13 maja 2023, 18:453. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO B
WOLVESgospodarzwynik 51 do 72
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIEgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Szymon Bak | 35 | 44:47 | 16 | 6 | 17 | 35,3% | 6 | 16 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 5 | 80,0% | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 7 | -19 |
| Maciej Koziol | 1 | 28:07 | 14 | 7 | 11 | 63,6% | 7 | 11 | 0 | 0 | — | 0 | 3 | 0,0% | 11 | 5 | 6 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 16 | -12 |
| Marcin Lyp | 24 | 25:53 | 6 | 3 | 11 | 27,3% | 3 | 8 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | -20 |
| Jacek Packo | 50 | 32:04 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 2 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 12 | -3 |
| Pawel Galazka | 14 | 35:42 | 5 | 2 | 10 | 20,0% | 1 | 2 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 | -23 |
| Michal Piskorski | 4 | 34:15 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -18 |
| Tomasz Sypitkowski | 9 | 39:07 | 2 | 1 | 12 | 8,3% | 1 | 4 | 0 | 8 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 | -2 | -10 |
| Lukasz Beresinski | 3 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:55 | 51 | 22 | 70 | 31,4% | 19 | 45 | 3 | 25 | 12,0% | 4 | 8 | 50,0% | 28 | 11 | 17 | 11 | 7 | 0 | 10 | 11 | 8 | 35 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan Kajkowski | 4 | 28:34 | 13 | 6 | 11 | 54,5% | 5 | 7 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 | 13 |
| Adam Olczak | 45 | 30:33 | 12 | 5 | 9 | 55,6% | 3 | 3 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 8 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 14 | 6 |
| Kuba Skalski | 13 | 23:58 | 12 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 6 | 0 | 0 | — | 4 | 4 | 100,0% | 6 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 3 | 15 | 8 |
| Artur Saczuk | 10 | 26:08 | 9 | 4 | 6 | 66,7% | 3 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 12 | 22 |
| Kacper Goldi | 17 | 16:41 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 3 |
| Maciej Cieslak | 18 | 22:04 | 6 | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 9 |
| Szymon Petruczynik | 25 | 33:25 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 9 | 15 |
| Michal Stachowicz | 7 | 32:46 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 7 | 8 |
| Ignacy Adamczyk | 42 | 25:46 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 11 | 1 | 10 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 14 | 21 |
| Razem | — | 239:55 | 72 | 31 | 59 | 52,5% | 27 | 41 | 4 | 18 | 22,2% | 6 | 10 | 60,0% | 45 | 9 | 36 | 17 | 5 | 0 | 16 | 8 | 10 | 91 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | WOLVES | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3819/45 · 42,2% | 5427/41 · 65,9%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 93/25 · 12,0% | 124/18 · 22,2%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 44/8 · 50,0% | 66/10 · 60,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 17 | 36, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 11, lepszy wynik | 9 |
| Asysty | 11 | 17, lepszy wynik |
| Przechwyty | 7, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






