 330-8059,563,32068734,422111,146623,331115,61698,5341,7381,928614,329114,628914,51,09375–84318,8–42,244,5%85–3304,3–16,525,8%460–1 17323,0–58,739,2%193–3039,7–15,263,7%
16HANTLE I GARY2171433,3%1 1811 334-15356,263,52066833,41809,048824,430015,01366,8191,0341,726013,028314,226113,11,15336–74816,8–37,444,9%102–4085,1–20,425,0%438–1 15621,9–57,837,9%162–2798,1–14,058,1%
17FOR THE WIN2471729,2%1 4041 575-17158,565,62382135,723610,358525,436615,91687,3462,0411,834515,027712,027612,01,06413–92818,0–40,344,5%117–4635,1–20,125,3%530–1 39123,0–60,538,1%180–2977,8–12,960,6%
18SPORTOWA WARSZAWA116554,5%740665+7567,360,51140036,411210,228826,218917,2958,6272,5171,513812,516014,518316,61,37212–42419,3–38,550,0%70–2626,4–23,826,7%282–68625,6–62,441,1%106–1889,6–17,156,4%
19BAT MOCY116554,5%755712+4368,664,71035835,8959,526326,319319,3696,9161,6252,513013,014414,414514,51,48220–40822,0–40,853,9%47–1974,7–19,723,9%267–60526,7–60,544,1%129–16312,9–16,379,1%
20WOLVES136746,2%840882-4264,667,81340831,41158,829322,526020,0957,3110,8241,817313,319414,916212,51,50254–51219,5–39,449,6%73–2555,6–19,628,6%327–76725,2–59,042,6%113–1698,7–13,066,9%
21KK WARSZAWA105550,0%696630+6669,663,01031231,2737,323923,917117,1939,3242,4101,012412,417017,012412,41,38153–29615,3–29,651,7%97–3199,7–31,930,4%250–61525,0–61,540,7%99–1409,9–14,070,7%
22NLB1221016,7%760879-11963,373,31138935,412111,026824,417015,5938,5242,2211,917115,512111,015914,50,99203–48518,5–44,141,9%56–2275,1–20,624,7%259–71223,5–64,736,4%107–1949,7–17,655,2%
23OBRONCY Z TOBRUKU1321115,4%7401 017-27756,978,21345835,213910,731924,515612,0876,7372,8231,820215,514311,01259,60,77229–55017,6–42,341,6%66–2735,1–21,024,2%295–82322,7–63,335,8%84–1386,5–10,660,9%
24TARCHO TERROR1321115,4%661968-30750,874,51231125,9554,625621,313711,4907,5100,8181,520917,416914,115312,80,66128–32210,7–26,839,8%91–3427,6–28,526,6%219–66418,3–55,333,0%76–1606,3–13,347,5%
25OSTAP RUSZTOWANIA110100,0%6842+2668,042,013636,099,02727,01515,066,011,011,01010,01616,01616,01,5018–3018,0–30,060,0%6–246,0–24,025,0%24–5424,0–54,044,4%14–2114,0–21,066,7%
26BANKSTERS110100,0%8168+1381,068,013333,066,02727,02222,088,033,022,01414,01616,01414,01,5721–4421,0–44,047,7%10–1810,0–18,055,6%31–6231,0–62,050,0%9–119,0–11,081,8%
27GKS TACHIMETR121118,3%7021 032-33058,586,01243336,113110,930225,215212,7988,2141,2282,319816,51058,812510,40,77184–45015,3–37,540,9%85–3757,1–31,322,7%269–82522,4–68,832,6%79–1446,6–12,054,9%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 203 z 211 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.