2 października 2022, 19:151. Liga, sezon 1WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 84 do 79
AVENGAgość
Transmisja
1. Liga: Hutnik Warszawa vs. Avenga — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wojciech Jurkiewicz | 10 | 44:31 | 22 | 8 | 14 | 57,1% | 3 | 4 | 5 | 10 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 3 | 22 | 8 |
| Michal Kawczynski | 23 | 48:37 | 15 | 6 | 12 | 50,0% | 5 | 9 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 0 | 8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 21 | 5 |
| Pawel Lapinski | 0 | 35:04 | 15 | 6 | 13 | 46,2% | 4 | 9 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 10 | 7 |
| Tomasz Przedlacki | 4 | 37:49 | 15 | 7 | 12 | 58,3% | 6 | 9 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 2 | 0,0% | 6 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 3 | 12 | 2 |
| Michal Konior | 7 | 48:32 | 9 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 0 | 7 | 9 | 2 | 0 | 4 | 3 | 2 | 18 | 4 |
| Marcin Bakula | 77 | 29:53 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 5 | 1 | 7 | 1 |
| Jedrzej Karasek | 24 | 11:49 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 |
| Marek Rucinski | 2 | 8:39 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| Razem | — | 264:54 | 84 | 33 | 67 | 49,3% | 22 | 40 | 11 | 27 | 40,7% | 7 | 11 | 63,6% | 42 | 7 | 35 | 20 | 4 | 2 | 19 | 18 | 12 | 95 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Sobecki | 15 | 43:04 | 19 | 6 | 14 | 42,9% | 4 | 9 | 2 | 5 | 40,0% | 5 | 7 | 71,4% | 7 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 4 | 2 | 8 | 17 | -5 |
| Artur Kijanowski | 8 | 40:49 | 14 | 6 | 15 | 40,0% | 5 | 10 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 | 6 |
| Francesco Ammiraglio | 22 | 30:03 | 9 | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 5 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 10 | 4 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 19 | -8 |
| Lukasz Pawlikowski | 1 | 33:12 | 9 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 14 | 0 |
| Lukasz Fronc | 4 | 31:55 | 8 | 4 | 12 | 33,3% | 4 | 9 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | -8 |
| Tomasz Jozefiak | 33 | 27:46 | 8 | 3 | 10 | 30,0% | 2 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | -9 |
| Bartosz Garwolinski | 6 | 24:06 | 6 | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11 | 2 |
| Andrii Kucher | 32 | 15:10 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 7 |
| Luca Malgrati | 0 | 18:52 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | -10 |
| Razem | — | 264:57 | 79 | 30 | 72 | 41,7% | 22 | 48 | 8 | 24 | 33,3% | 11 | 18 | 61,1% | 32 | 7 | 25 | 9 | 8 | 4 | 7 | 12 | 18 | 76 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | AVENGA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4422/40 · 55,0%, lepszy wynik | 4422/48 · 45,8% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3311/27 · 40,7%, lepszy wynik | 248/24 · 33,3% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/11 · 63,6%, lepszy wynik | 1111/18 · 61,1% |
| Zbiórki w obronie | 35, lepszy wynik | 25 |
| Zbiórki w ataku | 7 | 7 |
| Asysty | 20, lepszy wynik | 9 |
| Przechwyty | 4 | 8, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 19 | 7, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 2 października 2022
- 13:00
WILKI SKARYSZEW BASKET TEAM
AMBITNI AMATORZY60:49 - 13:00
INIEMAMOCNI
CROSS JEANS LIT62:70 - 14:15
OSTAP RUSZTOWANIA
NTL77:62 - 14:15
WARSAW GREEN GOOSE
WARSAW SHARKS74:81 - 15:30
AMIGOS
POLIBUDA46:86 - 15:30
FASOLKI
NIE DAJ ZA TRZY55:63 - 16:45
SAHEL
HOMIES75:72 - 16:45
RUN'N GUN
TEAM EUROPE74:58 - 18:00
ORLY TEMIDY
THUNDER FALCONS73:54 - 18:00
VABANK
NLB68:42 - 20:30
BAT MOCY
GET WOW TEAM55:56






