26 września 2021, 14:301. LigaWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 114 do 93
STREETNESS WARSAWgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Lapinski | 44 | 41:43 | 36 | 14 | 20 | 70,0% | 10 | 14 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 5 | 80,0% | 5 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 | 5 | 2 | 3 | 36 | 26 |
| Marcin Bakula | 5 | 46:37 | 25 | 9 | 15 | 60,0% | 3 | 4 | 6 | 11 | 54,5% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 29 | 23 |
| Jedrzej Karasek | 8 | 39:49 | 16 | 6 | 13 | 46,2% | 2 | 8 | 4 | 5 | 80,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 15 | 16 |
| Artur Kobialko | 0 | 37:28 | 14 | 6 | 9 | 66,7% | 6 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 10 | 2 | 8 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 23 | 19 |
| Michal Hausner | 12 | 26:21 | 12 | 5 | 10 | 50,0% | 3 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 9 | 0 |
| Michal Konior | 7 | 48:00 | 11 | 5 | 7 | 71,4% | 4 | 6 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 10 | 0 | 10 | 15 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 33 | 21 |
| Razem | — | 239:58 | 114 | 45 | 74 | 60,8% | 28 | 43 | 17 | 31 | 54,8% | 7 | 9 | 77,8% | 32 | 5 | 27 | 31 | 7 | 3 | 11 | 11 | 8 | 145 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukasz Biegajlo | 6 | 48:00 | 35 | 17 | 24 | 70,8% | 17 | 21 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 8 | 3 | 5 | 2 | 3 | 0 | 3 | 3 | 7 | 37 | -21 |
| Artur Kijanowski | 31 | 42:04 | 15 | 6 | 11 | 54,5% | 3 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 2 | 0,0% | 11 | 4 | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 26 | -15 |
| Piotr Stokluska | 15 | 44:32 | 15 | 7 | 21 | 33,3% | 7 | 18 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 11 | 6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 13 | -23 |
| Bartlomiej Foszer | 7 | 36:37 | 14 | 5 | 10 | 50,0% | 1 | 2 | 4 | 8 | 50,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 8 | -14 |
| Piotr Wojt | 33 | 31:52 | 10 | 5 | 11 | 45,5% | 5 | 9 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 10 | -17 |
| Piotr Bordo | 8 | 36:51 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | -15 |
| Razem | — | 239:56 | 93 | 42 | 84 | 50,0% | 35 | 62 | 7 | 22 | 31,8% | 2 | 6 | 33,3% | 40 | 16 | 24 | 18 | 6 | 1 | 12 | 8 | 11 | 100 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | STREETNESS WARSAW |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5628/43 · 65,1%, lepszy wynik | 7035/62 · 56,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 5117/31 · 54,8%, lepszy wynik | 217/22 · 31,8% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/9 · 77,8%, lepszy wynik | 22/6 · 33,3% |
| Zbiórki w obronie | 27, lepszy wynik | 24 |
| Zbiórki w ataku | 5 | 16, lepszy wynik |
| Asysty | 31, lepszy wynik | 18 |
| Przechwyty | 7, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 11, lepszy wynik | 12 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






