9 października 2022, 18:002. Liga, sezon 1WBAWBA ARENA - BOISKO B
THUNDER FALCONSgospodarzwynik 66 do 73
VABANKgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Suska | 3 | 41:13 | 12 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 8 | 10 | 80,0% | 4 | 2 | 2 | 7 | 1 | 0 | 5 | 5 | 5 | 14 | -2 |
| Marek Kopcial | 15 | 22:33 | 9 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 5 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 9 | -8 |
| Bartosz Garwolinski | 6 | 32:46 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | -8 |
| Piotr Gniewek | 77 | 24:48 | 8 | 3 | 11 | 27,3% | 2 | 7 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -5 |
| Daniel Sterniczuk | 73 | 32:55 | 8 | 3 | 3 | 100,0% | 1 | 1 | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 7 | 1 |
| Marcin Bukowski | 7 | 34:25 | 7 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 5 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 12 | -7 |
| Gracjan Dobrianski | 1 | 19:31 | 7 | 3 | 12 | 25,0% | 2 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | -9 |
| Kajetan Petryka | 42 | 32:31 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 |
| Radoslaw Sienkiewicz | 11 | 24:15 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 4 | 2 |
| Razem | — | 264:57 | 66 | 22 | 59 | 37,3% | 18 | 42 | 4 | 17 | 23,5% | 18 | 25 | 72,0% | 32 | 12 | 20 | 20 | 7 | 1 | 12 | 24 | 18 | 70 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Jastrzebski | 22 | 47:16 | 26 | 6 | 12 | 50,0% | 6 | 10 | 0 | 2 | 0,0% | 14 | 16 | 87,5% | 8 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 8 | 25 | 4 |
| Michal Kowalczyk | 1 | 43:51 | 17 | 5 | 8 | 62,5% | 4 | 6 | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 12 | 50,0% | 8 | 1 | 7 | 5 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 20 | 11 |
| Tomasz Piotrowski | 32 | 41:19 | 14 | 4 | 5 | 80,0% | 2 | 2 | 2 | 3 | 66,7% | 4 | 6 | 66,7% | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | 16 | 9 |
| Mikolaj Kazmierczak | 00 | 37:04 | 9 | 4 | 5 | 80,0% | 3 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 11 | 6 |
| Kamil Michalowicz | 8 | 18:19 | 4 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 6 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | -2 | -7 |
| Krzysztof Ladynski | 5 | 24:00 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 9 |
| Grzegorz Biniecki | 13 | 16:48 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 8 |
| Wojciech Sulek | 21 | 36:22 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 3 | 4 | -5 |
| Razem | — | 264:59 | 73 | 22 | 45 | 48,9% | 17 | 31 | 5 | 14 | 35,7% | 24 | 35 | 68,6% | 27 | 6 | 21 | 20 | 6 | 1 | 15 | 18 | 24 | 78 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | THUNDER FALCONS | VABANK |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/42 · 42,9% | 3417/31 · 54,8%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/17 · 23,5% | 155/14 · 35,7%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1818/25 · 72,0%, lepszy wynik | 2424/35 · 68,6% |
| Zbiórki w obronie | 20 | 21, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 12, lepszy wynik | 6 |
| Asysty | 20 | 20 |
| Przechwyty | 7, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 12, lepszy wynik | 15 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 9 października 2022
- 13:00
BANKSTERS
ORLY TEMIDY54:72 - 13:00
CROSS JEANS LIT
WILKI SKARYSZEW BASKET TEAM50:41 - 13:00
BANKSTERS
ORLY TEMIDY54:72 - 14:15
AMBITNI AMATORZY
TANDER LEGENDS SNDY94:64 - 15:30
BC LITUANICA
RUN'N GUN65:76 - 15:30
TEKOpro
WARSAW GREEN GOOSE47:30 - 16:45
AMIGOS
HUTNIK WARSZAWA91:71 - 16:45
NLB
FASOLKI54:69 - 18:00
PIASECZUSETS
OSTAP RUSZTOWANIA69:59 - 19:15
POLIBUDA
BAT MOCY80:56 - 20:30
AVENGA
GET WOW TEAM79:60






