27 marca 2022, 16:451. LigaWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 68 do 100
OSTAP RUSZTOWANIAgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Konior | 7 | 43:58 | 17 | 7 | 12 | 58,3% | 5 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 16 | -28 |
| Przemyslaw Sloniewski | 10 | 34:07 | 14 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5 | 7 | 10 | -16 |
| Marcin Bakula | 5 | 48:00 | 11 | 3 | 9 | 33,3% | 0 | 0 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | 13 | -32 |
| Michal Kawczynski | 23 | 48:00 | 11 | 4 | 16 | 25,0% | 3 | 8 | 1 | 8 | 12,5% | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 3 | -32 |
| Jedrzej Karasek | 24 | 38:07 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 1 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 3 | 1 | 2 | -36 |
| Marek Rucinski | 2 | 27:48 | 6 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 1 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | -16 |
| Razem | — | 240:00 | 68 | 23 | 55 | 41,8% | 12 | 20 | 11 | 35 | 31,4% | 11 | 16 | 68,8% | 21 | 2 | 19 | 9 | 6 | 1 | 16 | 17 | 15 | 52 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bartosz Romieniecki | 40 | 32:12 | 23 | 11 | 15 | 73,3% | 10 | 12 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 2 | 23 | 22 |
| Robert Kasprzak | 10 | 30:00 | 22 | 8 | 16 | 50,0% | 6 | 12 | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 5 | 80,0% | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 20 | 25 |
| Kamil Stachowski | 4 | 40:37 | 19 | 8 | 19 | 42,1% | 8 | 18 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 14 | 7 | 7 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | 21 | 28 |
| Andrzej Trzaskowki | 15 | 25:58 | 15 | 6 | 15 | 40,0% | 5 | 13 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 3 | 9 | 23 |
| Mateusz Polosak | 21 | 39:31 | 10 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 8 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 10 | 26 |
| Rafal Stachowski | 3 | 28:00 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 3 | 0 | 4 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 15 |
| Sebastian Lukasik | 11 | 11:25 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 |
| Maciej Gregajtys | 17 | 32:13 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 16 | 5 | 11 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 18 | 17 |
| Michal Jedryszka | 69 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:56 | 100 | 42 | 86 | 48,8% | 37 | 68 | 5 | 18 | 27,8% | 11 | 14 | 78,6% | 49 | 22 | 27 | 12 | 10 | 0 | 12 | 15 | 17 | 112 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | OSTAP RUSZTOWANIA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2412/20 · 60,0%, lepszy wynik | 7437/68 · 54,4% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3311/35 · 31,4%, lepszy wynik | 155/18 · 27,8% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1111/16 · 68,8% | 1111/14 · 78,6%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 19 | 27, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 2 | 22, lepszy wynik |
| Asysty | 9 | 12, lepszy wynik |
| Przechwyty | 6 | 10, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 16 | 12, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 27 marca 2022
- 13:00
TACO TEAM
BC LITUANICA49:58 - 13:00
RUN'N GUN
NLB72:71 - 14:15
AMIGOS
PIASECZUSETS68:79 - 14:15
ORLY TEMIDY
BANKSTERS50:48 - 15:30
MM PROBASKET
NTL73:72 - 15:30
SAHEL
TEAM EUROPE63:55 - 16:45
HOMIES
VABANK71:87 - 18:00
POLIBUDA
BAT MOCY97:77 - 18:00
TEKOpro
LITERY48:67 - 19:15
WARSAW GREEN GOOSE
HAWAJSKI SNIEG48:72 - 20:30
AVENGA
GET WOW TEAM65:75






