29 maja 2022, 15:302. LigaWBA ARENA - BOISKO A
NLBgospodarzwynik 68 do 62
ORLY TEMIDYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Adamczyk | 24 | 40:21 | 17 | 6 | 20 | 30,0% | 2 | 8 | 4 | 12 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 | 4 | 11 | 7 |
| Filip Kaminski | 44 | 38:00 | 17 | 7 | 9 | 77,8% | 5 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 2 | 50,0% | 10 | 4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 27 | 5 |
| Kiril Birulia | 37 | 44:19 | 15 | 6 | 16 | 37,5% | 6 | 16 | 0 | 0 | — | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 1 | 2 | 6 | 3 | 2 | 2 | 1 | 5 | 13 | 10 |
| Kacper Bledowski | 33 | 40:37 | 9 | 3 | 19 | 15,8% | 0 | 4 | 3 | 15 | 20,0% | 0 | 0 | — | 9 | 3 | 6 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 | 1 | 2 | 9 |
| Sambor Paprzycki | 21 | 41:31 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 10 | 2 | 8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 16 | 3 |
| Tristan Sakura | 9 | 17:31 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | -4 |
| Dominik Zasiewski | 6 | 17:38 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 |
| Razem | — | 239:57 | 68 | 27 | 76 | 35,5% | 18 | 42 | 9 | 34 | 26,5% | 5 | 11 | 45,5% | 39 | 12 | 27 | 20 | 13 | 2 | 12 | 9 | 13 | 75 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bartek Majewski | 23 | 48:00 | 23 | 8 | 19 | 42,1% | 5 | 9 | 3 | 10 | 30,0% | 4 | 4 | 100,0% | 9 | 2 | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 25 | -6 |
| Tomasz Kozak | 27 | 47:27 | 16 | 7 | 14 | 50,0% | 7 | 14 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 3 | 5 | 5 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 19 | -6 |
| Michal Blaszkiewicz | 88 | 45:58 | 10 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 10 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 10 | 2 | 8 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 17 | -5 |
| Pawel Rzezniczak | 17 | 43:31 | 9 | 4 | 15 | 26,7% | 3 | 10 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 11 | 0 | 11 | 4 | 1 | 1 | 5 | 5 | 2 | 10 | -4 |
| Krzysztof Latuszek | 4 | 25:03 | 4 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 4 | 0,0% | 7 | 1 | 6 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | -1 | -18 |
| Piotr Grodzki | 1 | 30:01 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 9 |
| Razem | — | 240:00 | 62 | 26 | 69 | 37,7% | 22 | 52 | 4 | 17 | 23,5% | 6 | 10 | 60,0% | 48 | 9 | 39 | 17 | 5 | 4 | 16 | 13 | 8 | 73 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | NLB | ORLY TEMIDY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/42 · 42,9%, lepszy wynik | 4422/52 · 42,3% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/34 · 26,5%, lepszy wynik | 124/17 · 23,5% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 55/11 · 45,5% | 66/10 · 60,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 27 | 39, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 12, lepszy wynik | 9 |
| Asysty | 20, lepszy wynik | 17 |
| Przechwyty | 13, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 12, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






