7 marca 2021, 16:452. Liga
AMBITNI AMATORZYgospodarzwynik 45 do 61
FOR THE WINgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tobiasz Mroz | 8 | 48:00 | 10 | 4 | 15 | 26,7% | 3 | 8 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 0 | 7 | 2 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 7 | -16 |
| Maciej Pomianowski | 31 | 33:38 | 10 | 5 | 12 | 41,7% | 5 | 11 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 3 | 0,0% | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 9 | -13 |
| Emil Michalski | 9 | 35:49 | 9 | 4 | 15 | 26,7% | 4 | 14 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 14 | 3 | 11 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3 | 10 | -17 |
| Michal Koziol | 10 | 26:40 | 8 | 3 | 12 | 25,0% | 2 | 5 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | -7 |
| Kamil Sobanski | 21 | 25:30 | 6 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 7 | -5 |
| Lukasz Blesznowski | 12 | 32:53 | 2 | 1 | 11 | 9,1% | 1 | 8 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | -2 |
| Kacper Gracki | 20 | 13:01 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -11 |
| Miroslaw Turos | 5 | 24:25 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7 | -9 |
| Razem | — | 239:56 | 45 | 20 | 71 | 28,2% | 18 | 51 | 2 | 20 | 10,0% | 3 | 8 | 37,5% | 44 | 9 | 35 | 11 | 8 | 3 | 13 | 12 | 9 | 42 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filip Brymora | 33 | 30:52 | 16 | 7 | 17 | 41,2% | 5 | 8 | 2 | 9 | 22,2% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | 13 |
| Mateusz Kołtunowicz | 2 | 39:47 | 13 | 5 | 12 | 41,7% | 3 | 7 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 2 | 50,0% | 10 | 3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 22 | 13 |
| Jan Tarnowski | 21 | 36:02 | 10 | 4 | 11 | 36,4% | 4 | 9 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 5 | 40,0% | 5 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 10 | 16 |
| Tomasz Bereda | 1 | 26:55 | 7 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | 13 |
| Adam Kosiorek | 16 | 34:55 | 6 | 2 | 11 | 18,2% | 1 | 4 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 2 | 50,0% | 13 | 5 | 8 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 9 | 8 |
| Victor Dragnea | 7 | 24:07 | 5 | 1 | 8 | 12,5% | 1 | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 3 | 6 | 50,0% | 7 | 1 | 6 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 | 7 |
| Piotr Niewczas | 3 | 25:43 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 15 |
| Juliusz Tarnowski | 31 | 21:34 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | -5 |
| Tomasz Mrzyglod | 34 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:55 | 61 | 23 | 73 | 31,5% | 16 | 38 | 7 | 35 | 20,0% | 8 | 17 | 47,1% | 49 | 14 | 35 | 17 | 9 | 4 | 13 | 9 | 12 | 68 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | AMBITNI AMATORZY | FOR THE WIN |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/51 · 35,3% | 3216/38 · 42,1%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 62/20 · 10,0% | 217/35 · 20,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 33/8 · 37,5% | 88/17 · 47,1%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 35 | 35 |
| Zbiórki w ataku | 9 | 14, lepszy wynik |
| Asysty | 11 | 17, lepszy wynik |
| Przechwyty | 8 | 9, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 13 | 13 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






