25 marca 2023, 18:452. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO B
FOR THE WINgospodarzwynik 58 do 56
VABANKgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Kuligowski | 2 | 36:13 | 19 | 8 | 17 | 47,1% | 8 | 15 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 5 | 60,0% | 17 | 7 | 10 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 2 | 23 | -1 |
| Tomasz Bereda | 1 | 39:45 | 13 | 6 | 11 | 54,5% | 5 | 7 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 13 | 5 |
| Jakub Florczuk | 8 | 20:58 | 7 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -8 |
| Patryk Tyburski | 0 | 42:28 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 8 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 5 | 2 | 5 | 1 |
| Piotr Niewczas | 3 | 28:52 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 |
| Jan Tarnowski | 21 | 40:04 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3% | 9 | 3 | 6 | 3 | 1 | 3 | 1 | 3 | 5 | 11 | 9 |
| Michal Alster | 36 | 15:20 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 |
| Dmitro Vasiljew | 10 | 16:16 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 |
| Razem | — | 239:56 | 58 | 25 | 67 | 37,3% | 22 | 56 | 3 | 11 | 27,3% | 5 | 9 | 55,6% | 44 | 16 | 28 | 7 | 5 | 4 | 12 | 17 | 11 | 60 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Jastrzebski | 22 | 48:00 | 25 | 7 | 17 | 41,2% | 7 | 16 | 0 | 1 | 0,0% | 11 | 13 | 84,6% | 8 | 3 | 5 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 12 | 23 | -2 |
| Mikolaj Kazmierczak | 00 | 37:34 | 11 | 5 | 12 | 41,7% | 4 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 1 |
| Kamil Michalowicz | 8 | 43:21 | 10 | 4 | 17 | 23,5% | 3 | 7 | 1 | 10 | 10,0% | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -5 |
| Grzegorz Biniecki | 13 | 29:56 | 5 | 2 | 8 | 25,0% | 1 | 6 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6 | 8 |
| Wojciech Sulek | 21 | 40:58 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 4 | 25,0% | 9 | 2 | 7 | 2 | 2 | 0 | 6 | 4 | 4 | 8 | 0 |
| Krzysztof Ladynski | 5 | 40:08 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -12 |
| Razem | — | 239:57 | 56 | 20 | 61 | 32,8% | 17 | 39 | 3 | 22 | 13,6% | 13 | 18 | 72,2% | 36 | 11 | 25 | 5 | 7 | 2 | 10 | 11 | 17 | 50 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | FOR THE WIN | VABANK |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4422/56 · 39,3% | 3417/39 · 43,6%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 93/11 · 27,3%, lepszy wynik | 93/22 · 13,6% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 55/9 · 55,6% | 1313/18 · 72,2%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 28, lepszy wynik | 25 |
| Zbiórki w ataku | 16, lepszy wynik | 11 |
| Asysty | 7, lepszy wynik | 5 |
| Przechwyty | 5 | 7, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 12 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






