13 marca 2022, 15:301. LigaWBA ARENA - BOISKO A
PIASECZUSETSgospodarzwynik 91 do 56
BAT MOCYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mikołaj Jesionek | 0 | 44:28 | 39 | 15 | 19 | 78,9% | 12 | 14 | 3 | 5 | 60,0% | 6 | 7 | 85,7% | 12 | 1 | 11 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 51 | 37 |
| Piotr Łazarek | 42 | 29:13 | 12 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 3 | 24 |
| Łukasz Szlązak | 55 | 29:03 | 12 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 1 | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 4 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 2 | 13 | 30 |
| Aleksander Łyczka | 1 | 22:22 | 8 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 3 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 |
| Paweł Migo | 34 | 32:58 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 1 | 14 | 29 |
| Andrzej Bagiński | 6 | 37:34 | 5 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 3 | 0 | 5 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 10 | 2 | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 12 | 21 |
| Maciej Boryczko | 13 | 34:10 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 0 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 10 | 26 |
| Tomasz Wójcikowski | 17 | 10:07 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 |
| Razem | — | 239:55 | 91 | 33 | 61 | 54,1% | 26 | 36 | 7 | 25 | 28,0% | 18 | 25 | 72,0% | 40 | 7 | 33 | 22 | 4 | 0 | 12 | 11 | 17 | 110 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artur Jastrząb | 45 | 38:47 | 21 | 10 | 15 | 66,7% | 9 | 12 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 21 | -37 |
| Michał Bukraba | 0 | 42:16 | 17 | 5 | 15 | 33,3% | 3 | 9 | 2 | 6 | 33,3% | 5 | 5 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 | 5 | 2 | 4 | 12 | -30 |
| Paweł Rutczyński | 15 | 35:58 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 7 | -15 |
| Robert Doboszyński | 31 | 43:12 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | -31 |
| Michał Jagodziński | 12 | 44:40 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 9 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3% | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | -2 | -37 |
| Paweł Stypułkowski | 34 | 35:02 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 1 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 | -25 |
| Razem | — | 239:55 | 56 | 23 | 62 | 37,1% | 19 | 42 | 4 | 20 | 20,0% | 6 | 11 | 54,5% | 27 | 7 | 20 | 12 | 6 | 1 | 16 | 19 | 11 | 42 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | PIASECZUSETS | BAT MOCY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5226/36 · 72,2%, lepszy wynik | 3819/42 · 45,2% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/25 · 28,0%, lepszy wynik | 124/20 · 20,0% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1818/25 · 72,0%, lepszy wynik | 66/11 · 54,5% |
| Zbiórki w obronie | 33, lepszy wynik | 20 |
| Zbiórki w ataku | 7 | 7 |
| Asysty | 22, lepszy wynik | 12 |
| Przechwyty | 4 | 6, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 12, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






