4 czerwca 2021, 13:00Tagomago.pl Cup Pro 2021
Isetia Basketballgospodarzwynik 74 do 82
NIE DAJ ZA TRZYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Sienkiewicz | 8 | 35:07 | 25 | 8 | 13 | 61,5% | 4 | 6 | 4 | 7 | 57,1% | 5 | 6 | 83,3% | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 21 | -6 |
| Kacper Rogowski | 3 | 41:10 | 13 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 10 | 0 | 0 | — | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 1 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 14 | -5 |
| Pawel Szymanowski | 9 | 34:45 | 11 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 7 | 71,4% | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 7 | -9 |
| Tekin Guvercin | 6 | 40:02 | 8 | 3 | 10 | 30,0% | 2 | 4 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 2 | 50,0% | 13 | 3 | 10 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 16 | -8 |
| Rafal Mikita | 34 | 36:28 | 8 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4 | 4 | -2 |
| Kazimierz Kilinski | 10 | 34:10 | 6 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 5 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 3 | 3 | 6 | 0 |
| Wojciech Mielczarek | 25 | 11:31 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -6 |
| Engin Egemen | 23 | 6:43 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 | -4 |
| Razem | — | 239:56 | 74 | 25 | 58 | 43,1% | 19 | 36 | 6 | 22 | 27,3% | 18 | 31 | 58,1% | 31 | 6 | 25 | 17 | 4 | 1 | 11 | 11 | 20 | 70 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 33:51 | 27 | 8 | 17 | 47,1% | 2 | 7 | 6 | 10 | 60,0% | 5 | 6 | 83,3% | 6 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 25 | 9 |
| Aleksander Kajka | 34 | 37:40 | 20 | 8 | 14 | 57,1% | 6 | 10 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 0 | 6 | 7 | 3 | 0 | 4 | 1 | 2 | 26 | 10 |
| Kacper Woznicki | 5 | 24:37 | 10 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 10 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 1 | 13 | -9 |
| Maciej Pomianowski | 8 | 25:55 | 9 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10 | 8 |
| Pawel Kostjan | 9 | 22:53 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 2 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | 0 |
| Adam Olczak | 15 | 31:26 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 6 |
| Maciej Walejko | 20 | 22:40 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 7 |
| Piotr Drozak | 3 | 28:13 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 8 | -1 |
| Maciej Rasinski | 7 | 12:43 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 |
| Razem | — | 239:58 | 82 | 30 | 69 | 43,5% | 19 | 45 | 11 | 24 | 45,8% | 11 | 12 | 91,7% | 41 | 10 | 31 | 22 | 6 | 1 | 11 | 20 | 11 | 101 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | Isetia Basketball | NIE DAJ ZA TRZY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3819/36 · 52,8%, lepszy wynik | 3819/45 · 42,2% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/22 · 27,3% | 3311/24 · 45,8%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1818/31 · 58,1% | 1111/12 · 91,7%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 25 | 31, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 6 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 17 | 22, lepszy wynik |
| Przechwyty | 4 | 6, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 11 | 11 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






