11 marca 2023, 18:452. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
FOR THE WINgospodarzwynik 48 do 61
LITERYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mateusz Koltunowicz | 4 | 43:25 | 14 | 5 | 12 | 41,7% | 5 | 11 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 4 | 4 | 5 | 11 | -16 |
| Mateusz Wilinski | 13 | 38:52 | 9 | 3 | 11 | 27,3% | 3 | 7 | 0 | 4 | 0,0% | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | -7 |
| Jakub Florczuk | 8 | 31:53 | 7 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 4 | -5 |
| Piotr Milewski | 0 | 35:30 | 7 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 3 | 33,3% | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | -4 |
| Tomasz Bereda | 1 | 23:23 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | -11 |
| Krzysztof Kuligowski | 2 | 41:02 | 4 | 2 | 11 | 18,2% | 2 | 9 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 11 | 4 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 | -4 |
| Piotr Niewczas | 3 | 25:49 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | -3 | -18 |
| Razem | — | 239:54 | 48 | 19 | 63 | 30,2% | 17 | 45 | 2 | 18 | 11,1% | 8 | 12 | 66,7% | 30 | 9 | 21 | 9 | 4 | 0 | 11 | 18 | 14 | 32 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Krysiak | 12 | 47:40 | 23 | 9 | 19 | 47,4% | 7 | 13 | 2 | 6 | 33,3% | 3 | 3 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 5 | 2 | 0 | 8 | 5 | 4 | 18 | 15 |
| Oleg Sokolov | 34 | 48:00 | 16 | 7 | 12 | 58,3% | 7 | 12 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 13 | 2 | 11 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 25 | 13 |
| Jaroslaw Pancewicz | 7 | 34:38 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 9 | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 8 | 5 |
| Tomasz Tarnowski | 1 | 20:55 | 6 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 3 |
| Tomasz Rzeszotek | 8 | 19:26 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | 1 | 5 | 20,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | 7 |
| Pawel Tarnowski | 47 | 42:13 | 4 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 |
| Rafal Kazmierowski | 21 | 27:04 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 10 |
| Razem | — | 239:56 | 61 | 22 | 55 | 40,0% | 19 | 36 | 3 | 19 | 15,8% | 14 | 17 | 82,4% | 44 | 10 | 34 | 12 | 5 | 0 | 14 | 14 | 18 | 72 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | FOR THE WIN | LITERY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3417/45 · 37,8% | 3819/36 · 52,8%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 62/18 · 11,1% | 93/19 · 15,8%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/12 · 66,7% | 1414/17 · 82,4%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 21 | 34, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 9 | 12, lepszy wynik |
| Przechwyty | 4 | 5, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 11, lepszy wynik | 14 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






