14 maja 2023, 13:152. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
VABANKgospodarzwynik 64 do 66
TEAM EUROPEgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Rudakov | 14 | 39:34 | 18 | 7 | 18 | 38,9% | 6 | 10 | 1 | 8 | 12,5% | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 4 | 5 | 17 | -3 |
| Michal Kowalczyk | 1 | 40:13 | 17 | 6 | 6 | 100,0% | 5 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 7 | 57,1% | 6 | 0 | 6 | 6 | 4 | 2 | 7 | 3 | 3 | 25 | 1 |
| Mikolaj Kazmierczak | 00 | 32:55 | 9 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 4 | 100,0% | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 2 | 10 | 7 |
| Kamil Michalowicz | 8 | 32:43 | 7 | 3 | 12 | 25,0% | 2 | 5 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -24 |
| Tomasz Piotrowski | 32 | 35:25 | 7 | 3 | 12 | 25,0% | 3 | 6 | 0 | 6 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 7 | 3 | 2 | -3 | -5 |
| Grzegorz Biniecki | 13 | 27:07 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 6 | 7 |
| Wojciech Sulek | 21 | 32:01 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 9 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 11 | 7 |
| Razem | — | 239:58 | 64 | 24 | 61 | 39,3% | 20 | 38 | 4 | 23 | 17,4% | 12 | 16 | 75,0% | 33 | 8 | 25 | 21 | 13 | 5 | 23 | 13 | 16 | 72 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Szarajew | 16 | 34:47 | 15 | 6 | 10 | 60,0% | 6 | 10 | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 3 | 16 | 17 |
| Zbigniew Kaczniow | 8 | 26:43 | 9 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 10 | -5 |
| Tom Deby | 42 | 19:30 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 7 |
| Giorgi Dzidzishvili | 00 | 34:10 | 8 | 3 | 13 | 23,1% | 2 | 10 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 2 | 7 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 7 | 6 |
| Ozenc Erim | 24 | 20:30 | 8 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 1 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | -13 |
| Matej Zontar | 5 | 31:37 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 11 | 3 | 8 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 4 | 12 | 7 |
| Will Ramley | 4 | 31:26 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | 9 |
| Petr Sich | 13 | 20:00 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6 | -9 |
| Piotr Majewski | 2 | 21:13 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | -9 |
| Razem | — | 239:56 | 66 | 26 | 66 | 39,4% | 21 | 51 | 5 | 15 | 33,3% | 9 | 13 | 69,2% | 39 | 10 | 29 | 21 | 13 | 3 | 22 | 16 | 13 | 76 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | VABANK | TEAM EUROPE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4020/38 · 52,6%, lepszy wynik | 4221/51 · 41,2% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/23 · 17,4% | 155/15 · 33,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/16 · 75,0%, lepszy wynik | 99/13 · 69,2% |
| Zbiórki w obronie | 25 | 29, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 8 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 21 | 21 |
| Przechwyty | 13 | 13 |
| Straty mniej = lepiej | 23 | 22, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 14 maja 2023
- 13:15
HORNETS WYSZKOW
TEKOpro38:76 - 14:30
OSTAP RUSZTOWANIA
PIASECZUSETS66:73 - 14:30
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW
WARSAW GREEN GOOSE141:53 - 15:45
BLAZERS
SHTOPKE BASKET43:56 - 15:45
SKY TATTOO RADOM
BASKET KOCJANA79:36 - 17:00
AVENGA
NTL91:63 - 17:00
THUNDER FALCONS
NLB70:79 - 18:15
BC LITUANICA
NIE DAJ ZA TRZY41:57 - 18:15
INIEMAMOCNI
FASOLKI61:65 - 19:30
HUTNIK WARSZAWA
POLIBUDA95:81 - 20:45
GET WOW TEAM
BAT MOCY70:48






