5 marca 2023, 13:002. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO B
THUNDER FALCONSgospodarzwynik 72 do 51
CROSS JEANS LITgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marek Kopcial | 15 | 39:49 | 18 | 7 | 11 | 63,6% | 4 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 19 | 19 |
| Piotr Gniewek | 77 | 39:30 | 17 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 9 | 9 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2 | 6 | 20 | 20 |
| Gracjan Dobrianski | 11 | 27:34 | 11 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 6 | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 4 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 9 | 22 |
| Marcin Fulek | 24 | 32:34 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 2 | 50,0% | 11 | 3 | 8 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 18 | 6 |
| Daniel Sterniczuk | 73 | 40:30 | 7 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 2 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 8 |
| Tomasz Suska | 3 | 35:40 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 8 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 14 | 12 |
| Ireneusz Rotko | 5 | 24:21 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 7 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 5 | 18 |
| Razem | — | 239:58 | 72 | 23 | 53 | 43,4% | 16 | 37 | 7 | 16 | 43,8% | 19 | 23 | 82,6% | 34 | 10 | 24 | 17 | 9 | 0 | 8 | 12 | 20 | 90 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greg Lutrzykowski | 1 | 31:40 | 13 | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 8 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | 17 | -9 |
| Meric Kansak | 13 | 38:37 | 10 | 5 | 14 | 35,7% | 5 | 10 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 5 | -13 |
| Enhar Ozturk | 31 | 32:52 | 8 | 2 | 10 | 20,0% | 0 | 1 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 4 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | -1 | -11 |
| Tankut Topuklular | 11 | 36:42 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 1 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 1 | 8 | -10 |
| Mert Ay | 3 | 21:55 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 1 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | -15 |
| Rasim Rasko | 2 | 16:58 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 2 | -10 |
| Francois Francois | 7 | 22:19 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | -1 | -9 |
| Miguel Leite | 99 | 19:26 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -20 |
| Rafal Kowalski | 0 | 19:28 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -8 |
| Razem | — | 239:57 | 51 | 20 | 51 | 39,2% | 15 | 28 | 5 | 23 | 21,7% | 6 | 12 | 50,0% | 25 | 6 | 19 | 12 | 5 | 0 | 15 | 20 | 12 | 41 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | THUNDER FALCONS | CROSS JEANS LIT |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/37 · 43,2% | 3015/28 · 53,6%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/16 · 43,8%, lepszy wynik | 155/23 · 21,7% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1919/23 · 82,6%, lepszy wynik | 66/12 · 50,0% |
| Zbiórki w obronie | 24, lepszy wynik | 19 |
| Zbiórki w ataku | 10, lepszy wynik | 6 |
| Asysty | 17, lepszy wynik | 12 |
| Przechwyty | 9, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 8, lepszy wynik | 15 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 5 marca 2023
- 11:45
AMBITNI AMATORZY
BASKET KOCJANA56:58 - 11:45
DZIKIE KOTY
SKY TATTOO RADOM53:75 - 13:00
VABANK
BANKSTERS69:79 - 14:15
LITERY
SAHEL66:72 - 14:15
TEAM EUROPE
INIEMAMOCNI53:58 - 15:30
HUTNIK WARSZAWA
SHTOPKE BASKET89:64 - 15:30
BC LITUANICA
NLB73:59 - 16:45
AVENGA
BLAZERS75:69 - 16:45
TEKOpro
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE75:78 - 18:00
POLIBUDA
PIASECZUSETS85:77 - 18:00
RUN'N GUN
FASOLKI83:51 - 19:15
BAT MOCY
NTL60:68 - 20:30
GET WOW TEAM
ORLY TEMIDY55:59






