Statystyki drużyn

4 sezony · 2. Liga · 17 lutego 2024 – 8 listopada 2026 · 32 drużyny · 153 mecze

MiejsceDrużyna
1TARGOWEK1211191,7%924711+21377,059,31251943,313211,038732,328023,3887,3332,8191,614812,312810,713010,81,89289–57324,1–47,850,4%88–2297,3–19,138,4%377–80231,4–66,847,0%82–1316,8–10,962,6%
2POLSKA KLUB SPORTOWY1210283,3%979757+22281,663,11243636,31169,732026,729124,318015,0181,5141,216613,817314,413211,01,75307–52225,6–43,558,8%91–3227,6–26,828,3%398–84433,2–70,347,2%92–1347,7–11,268,7%
3GET WOW TEAM1210283,3%869677+19272,456,41236730,6947,827322,826021,71189,8191,6211,814712,318315,314812,31,77253–43021,1–35,858,8%92–2817,7–23,432,7%345–71128,8–59,348,5%87–1427,3–11,861,3%
4HAWAJSKI SNIEG159660,0%945935+1063,062,31556037,316010,740026,724116,11026,8261,7281,923115,417111,420213,51,04291–66719,4–44,543,6%71–2314,7–15,430,7%362–89824,1–59,940,3%150–22910,0–15,365,5%
5INDEX MOCY128466,7%870774+9672,564,51244437,01169,732827,318915,81008,3161,3151,315212,714912,416814,01,24258–48921,5–40,852,8%71–2705,9–22,526,3%329–75927,4–63,343,3%141–20711,8–17,368,1%
6FASOLKI158753,3%883923-4058,961,51559139,416110,743028,722515,01197,9211,4322,121014,016611,117111,41,07287–68319,1–45,542,0%60–2924,0–19,520,5%347–97523,1–65,035,6%129–1798,6–11,972,1%
7MSJ VISION117463,6%758726+3268,966,01141838,011910,829927,223421,3948,5141,3141,313812,515213,813111,91,70298–63327,1–57,547,1%25–1022,3–9,324,5%323–73529,4–66,843,9%87–1437,9–13,060,8%
8ORLY TEMIDY116554,5%764667+9769,560,61135732,5918,326624,219517,7877,9151,4151,412111,014713,416114,61,61222–44220,2–40,250,2%66–1966,0–17,833,7%288–63826,2–58,045,1%122–19411,1–17,662,9%
9SPORTOWA WARSZAWA116554,5%740665+7567,360,51140036,411210,228826,218917,2958,6272,5171,513812,516014,518316,61,37212–42419,3–38,550,0%70–2626,4–23,826,7%282–68625,6–62,441,1%106–1889,6–17,156,4%
10FOR THE WIN156940,0%931977-4662,165,11555236,81479,840527,024816,51057,0322,1302,021114,11419,417811,91,18259–59217,3–39,543,8%97–3386,5–22,528,7%356–93023,7–62,038,3%122–2038,1–13,560,1%
11KK WARSZAWA105550,0%696630+6669,663,01031231,2737,323923,917117,1939,3242,4101,012412,417017,012412,41,38153–29615,3–29,651,7%97–3199,7–31,930,4%250–61525,0–61,540,7%99–1409,9–14,070,7%
12INIEMAMOCNI105550,0%739742-373,974,21037837,811711,726126,116116,1616,1111,1262,611011,013013,014314,31,46238–48923,8–48,948,7%57–1895,7–18,930,2%295–67829,5–67,843,5%92–1569,2–15,659,0%
13VABANK105550,0%733748-1573,374,81034734,710010,024724,718218,2909,0292,9161,611011,014014,014014,01,65221–46422,1–46,447,6%56–2115,6–21,126,5%277–67527,7–67,541,0%123–20612,3–20,659,7%
14WOLVES125741,7%744811-6762,067,61237931,61078,927222,722718,9897,4100,8242,016213,517714,815512,91,40225–47318,8–39,447,6%62–2315,2–19,326,8%287–70423,9–58,740,8%108–1649,0–13,765,9%
15TEAM EUROPE1551033,3%881954-7358,763,61553235,51489,938425,622615,11228,1302,0302,020513,719012,718512,31,10274–63218,3–42,143,4%69–2774,6–18,524,9%343–90922,9–60,637,7%126–1968,4–13,164,3%
16TARGOWEK WARRIORS54180,0%320261+5964,052,2516633,2469,212024,06513,0459,040,871,46212,48316,66613,21,0582–17716,4–35,446,3%34–1146,8–22,829,8%116–29123,2–58,239,9%54–7710,8–15,470,1%
17KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE104640,0%688688068,868,81035435,4797,927527,519819,8828,2111,1262,613013,011911,914614,61,52191–40919,1–40,946,7%65–2156,5–21,530,2%256–62425,6–62,441,0%111–18311,1–18,360,7%
18RUN'N GUN124833,3%755810-5562,967,51241634,71078,930925,820417,0584,8211,8141,215512,916113,412410,31,32231–48119,3–40,148,0%64–2275,3–18,928,2%295–70824,6–59,041,7%81–1226,8–10,266,4%
19HANTLE I GARY104640,0%586659-7358,665,91035035,0929,225825,815915,9595,9101,0121,213313,313213,212412,41,20169–36416,9–36,446,4%54–2195,4–21,924,7%223–58322,3–58,338,3%86–1468,6–14,658,9%
20MLK BASKET53260,0%304272+3260,854,4517034,0469,212424,87214,4428,440,8102,05511,05711,46112,21,3187–20417,4–40,842,6%29–1055,8–21,027,6%116–30923,2–61,837,5%43–628,6–12,469,4%
21OUTLAW BALLERS53260,0%338310+2867,662,0517034,0295,814128,27615,2479,4112,240,85210,46913,8408,01,4695–19519,0–39,048,7%38–1317,6–26,229,0%133–32626,6–65,240,8%34–436,8–8,679,1%
22UKS BASKET TARCZYN43175,0%276248+2869,062,0414636,55112,89523,86416,04210,551,3133,35814,55112,85012,51,1081–16020,3–40,050,6%26–926,5–23,028,3%107–25226,8–63,042,5%36–539,0–13,367,9%
23NLB43175,0%240215+2560,053,8414335,8399,810426,04812,0348,551,382,05313,3256,35914,80,9167–15316,8–38,343,8%20–765,0–19,026,3%87–22921,8–57,338,0%46–6611,5–16,569,7%
24BASKET WILNO53260,0%277269+855,453,8517735,45210,412525,07314,65410,8153,061,26813,67915,8499,81,0787–20017,4–40,043,5%24–1154,8–23,020,9%111–31522,2–63,035,2%31–516,2–10,260,8%
25AB BASKET LEGIONOWO42250,0%237264-2759,366,0412832,0338,39523,85213,0307,551,382,05914,84711,86315,80,8851–11312,8–28,345,1%30–1017,5–25,329,7%81–21420,3–53,537,9%45–7911,3–19,857,0%
26D752340,0%267301-3453,460,2517535,05010,012525,06913,8357,0122,461,28016,07214,45611,20,8673–17814,6–35,641,0%29–1035,8–20,628,2%102–28120,4–56,236,3%34–456,8–9,075,6%
27MOOSES41325,0%254261-763,565,3415137,8348,511729,35814,5256,392,382,06416,05313,34711,80,9186–19821,5–49,543,4%18–544,5–13,533,3%104–25226,0–63,041,3%28–457,0–11,362,2%
28YOUNG OLD TEAM ONE41325,0%243268-2560,867,0412230,55213,07017,54010,0276,861,5123,04411,05112,85814,50,9154–14113,5–35,338,3%31–957,8–23,832,6%85–23621,3–59,036,0%42–6410,5–16,065,6%
29NIE DAJ ZA TRZY51420,0%306332-2661,266,4520741,45410,815330,67014,0234,6122,4102,06813,6377,4489,61,0393–20618,6–41,245,1%28–1295,6–25,821,7%121–33524,2–67,036,1%36–627,2–12,458,1%
30BASKET KOCJANA51420,0%248319-7149,663,8516332,65711,410621,25511,0346,8112,281,66713,46412,8387,60,8264–16312,8–32,639,3%31–1436,2–28,621,7%95–30619,0–61,231,0%27–445,4–8,861,4%
31OBRONCY Z TOBRUKU121118,3%667958-29155,679,81241834,812210,229624,713811,5736,1342,8231,918915,813110,91089,00,73203–49916,9–41,640,7%63–2615,3–21,824,1%266–76022,2–63,335,0%72–1196,0–9,960,5%
32GKS TACHIMETR121118,3%7021 032-33058,586,01243336,113110,930225,215212,7988,2141,2282,319816,51058,812510,40,77184–45015,3–37,540,9%85–3757,1–31,322,7%269–82522,4–68,832,6%79–1446,6–12,054,9%

Mecze, bilans i punkty liczone są z wyników meczów, więc obejmują całe te rozgrywki. Zakładki „Protokół” i „Rzuty” pochodzą z protokołów meczowych, a te są w bazie przy 147 z 153 meczów tych rozgrywek — kolumna „M*” mówi, ile ich przypada na daną drużynę. Kreska znaczy „nie ma protokołu”, a nie „zero” — to dwie różne rzeczy i nie stoją w klasyfikacji obok siebie. „Na mecz” dzieli przez M*, czyli przez mecze z protokołem, a nie przez wszystkie rozegrane. Straty i faule obejmują też zdarzenia drużynowe bez zawodnika (24 sekundy, 8 sekund, faul ławki), dlatego mogą być większe niż suma z kart zawodników. Kolejność wyjściowa: wygrane malejąco, przy równych wygranych lepsza różnica punktów.

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.