18 marca 2023, 18:452. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
NLBgospodarzwynik 61 do 54
TEAM EUROPEgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kacper Bledowski | 33 | 47:40 | 23 | 7 | 17 | 41,2% | 2 | 4 | 5 | 13 | 38,5% | 4 | 6 | 66,7% | 8 | 0 | 8 | 6 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 | 23 | 7 |
| Dominik Zasiewski | 6 | 39:21 | 13 | 4 | 6 | 66,7% | 1 | 1 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 20 | 12 |
| Sambor Paprzycki | 21 | 38:43 | 10 | 5 | 7 | 71,4% | 5 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 5 | 0 | 2 | 9 | -2 |
| Kiril Birulia | 11 | 40:17 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 12 | 41,7% | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 7 | 1 | 11 |
| Filip Kozlowski | 37 | 27:23 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 |
| Krzysztof Krzykowski | 17 | 23:19 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 7 | -2 |
| Tristan Sakura | 9 | 23:13 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 |
| Razem | — | 239:56 | 61 | 19 | 42 | 45,2% | 11 | 20 | 8 | 22 | 36,4% | 15 | 24 | 62,5% | 24 | 3 | 21 | 13 | 8 | 3 | 13 | 8 | 18 | 64 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matej Zontar | 5 | 26:33 | 18 | 9 | 13 | 69,2% | 9 | 13 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 16 | -4 |
| Tom Deby | 42 | 21:25 | 8 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 0 | 8 | -1 |
| Petr Sich | 13 | 19:52 | 8 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | -1 |
| Piotr Majewski | 2 | 28:28 | 7 | 3 | 11 | 27,3% | 2 | 6 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | -10 |
| Giorgi Dzidzishvili | 00 | 27:07 | 6 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 4 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 |
| Ozenc Erim | 24 | 19:31 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | 1 |
| Andrei Negrea | 21 | 21:26 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | -3 |
| Petar Stankovic | 10 | 21:26 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -3 |
| Will Ramley | 4 | 26:33 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | -4 |
| Pawel Szarajew | 16 | 27:33 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 5 | 2 | 0 | 4 | 3 | 2 | 7 | -4 |
| Razem | — | 239:54 | 54 | 26 | 59 | 44,1% | 24 | 41 | 2 | 18 | 11,1% | 0 | 2 | 0,0% | 30 | 10 | 20 | 15 | 10 | 2 | 16 | 18 | 8 | 60 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | NLB | TEAM EUROPE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2211/20 · 55,0% | 4824/41 · 58,5%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/22 · 36,4%, lepszy wynik | 62/18 · 11,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1515/24 · 62,5%, lepszy wynik | 00/2 · 0,0% |
| Zbiórki w obronie | 21, lepszy wynik | 20 |
| Zbiórki w ataku | 3 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 13 | 15, lepszy wynik |
| Przechwyty | 8 | 10, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 13, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






