29 maja 2021, 16:45Tagomago.pl Cup Pro 2021
NTLgospodarzwynik 55 do 61
Isetia Basketballgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Dabrowski | 0 | 48:00 | 21 | 9 | 24 | 37,5% | 6 | 12 | 3 | 12 | 25,0% | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 | 9 | -6 |
| Piotr Lach | 15 | 36:16 | 11 | 4 | 10 | 40,0% | 1 | 4 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 4 |
| Marcin Korkosz | 9 | 41:08 | 9 | 2 | 15 | 13,3% | 2 | 10 | 0 | 5 | 0,0% | 5 | 6 | 83,3% | 13 | 4 | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 | 5 | 0 |
| Dominik Lasecki | 5 | 25:55 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | -8 |
| Piotr Pasternak | 34 | 24:00 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -3 |
| Max Sloniewski | 33 | 48:00 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 4 | 25,0% | 12 | 2 | 10 | 7 | 5 | 0 | 4 | 4 | 6 | 16 | -6 |
| Tomasz Stanczyk | 1 | 16:37 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -11 |
| Razem | — | 239:56 | 55 | 20 | 70 | 28,6% | 13 | 38 | 7 | 32 | 21,9% | 8 | 13 | 61,5% | 49 | 12 | 37 | 13 | 7 | 0 | 12 | 14 | 14 | 57 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Szymanowski | 9 | 38:55 | 16 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 6 | 9 | 66,7% | 14 | 1 | 13 | 6 | 0 | 1 | 7 | 3 | 6 | 23 | 9 |
| Piotr Nawrot | 15 | 44:27 | 12 | 5 | 15 | 33,3% | 4 | 13 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 3 | 33,3% | 8 | 1 | 7 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 | 2 | 11 | 5 |
| Jakub Sienkiewicz | 8 | 42:46 | 12 | 4 | 12 | 33,3% | 1 | 4 | 3 | 8 | 37,5% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 |
| Patryk Jankowski | 18 | 37:16 | 11 | 5 | 16 | 31,3% | 4 | 8 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 1 |
| Kacper Rogowski | 3 | 42:15 | 8 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | 4 |
| Jan Chrusciel | 7 | 29:52 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | 6 |
| Engin Egemen | 23 | 4:28 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Razem | — | 239:59 | 61 | 24 | 66 | 36,4% | 19 | 43 | 5 | 23 | 21,7% | 8 | 15 | 53,3% | 42 | 4 | 38 | 16 | 5 | 3 | 16 | 14 | 14 | 62 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | NTL | Isetia Basketball |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2613/38 · 34,2% | 3819/43 · 44,2%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/32 · 21,9%, lepszy wynik | 155/23 · 21,7% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/13 · 61,5%, lepszy wynik | 88/15 · 53,3% |
| Zbiórki w obronie | 37 | 38, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 12, lepszy wynik | 4 |
| Asysty | 13 | 16, lepszy wynik |
| Przechwyty | 7, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 12, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






