12 grudnia 2020, 13:152. LigaWBA ARENA - BOISKO A
LITERYgospodarzwynik 68 do 84
SAHELgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Krysiak | 17 | 48:00 | 24 | 8 | 18 | 44,4% | 5 | 9 | 3 | 9 | 33,3% | 5 | 5 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 7 | 2 | 0 | 3 | 4 | 4 | 22 | -16 |
| Tomasz Rzeszotek | 7 | 32:46 | 18 | 7 | 13 | 53,8% | 3 | 4 | 4 | 9 | 44,4% | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 19 | -5 |
| Maciej Rasinski | 41 | 28:11 | 15 | 6 | 15 | 40,0% | 5 | 10 | 1 | 5 | 20,0% | 2 | 3 | 66,7% | 9 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 12 | -12 |
| Bartek Cikowski | 14 | 38:21 | 5 | 2 | 15 | 13,3% | 1 | 7 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | -10 |
| Andrzej Kalicki | 77 | 41:15 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | -13 |
| Tomasz Tarnowski | 12 | 34:40 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -14 |
| Daniel Kowalski | 33 | 16:45 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | -10 |
| Razem | — | 239:58 | 68 | 26 | 73 | 35,6% | 17 | 40 | 9 | 33 | 27,3% | 7 | 8 | 87,5% | 33 | 9 | 24 | 18 | 9 | 1 | 10 | 12 | 8 | 71 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Krupinski | 9 | 46:17 | 27 | 10 | 18 | 55,6% | 4 | 6 | 6 | 12 | 50,0% | 1 | 1 | 100,0% | 14 | 0 | 14 | 5 | 2 | 0 | 6 | 0 | 2 | 34 | 17 |
| Przemek Lesinski | 16 | 37:43 | 17 | 7 | 13 | 53,8% | 7 | 13 | 0 | 0 | — | 3 | 6 | 50,0% | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 15 | 16 |
| Michal Proc | 23 | 42:43 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 9 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 4 | 25,0% | 5 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 12 | 14 |
| Marcin Kosierb | 12 | 34:16 | 11 | 5 | 12 | 41,7% | 4 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 9 | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 4 | 4 | 1 | 12 | 7 |
| Kuba Maciejczak | 10 | 44:25 | 11 | 4 | 11 | 36,4% | 4 | 10 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 9 | 4 | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 22 | 14 |
| Antek Falkowski | 7 | 34:31 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | 12 |
| Razem | — | 239:55 | 84 | 33 | 68 | 48,5% | 23 | 45 | 10 | 23 | 43,5% | 8 | 15 | 53,3% | 45 | 9 | 36 | 24 | 7 | 1 | 14 | 10 | 12 | 105 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | LITERY | SAHEL |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3417/40 · 42,5% | 4623/45 · 51,1%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/33 · 27,3% | 3010/23 · 43,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/8 · 87,5%, lepszy wynik | 88/15 · 53,3% |
| Zbiórki w obronie | 24 | 36, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9 | 9 |
| Asysty | 18 | 24, lepszy wynik |
| Przechwyty | 9, lepszy wynik | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 14 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






