1 października 2022, 18:153. Liga, sezon 1WBAWBA ARENA - BOISKO A
WOLVESgospodarzwynik 82 do 44
OBRONCY Z TOBRUKUgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Koziol | 34 | 25:46 | 19 | 8 | 12 | 66,7% | 8 | 12 | 0 | 0 | — | 3 | 8 | 37,5% | 16 | 4 | 12 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 5 | 30 | 43 |
| Dariusz Rodziewicz | 1 | 28:06 | 14 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 13 | 32 |
| Pawel Galazka | 14 | 30:33 | 12 | 4 | 11 | 36,4% | 0 | 0 | 4 | 11 | 36,4% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 10 | 21 |
| Marcin Lyp | 24 | 35:55 | 12 | 5 | 14 | 35,7% | 3 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 40 |
| Piotr Zagubieniak | 2 | 17:41 | 9 | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 11 | 25 |
| Jacek Packo | 0 | 20:13 | 6 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | -5 |
| Tomasz Sypitkowski | 9 | 27:16 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 1 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 22 |
| Andrzej Szerej | 3 | 11:28 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Michal Piskorski | 4 | 23:00 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 11 |
| Razem | — | 219:58 | 82 | 33 | 70 | 47,1% | 24 | 38 | 9 | 32 | 28,1% | 7 | 15 | 46,7% | 31 | 8 | 23 | 28 | 13 | 0 | 8 | 8 | 12 | 101 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Rusak | 5 | 35:52 | 12 | 4 | 9 | 44,4% | 0 | 1 | 4 | 8 | 50,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 | 12 | -32 |
| Pawel Kaminski | 7 | 32:13 | 9 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 9 | -25 |
| Krzysztof Krajewski | 9 | 31:38 | 9 | 4 | 13 | 30,8% | 4 | 9 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | -4 | -27 |
| Kacper Marczak | 3 | 40:08 | 6 | 3 | 14 | 21,4% | 3 | 9 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 9 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | -40 |
| Jakub Rzepinski | 4 | 29:04 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 0 | 5 | -25 |
| Jakub Poblocki | 1 | 25:37 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 7 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 4 | -25 |
| Marcin Skryskiewicz | 2 | 35:23 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | -1 | -16 |
| Razem | — | 229:55 | 44 | 19 | 56 | 33,9% | 14 | 35 | 5 | 21 | 23,8% | 1 | 6 | 16,7% | 36 | 10 | 26 | 9 | 5 | 0 | 25 | 12 | 8 | 27 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | WOLVES | OBRONCY Z TOBRUKU |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4824/38 · 63,2%, lepszy wynik | 2814/35 · 40,0% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/32 · 28,1%, lepszy wynik | 155/21 · 23,8% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/15 · 46,7%, lepszy wynik | 11/6 · 16,7% |
| Zbiórki w obronie | 23 | 26, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 8 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 28, lepszy wynik | 9 |
| Przechwyty | 13, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 8, lepszy wynik | 25 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






