7 listopada 2021, 11:452/3 LigaWBA ARENA - BOISKO B
TEAM EUROPEgospodarzwynik 42 do 59
WOLVESgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Dzidzishvili | 22 | 37:01 | 12 | 5 | 13 | 38,5% | 5 | 11 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 5 | 3 | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 | 2 | 17 | -13 |
| Petr Sich | 13 | 38:08 | 9 | 4 | 12 | 33,3% | 4 | 11 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 11 | -10 |
| Petar Stankovic | 10 | 32:16 | 7 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 8 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 5 | 5 | 3 | 3 | -5 |
| Bojan Velijkovic | 15 | 27:11 | 5 | 2 | 10 | 20,0% | 1 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | -13 |
| Matej Zontar | 5 | 23:19 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 3 | -8 |
| Teodor Racasan | 27 | 32:31 | 4 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 9 | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 11 | -14 |
| Eugenio Chini | 33 | 14:15 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | -9 |
| Ozenc Erim | 24 | 28:18 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | -12 |
| Andrei Negrea | 21 | 6:55 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -1 |
| Razem | — | 239:54 | 42 | 16 | 60 | 26,7% | 15 | 49 | 1 | 11 | 9,1% | 9 | 12 | 75,0% | 35 | 15 | 20 | 12 | 14 | 3 | 13 | 17 | 14 | 46 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Szymon Bak | 51 | 41:01 | 22 | 10 | 21 | 47,6% | 10 | 21 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 17 | 8 | 9 | 0 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 22 | 14 |
| Lukasz Kulakowski | 34 | 38:57 | 13 | 5 | 10 | 50,0% | 2 | 2 | 3 | 8 | 37,5% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 11 | 8 |
| Marcin Lyp | 24 | 46:00 | 10 | 3 | 11 | 27,3% | 1 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 17 |
| Tomasz Balcer | 16 | 44:38 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 8 | 3 | 5 | 6 | 1 | 0 | 4 | 3 | 7 | 15 | 19 |
| Tomasz Sypitkowski | 9 | 25:52 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | 17 |
| Michal Piskorski | 4 | 37:34 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 6 | 16,7% | 4 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 1 | 15 |
| Jakub Koscielak | 13 | 5:56 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -5 |
| Razem | — | 239:58 | 59 | 22 | 55 | 40,0% | 16 | 38 | 6 | 17 | 35,3% | 9 | 16 | 56,3% | 36 | 12 | 24 | 15 | 7 | 0 | 16 | 14 | 17 | 61 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TEAM EUROPE | WOLVES |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3015/49 · 30,6% | 3216/38 · 42,1%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 31/11 · 9,1% | 186/17 · 35,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/12 · 75,0%, lepszy wynik | 99/16 · 56,3% |
| Zbiórki w obronie | 20 | 24, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 15, lepszy wynik | 12 |
| Asysty | 12 | 15, lepszy wynik |
| Przechwyty | 14, lepszy wynik | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 13, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 7 listopada 2021
- 10:30
HANTLE I GARY
AMBITNI AMATORZY81:28 - 10:30
LITERY
WARSAW GREEN GOOSE87:51 - 11:45
CROSS JEANS LIT
SAHEL72:80 - 13:00
HOMIES
AMIGOS82:91 - 13:00
OSTAP RUSZTOWANIA
MM PROBASKET48:68 - 14:15
RUN'N GUN
VABANK55:67 - 14:15
AVENGA
NIE DAJ ZA TRZY81:94 - 15:30
NLB
INIEMAMOCNI94:67 - 15:30
STREETNESS WARSAW
POLIBUDA63:89 - 16:45
BAT MOCY
PIASECZUSETS60:75 - 16:45
TARGOWEK
BC LITUANICA61:46 - 18:00
ORLY TEMIDY
WARSAW SHARKS111:51 - 18:00
GET WOW TEAM
NTL65:64






