8 maja 2022, 13:002. LigaWBA ARENA - BOISKO B
NIE DAJ ZA TRZYgospodarzwynik 106 do 75
SAHELgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adam Nowakowski | 5 | 47:12 | 37 | 13 | 16 | 81,3% | 7 | 9 | 6 | 7 | 85,7% | 5 | 5 | 100,0% | 15 | 0 | 15 | 7 | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 54 | 37 |
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 39:46 | 25 | 9 | 18 | 50,0% | 4 | 6 | 5 | 12 | 41,7% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 27 | 24 |
| Lukasz Baszczak | 22 | 38:28 | 18 | 8 | 17 | 47,1% | 7 | 16 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 1 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 18 | 12 |
| Maciej Staszewski | 4 | 43:30 | 14 | 7 | 16 | 43,8% | 7 | 14 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 11 | 5 | 6 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 24 | 28 |
| Maciej Krol | 26 | 44:04 | 10 | 4 | 11 | 36,4% | 3 | 6 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 1 | 100,0% | 8 | 0 | 8 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 14 | 29 |
| Pawel Wojtyla | 13 | 26:58 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 25 |
| Razem | — | 239:58 | 106 | 42 | 82 | 51,2% | 29 | 54 | 13 | 28 | 46,4% | 9 | 11 | 81,8% | 49 | 9 | 40 | 24 | 9 | 3 | 9 | 9 | 8 | 140 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Kosierb | 12 | 44:25 | 21 | 8 | 21 | 38,1% | 5 | 9 | 3 | 12 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 18 | 3 | 15 | 1 | 1 | 0 | 6 | 3 | 1 | 22 | -28 |
| Maciej Krupinski | 9 | 48:00 | 19 | 7 | 25 | 28,0% | 2 | 8 | 5 | 17 | 29,4% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 13 | -31 |
| Zbigniew Komorowski | 24 | 42:46 | 15 | 5 | 11 | 45,5% | 3 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 3 | 6 | 50,0% | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 12 | -27 |
| Michal Majak | 6 | 36:02 | 12 | 3 | 15 | 20,0% | 0 | 1 | 3 | 14 | 21,4% | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 8 | -35 |
| Przemek Lesinski | 11 | 44:47 | 8 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 3 | 5 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | 13 | -28 |
| Marcin Wielgosz | 0 | 23:56 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | -1 | -6 |
| Razem | — | 239:56 | 75 | 27 | 84 | 32,1% | 14 | 33 | 13 | 51 | 25,5% | 8 | 12 | 66,7% | 45 | 13 | 32 | 13 | 7 | 1 | 13 | 8 | 9 | 67 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | NIE DAJ ZA TRZY | SAHEL |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5829/54 · 53,7%, lepszy wynik | 2814/33 · 42,4% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3913/28 · 46,4%, lepszy wynik | 3913/51 · 25,5% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/11 · 81,8%, lepszy wynik | 88/12 · 66,7% |
| Zbiórki w obronie | 40, lepszy wynik | 32 |
| Zbiórki w ataku | 9 | 13, lepszy wynik |
| Asysty | 24, lepszy wynik | 13 |
| Przechwyty | 9, lepszy wynik | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 13 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






