4 października 2020, 10:301. LigaWBA ARENA - BOISKO A
NIE DAJ ZA TRZYgospodarzwynik 58 do 85
MM PROBASKETgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 25:15 | 13 | 5 | 16 | 31,3% | 2 | 5 | 3 | 11 | 27,3% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | -19 |
| Pawel Kostjan | 9 | 41:34 | 13 | 6 | 9 | 66,7% | 5 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | 2 | 16 | -32 |
| Lukasz Mostek | 4 | 36:45 | 13 | 4 | 11 | 36,4% | 1 | 2 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 | 1 | 7 | -25 |
| Aleksander Kajka | 34 | 44:34 | 10 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 7 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | -23 |
| Maciej Walejko | 20 | 23:52 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -13 |
| Tomasz Zygierewicz | 6 | 35:12 | 4 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 2 | 0 | 5 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3 | -11 |
| Pawel Wojtyla | 13 | 32:46 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -12 |
| Razem | — | 239:58 | 58 | 21 | 57 | 36,8% | 13 | 24 | 8 | 33 | 24,2% | 8 | 14 | 57,1% | 24 | 7 | 17 | 9 | 6 | 1 | 12 | 15 | 13 | 44 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Tuz | 9 | 32:02 | 20 | 8 | 17 | 47,1% | 8 | 17 | 0 | 0 | — | 4 | 4 | 100,0% | 14 | 6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 24 | 18 |
| Gonzalo Martinez | 0 | 39:49 | 17 | 6 | 11 | 54,5% | 4 | 9 | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 4 | 75,0% | 8 | 2 | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 23 | 27 |
| Maciej Kwietniewski | 1 | 37:22 | 15 | 5 | 13 | 38,5% | 4 | 11 | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 5 | 80,0% | 4 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 | 14 | 21 |
| Marcin Krysiak | 12 | 36:40 | 12 | 4 | 11 | 36,4% | 3 | 4 | 1 | 7 | 14,3% | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 9 | 3 | 0 | 3 | 3 | 5 | 17 | 29 |
| Marcin Malczewski | 7 | 38:52 | 9 | 4 | 5 | 80,0% | 3 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 7 | 0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 14 | 12 |
| Daniel Romanik | 8 | 37:28 | 8 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 10 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 10 | 6 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 14 | 13 |
| Rafal Kazimierowski | 21 | 17:43 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 15 |
| Razem | — | 239:56 | 85 | 33 | 70 | 47,1% | 28 | 57 | 5 | 13 | 38,5% | 14 | 17 | 82,4% | 47 | 17 | 30 | 18 | 5 | 3 | 9 | 13 | 15 | 109 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | NIE DAJ ZA TRZY | MM PROBASKET |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2613/24 · 54,2%, lepszy wynik | 5628/57 · 49,1% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/33 · 24,2% | 155/13 · 38,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/14 · 57,1% | 1414/17 · 82,4%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 17 | 30, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 7 | 17, lepszy wynik |
| Asysty | 9 | 18, lepszy wynik |
| Przechwyty | 6, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 12 | 9, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






