19 stycznia 2023, 21:301. Liga, sezon 1WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 79 do 79
POLIBUDAgość
Suma punktów z protokołu (79:80) nie zgadza się z oficjalnym wynikiem meczu (79:79). Pokazujemy oba zapisy, bo nie wiadomo, który z nich jest niepełny.
Transmisja
1. Liga: Hutnik Warszawa vs. Polibuda — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Hausner | 12 | 31:28 | 23 | 8 | 13 | 61,5% | 4 | 6 | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 30 | 25 |
| Michal Kawczynski | 23 | 29:03 | 11 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 8 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 10 | -8 |
| Patryk Andres | 21 | 32:19 | 10 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 11 | 8 |
| Marcin Bakula | 77 | 24:55 | 10 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 12 | -6 |
| Pawel Lapinski | 0 | 26:16 | 10 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 8 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 7 | 1 |
| Tomasz Przedlacki | 4 | 27:33 | 6 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 12 | 2 |
| Michal Witoslawski | 9 | 18:28 | 4 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 7 | 10 |
| Jedrzej Karasek | 5 | 21:15 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 5 | -14 |
| Michal Konior | 7 | 28:38 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 10 | -23 |
| Razem | — | 239:55 | 79 | 28 | 57 | 49,1% | 19 | 33 | 9 | 24 | 37,5% | 14 | 17 | 82,4% | 32 | 9 | 23 | 26 | 7 | 3 | 11 | 19 | 15 | 104 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Bukraba | 7 | 40:43 | 25 | 9 | 13 | 69,2% | 8 | 12 | 1 | 1 | 100,0% | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 25 | -1 |
| Kamil Trojanowski | 12 | 26:10 | 13 | 5 | 13 | 38,5% | 5 | 12 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 4 |
| Zbyszek Godlewski | 15 | 21:49 | 11 | 4 | 4 | 100,0% | 4 | 4 | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 14 | -3 |
| Radoslaw Bzoma | 10 | 38:46 | 10 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 10 | -3 |
| Piotr Jankowski | 3 | 41:04 | 9 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 3 | 4 | 4 | 11 | -3 |
| Jaroslaw Banda | 14 | 27:04 | 5 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 3 | 0 | 5 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 |
| Patryk Jasinski | 20 | 26:10 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 1 | 0,0% | 7 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 4 |
| Jakub Komala | 9 | 15:33 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 |
| Sebastian Olszewski | 1 | 2:34 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Razem | — | 239:53 | 80 | 31 | 65 | 47,7% | 29 | 49 | 2 | 16 | 12,5% | 16 | 20 | 80,0% | 29 | 10 | 19 | 18 | 3 | 0 | 9 | 15 | 17 | 83 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | POLIBUDA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3819/33 · 57,6% | 5829/49 · 59,2%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/24 · 37,5%, lepszy wynik | 62/16 · 12,5% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1414/17 · 82,4%, lepszy wynik | 1616/20 · 80,0% |
| Zbiórki w obronie | 23, lepszy wynik | 19 |
| Zbiórki w ataku | 9 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 26, lepszy wynik | 18 |
| Przechwyty | 7, lepszy wynik | 3 |
| Straty mniej = lepiej | 11 | 9, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






