3 czerwca 2021, 10:30Tagomago.pl Cup Amator 2021
LITERYgospodarzwynik 58 do 73
HANTLE I GARYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Krysiak | 17 | 48:00 | 18 | 7 | 19 | 36,8% | 5 | 12 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | 18 | -15 |
| Tomasz Rzeszotek | 7 | 27:48 | 12 | 5 | 12 | 41,7% | 3 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 0 | — | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | 9 |
| Andrzej Kalicki | 34 | 48:00 | 11 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 11 | -15 |
| Tomasz Tarnowski | 12 | 33:06 | 8 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | -18 |
| Pawel Tarnowski | 1 | 34:07 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 11 | -23 |
| Bartek Cikowski | 14 | 30:58 | 2 | 1 | 11 | 9,1% | 1 | 4 | 0 | 7 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | -5 | -11 |
| Daniel Kowalski | 33 | 18:00 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | -2 |
| Razem | — | 239:59 | 58 | 24 | 64 | 37,5% | 18 | 38 | 6 | 26 | 23,1% | 4 | 5 | 80,0% | 31 | 10 | 21 | 14 | 3 | 2 | 6 | 16 | 8 | 61 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Wieckowski | 87 | 38:43 | 23 | 7 | 15 | 46,7% | 2 | 9 | 5 | 6 | 83,3% | 4 | 4 | 100,0% | 12 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 27 | 12 |
| Marek Kopcial | 15 | 40:25 | 13 | 4 | 11 | 36,4% | 4 | 7 | 0 | 4 | 0,0% | 5 | 7 | 71,4% | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | 20 |
| Dawid Jachimowicz | 8 | 34:40 | 11 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 8 | 0 | 0 | — | 1 | 6 | 16,7% | 13 | 3 | 10 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 21 | 12 |
| Mateusz Koltunowicz | 25 | 37:01 | 11 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 9 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 11 | 14 |
| Damian Godlewski | 0 | 30:10 | 10 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 7 | 0 | 0 | — | 2 | 8 | 25,0% | 16 | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 20 | 1 |
| Jacek Rachwal | 77 | 34:42 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 10 |
| Rafal Juc | 9 | 24:16 | 0 | 0 | 8 | 0,0% | 0 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 |
| Razem | — | 239:57 | 73 | 27 | 66 | 40,9% | 20 | 49 | 7 | 17 | 41,2% | 12 | 25 | 48,0% | 51 | 22 | 29 | 22 | 3 | 1 | 7 | 8 | 16 | 91 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | LITERY | HANTLE I GARY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/38 · 47,4%, lepszy wynik | 4020/49 · 40,8% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/26 · 23,1% | 217/17 · 41,2%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 44/5 · 80,0%, lepszy wynik | 1212/25 · 48,0% |
| Zbiórki w obronie | 21 | 29, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 10 | 22, lepszy wynik |
| Asysty | 14 | 22, lepszy wynik |
| Przechwyty | 3 | 3 |
| Straty mniej = lepiej | 6, lepszy wynik | 7 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






