20 czerwca 2021, 15:30Tagomago.pl Cup Amator 2021WBA ARENA - BOISKO A
HANTLE I GARYgospodarzwynik 63 do 61
SAHELgość
Transmisja
Puchar Tagomago.pl AMATOR: Finał - HANTLE I GARY vs. SAHEL — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piot Milewski | 10 | 39:28 | 15 | 7 | 16 | 43,8% | 6 | 12 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 10 | 2 | 8 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | 3 | 17 | -1 |
| Adam Slowik | 2 | 42:12 | 14 | 6 | 16 | 37,5% | 4 | 10 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 10 | 2 | 8 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 12 | 6 |
| Damian Godlewski | 0 | 39:55 | 12 | 4 | 12 | 33,3% | 4 | 12 | 0 | 0 | — | 4 | 8 | 50,0% | 22 | 11 | 11 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 23 | 2 |
| Rafal Juc | 9 | 44:12 | 12 | 4 | 18 | 22,2% | 1 | 8 | 3 | 10 | 30,0% | 1 | 4 | 25,0% | 7 | 2 | 5 | 11 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 12 | 0 |
| Marek Kopcial | 11 | 19:16 | 6 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -3 |
| Adrian Bruderek | 12 | 22:55 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 11 |
| Mateusz Koltunowicz | 25 | 31:58 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | -1 | -5 |
| Razem | — | 239:56 | 63 | 26 | 74 | 35,1% | 20 | 54 | 6 | 20 | 30,0% | 5 | 12 | 41,7% | 58 | 20 | 38 | 16 | 3 | 2 | 15 | 16 | 14 | 72 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Kosierb | 12 | 48:00 | 22 | 6 | 16 | 37,5% | 0 | 6 | 6 | 10 | 60,0% | 4 | 6 | 66,7% | 12 | 2 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 22 | -2 |
| Maciej Krupinski | 9 | 45:08 | 16 | 4 | 23 | 17,4% | 0 | 7 | 4 | 16 | 25,0% | 4 | 4 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 10 | 2 |
| Jakub Maciejczak | 10 | 48:00 | 9 | 4 | 11 | 36,4% | 4 | 10 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 10 | 3 | 7 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 17 | -2 |
| Tomasz Plonka | 0 | 38:47 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 2 | 5 | 5 | 9 | -5 |
| Michal Majak | 6 | 15:13 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -11 |
| Lukasz Lewandowski | 91 | 17:13 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 10 |
| Antek Falkowski | 7 | 18:25 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | -3 | -5 |
| Marcin Wielgosz | 8 | 9:11 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -2 | 3 |
| Razem | — | 239:57 | 61 | 19 | 69 | 27,5% | 7 | 34 | 12 | 35 | 34,3% | 11 | 16 | 68,8% | 34 | 9 | 25 | 15 | 9 | 4 | 7 | 14 | 16 | 61 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HANTLE I GARY | SAHEL |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4020/54 · 37,0%, lepszy wynik | 147/34 · 20,6% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/20 · 30,0% | 3612/35 · 34,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 55/12 · 41,7% | 1111/16 · 68,8%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 38, lepszy wynik | 25 |
| Zbiórki w ataku | 20, lepszy wynik | 9 |
| Asysty | 16, lepszy wynik | 15 |
| Przechwyty | 3 | 9, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 15 | 7, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






