16 października 2022, 16:453. Liga, sezon 1WBAWBA ARENA - BOISKO B
TANDER LEGENDS SNDYgospodarzwynik 48 do 100
TEKOprogość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Gerung | 7 | 48:00 | 15 | 3 | 12 | 25,0% | 0 | 4 | 3 | 8 | 37,5% | 6 | 8 | 75,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 5 | 7 | -52 |
| Marek Jeziorowski | 12 | 40:28 | 12 | 5 | 15 | 33,3% | 3 | 6 | 2 | 9 | 22,2% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | -48 |
| Filip Gorczyca | 23 | 47:22 | 11 | 5 | 20 | 25,0% | 4 | 18 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 1 | 0,0% | 8 | 2 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 7 | -55 |
| Tomasz Jeziorowski | 20 | 15:04 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 0 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -3 |
| Dariusz Gerung | 9 | 47:37 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 | 6 | -52 |
| Michal Swic | 41 | 35:17 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 5 | -37 |
| Cezary Jaworek | 52 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Malgorzata Jeziorowska | 00 | 6:07 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | -13 |
| Razem | — | 239:55 | 48 | 17 | 60 | 28,3% | 9 | 34 | 8 | 26 | 30,8% | 6 | 9 | 66,7% | 17 | 3 | 14 | 13 | 5 | 1 | 14 | 6 | 9 | 24 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oskar Weikum | 19 | 34:37 | 19 | 9 | 14 | 64,3% | 9 | 12 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 8 | 1 | 7 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 25 | 36 |
| Miroslaw Trzpil | 33 | 28:38 | 17 | 7 | 10 | 70,0% | 4 | 7 | 3 | 3 | 100,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 20 | 34 |
| Oktawiusz Szubart | 5 | 19:34 | 14 | 7 | 11 | 63,6% | 7 | 11 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 15 | 22 |
| Maciej Tabaczar | 0 | 24:04 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 5 | 9 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 9 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 14 | 23 |
| Piotr Dedejczyk-Macielinski | 20 | 32:10 | 11 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 38 |
| Albert Weikum | 8 | 34:37 | 10 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 9 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 20 | 8 | 12 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 31 | 36 |
| Grzegorz Cisowski | 6 | 19:08 | 8 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 | 24 |
| Andrzej Kaczmarek | 4 | 20:38 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 26 |
| Grzegorz Kotarba | 13 | 26:30 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | 21 |
| Michal Mnich | 69 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:56 | 100 | 46 | 78 | 59,0% | 42 | 66 | 4 | 12 | 33,3% | 4 | 9 | 44,4% | 57 | 16 | 41 | 27 | 11 | 2 | 9 | 9 | 6 | 151 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TANDER LEGENDS SNDY | TEKOpro |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 189/34 · 26,5% | 8442/66 · 63,6%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/26 · 30,8% | 124/12 · 33,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 66/9 · 66,7%, lepszy wynik | 44/9 · 44,4% |
| Zbiórki w obronie | 14 | 41, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 3 | 16, lepszy wynik |
| Asysty | 13 | 27, lepszy wynik |
| Przechwyty | 5 | 11, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 14 | 9, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 16 października 2022
- 13:00
VABANK
BANKSTERS61:65 - 13:00
WILKI SKARYSZEW BASKET TEAM
OBRONCY Z TOBRUKU69:43 - 13:00
VABANK
BANKSTERS61:65 - 14:15
AMBITNI AMATORZY
INIEMAMOCNI52:82 - 14:15
WARSAW GREEN GOOSE
LITERY53:80 - 15:30
HOMIES
HAWAJSKI SNIEG63:74 - 15:30
FASOLKI
THUNDER FALCONS65:52 - 16:45
OSTAP RUSZTOWANIA
AMIGOS63:57 - 18:00
NTL
AVENGA38:52 - 18:00
SAHEL
TEAM EUROPE45:75 - 19:15
BAT MOCY
PIASECZUSETS50:97 - 20:30
GET WOW TEAM
POLIBUDA63:59






