6 marca 2022, 14:152. LigaWBA ARENA - BOISKO B
SAHELgospodarzwynik 106 do 63
TACO TEAMgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Kosierb | 12 | 45:43 | 33 | 12 | 26 | 46,2% | 3 | 4 | 9 | 22 | 40,9% | 0 | 0 | — | 10 | 0 | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 27 | 36 |
| Michal Majak | 1 | 33:46 | 21 | 8 | 15 | 53,3% | 3 | 3 | 5 | 12 | 41,7% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 18 | 29 |
| Maciej Krupinski | 9 | 47:34 | 18 | 6 | 13 | 46,2% | 1 | 2 | 5 | 11 | 45,5% | 1 | 1 | 100,0% | 15 | 0 | 15 | 11 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 33 | 40 |
| Rafal Dej | 00 | 38:46 | 14 | 7 | 11 | 63,6% | 7 | 10 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 12 | 3 | 9 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 26 | 38 |
| Kuba Maciejczak | 10 | 36:00 | 12 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 5 | 2 | 3 | 7 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 24 | 37 |
| Lukasz Lewandowski | 0 | 38:07 | 8 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 13 | 6 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 21 | 35 |
| Razem | — | 239:56 | 106 | 42 | 79 | 53,2% | 23 | 31 | 19 | 48 | 39,6% | 3 | 4 | 75,0% | 58 | 11 | 47 | 31 | 4 | 3 | 15 | 3 | 6 | 149 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacek Maciagowski | 77 | 43:40 | 21 | 8 | 18 | 44,4% | 6 | 9 | 2 | 9 | 22,2% | 3 | 3 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 23 | -31 |
| Kamil Gorecki | 5 | 46:13 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 3 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | -45 |
| Jan Bordo | 21 | 48:00 | 11 | 5 | 13 | 38,5% | 4 | 12 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 15 | 3 | 12 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 21 | -43 |
| Jakub Mucha | 9 | 25:31 | 6 | 2 | 9 | 22,2% | 0 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -30 |
| Michal Marcinkowski | 7 | 19:03 | 5 | 2 | 8 | 25,0% | 1 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -11 |
| Patryk Wieckowicz | 15 | 15:05 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | -2 |
| Krzysztof Mikinski | 0 | 26:07 | 2 | 1 | 9 | 11,1% | 1 | 4 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -7 | -29 |
| Mariusz Wajda | 12 | 16:19 | 2 | 1 | 8 | 12,5% | 1 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | -24 |
| Razem | — | 239:58 | 63 | 26 | 83 | 31,3% | 18 | 49 | 8 | 34 | 23,5% | 3 | 3 | 100,0% | 28 | 5 | 23 | 17 | 11 | 0 | 7 | 6 | 3 | 55 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | SAHEL | TACO TEAM |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4623/31 · 74,2%, lepszy wynik | 3618/49 · 36,7% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 5719/48 · 39,6%, lepszy wynik | 248/34 · 23,5% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 33/4 · 75,0% | 33/3 · 100,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 47, lepszy wynik | 23 |
| Zbiórki w ataku | 11, lepszy wynik | 5 |
| Asysty | 31, lepszy wynik | 17 |
| Przechwyty | 4 | 11, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 15 | 7, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






