10 października 2020, 14:301. LigaWBA ARENA - BOISKO A
MM PROBASKETgospodarzwynik 142 do 61
RUN'N GUNgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Tuz | 9 | 43:07 | 37 | 17 | 26 | 65,4% | 17 | 26 | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 36 | 69 |
| Maciej Kwietniewski | 1 | 44:46 | 28 | 14 | 18 | 77,8% | 14 | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 17 | 5 | 12 | 13 | 2 | 6 | 1 | 0 | 1 | 61 | 73 |
| Daniel Romanik | 8 | 37:16 | 28 | 12 | 18 | 66,7% | 12 | 18 | 0 | 0 | — | 4 | 6 | 66,7% | 12 | 6 | 6 | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 | 4 | 36 | 68 |
| Gonzalo Martinez | 0 | 38:13 | 25 | 10 | 13 | 76,9% | 8 | 10 | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 3 | 100,0% | 7 | 2 | 5 | 13 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 47 | 66 |
| Marcin Krysiak | 12 | 39:49 | 18 | 7 | 12 | 58,3% | 4 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 1 | 100,0% | 8 | 1 | 7 | 15 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 35 | 70 |
| Marcin Malczewski | 7 | 36:45 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | 59 |
| Rafal Kazimierowski | 21 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:56 | 142 | 63 | 92 | 68,5% | 58 | 81 | 5 | 11 | 45,5% | 11 | 13 | 84,6% | 55 | 16 | 39 | 50 | 15 | 8 | 9 | 4 | 12 | 230 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ireneusz Gornicki | 21 | 48:00 | 22 | 8 | 29 | 27,6% | 3 | 10 | 5 | 19 | 26,3% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 9 | 0 | 1 | -2 | -81 |
| Kamil Zawadka | 30 | 48:00 | 15 | 5 | 18 | 27,8% | 0 | 2 | 5 | 16 | 31,3% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 | 8 | -81 |
| Wojciech Rybak | 45 | 48:00 | 10 | 5 | 18 | 27,8% | 5 | 15 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | -3 | -81 |
| Pawel Latko | 8 | 48:00 | 8 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 10 | 7 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 20 | -81 |
| Jakub Bielecki | 0 | 48:00 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 3 | -81 |
| Razem | — | 240:00 | 61 | 25 | 79 | 31,6% | 15 | 41 | 10 | 38 | 26,3% | 1 | 4 | 25,0% | 21 | 10 | 11 | 13 | 5 | 3 | 20 | 12 | 4 | 26 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | MM PROBASKET | RUN'N GUN |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 11658/81 · 71,6%, lepszy wynik | 3015/41 · 36,6% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/11 · 45,5%, lepszy wynik | 3010/38 · 26,3% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1111/13 · 84,6%, lepszy wynik | 11/4 · 25,0% |
| Zbiórki w obronie | 39, lepszy wynik | 11 |
| Zbiórki w ataku | 16, lepszy wynik | 10 |
| Asysty | 50, lepszy wynik | 13 |
| Przechwyty | 15, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 20 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






