20 listopada 2022, 15:302. Liga, sezon 1WBAWBA ARENA - BOISKO A
NIE DAJ ZA TRZYgospodarzwynik 79 do 59
VABANKgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 34:28 | 24 | 7 | 14 | 50,0% | 4 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 7 | 11 | 63,6% | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 15 | 16 |
| Patryk Grabarczyk | 11 | 32:37 | 17 | 5 | 9 | 55,6% | 3 | 3 | 2 | 6 | 33,3% | 5 | 5 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 | 4 | 22 | 19 |
| Maciej Staszewski | 13 | 42:06 | 16 | 5 | 12 | 41,7% | 5 | 8 | 0 | 4 | 0,0% | 6 | 8 | 75,0% | 16 | 7 | 9 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 7 | 26 | 21 |
| Adam Olczak | 4 | 24:49 | 10 | 3 | 3 | 100,0% | 2 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 4 | 75,0% | 7 | 0 | 7 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 3 | 18 | 21 |
| Lukasz Baszczak | 22 | 29:15 | 7 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 9 | 10 |
| Pawel Kostjan | 9 | 35:52 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | 8 |
| Maciej Walejko | 20 | 22:34 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 |
| Adrian Wasilewski | 24 | 18:15 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | -2 |
| Razem | — | 239:56 | 79 | 25 | 58 | 43,1% | 17 | 28 | 8 | 30 | 26,7% | 21 | 28 | 75,0% | 38 | 10 | 28 | 20 | 9 | 4 | 14 | 16 | 20 | 96 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Jastrzebski | 22 | 42:27 | 16 | 6 | 15 | 40,0% | 6 | 15 | 0 | 0 | — | 4 | 12 | 33,3% | 7 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 4 | -24 |
| Mikolaj Kazmierczak | 00 | 32:16 | 11 | 5 | 13 | 38,5% | 5 | 13 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 8 | 6 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 11 | -11 |
| Michal Kowalczyk | 1 | 26:30 | 9 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 9 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 5 | 4 | 0 | 3 | 3 | 1 | 13 | -9 |
| Grzegorz Biniecki | 13 | 24:37 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 7 | -13 |
| Ivan Rudakov | 14 | 17:07 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | -8 |
| Tomasz Piotrowski | 32 | 23:48 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 2 | 3 | -13 |
| Wojciech Sulek | 21 | 24:10 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 5 | -12 |
| Kamil Michalowicz | 8 | 25:01 | 3 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | -13 |
| Krzysztof Ladynski | 5 | 24:00 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 3 |
| Razem | — | 239:56 | 59 | 24 | 65 | 36,9% | 21 | 54 | 3 | 11 | 27,3% | 8 | 19 | 42,1% | 37 | 15 | 22 | 15 | 11 | 2 | 17 | 21 | 16 | 55 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | NIE DAJ ZA TRZY | VABANK |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3417/28 · 60,7%, lepszy wynik | 4221/54 · 38,9% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/30 · 26,7% | 93/11 · 27,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 2121/28 · 75,0%, lepszy wynik | 88/19 · 42,1% |
| Zbiórki w obronie | 28, lepszy wynik | 22 |
| Zbiórki w ataku | 10 | 15, lepszy wynik |
| Asysty | 20, lepszy wynik | 15 |
| Przechwyty | 9 | 11, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 14, lepszy wynik | 17 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 20 listopada 2022
- 13:00
AMBITNI AMATORZY
OBRONCY Z TOBRUKU59:58 - 13:00
TANDER LEGENDS SNDY
WILKI SKARYSZEW BASKET TEAM38:96 - 14:15
THUNDER FALCONS
BANKSTERS69:77 - 14:15
WARSAW SHARKS
LITERY71:75 - 15:30
TEAM EUROPE
BC LITUANICA49:43 - 16:45
AVENGA
POLIBUDA83:96 - 16:45
HAWAJSKI SNIEG
RUN'N GUN57:73 - 18:00
NTL
PIASECZUSETS60:71 - 18:00
NLB
ORLY TEMIDY72:81 - 19:15
GET WOW TEAM
AMIGOS71:66 - 20:30
BAT MOCY
HUTNIK WARSZAWA52:67






