5 grudnia 2020, 15:452. LigaWBA ARENA - BOISKO A
Mlode Wilkigospodarzwynik 82 do 56
Psychobasket Warszawagość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bartek Brzezinski | 9 | 33:25 | 23 | 11 | 20 | 55,0% | 11 | 20 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 10 | 5 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 26 | 21 |
| Piotr Dabrowski | 0 | 30:48 | 19 | 8 | 15 | 53,3% | 7 | 13 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 22 | 15 |
| Michal Zborowski | 33 | 34:19 | 14 | 6 | 15 | 40,0% | 4 | 11 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 9 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 18 | 16 |
| Mindaugas Kelpsa | 7 | 30:41 | 8 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 8 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | 15 |
| Pawel Lesiak | 1 | 33:16 | 8 | 2 | 11 | 18,2% | 0 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 8 | 16 |
| Michal Stachula | 23 | 38:10 | 8 | 2 | 8 | 25,0% | 1 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 3 | 5 | 60,0% | 11 | 1 | 10 | 8 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 21 | 22 |
| Pawel Kwiatkowski | 4 | 39:19 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 1 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 4 | 3 | 0 | 4 | 1 | 2 | 4 | 25 |
| Razem | — | 239:58 | 82 | 33 | 82 | 40,2% | 27 | 62 | 6 | 20 | 30,0% | 10 | 14 | 71,4% | 47 | 13 | 34 | 21 | 14 | 3 | 9 | 7 | 13 | 105 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marek Jakoniuk | 6 | 35:10 | 15 | 7 | 15 | 46,7% | 6 | 12 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 10 | 2 | 8 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 16 | -21 |
| Jakub Krulikowski | 21 | 21:10 | 12 | 5 | 12 | 41,7% | 3 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | -12 |
| Maciej Zadrozny | 13 | 28:52 | 12 | 5 | 12 | 41,7% | 3 | 4 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 0 | — | 8 | 3 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 13 | -19 |
| Jakub Kocon | 44 | 36:23 | 8 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 7 | 2 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 9 | -20 |
| Maciej Truszkowski | 34 | 23:31 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | -14 |
| Patryk Debinski | 93 | 27:43 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 | 1 | -14 |
| Wiktor Perzynski | 11 | 35:58 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 12 | -16 |
| Andrzej Chwalba | 3 | 7:34 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 |
| Jakub Feldman | 7 | 6:10 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | -4 |
| Damian Jakubowiak | 4 | 6:50 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | -6 | -6 |
| Mariusz Kozlowski | 0 | 10:31 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 |
| Razem | — | 239:52 | 56 | 25 | 65 | 38,5% | 19 | 42 | 6 | 23 | 26,1% | 0 | 8 | 0,0% | 41 | 8 | 33 | 14 | 6 | 5 | 20 | 13 | 7 | 54 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | Mlode Wilki | Psychobasket Warszawa |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5427/62 · 43,5% | 3819/42 · 45,2%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/20 · 30,0%, lepszy wynik | 186/23 · 26,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/14 · 71,4%, lepszy wynik | 00/8 · 0,0% |
| Zbiórki w obronie | 34, lepszy wynik | 33 |
| Zbiórki w ataku | 13, lepszy wynik | 8 |
| Asysty | 21, lepszy wynik | 14 |
| Przechwyty | 14, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 20 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






