21 maja 2023, 17:001. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 74 do 107
BLAZERSgość
Transmisja
1 Liga: Hutnik Warszawa vs. Blazers — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patryk Andres | 21 | 36:32 | 19 | 6 | 12 | 50,0% | 3 | 5 | 3 | 7 | 42,9% | 4 | 4 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 24 | -36 |
| Tomasz Przedlacki | 4 | 48:00 | 13 | 6 | 14 | 42,9% | 5 | 10 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | -33 |
| Michal Witoslawski | 9 | 38:45 | 11 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 7 | 8 | 87,5% | 7 | 2 | 5 | 2 | 3 | 0 | 3 | 5 | 7 | 17 | -23 |
| Michal Kawczynski | 23 | 35:31 | 10 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 11 | -8 |
| Artur Kobialko | 6 | 42:38 | 10 | 4 | 8 | 50,0% | 2 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 12 | -34 |
| Michal Konior | 7 | 26:31 | 6 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 7 | -26 |
| Jedrzej Karasek | 5 | 12:00 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -5 |
| Razem | — | 239:57 | 74 | 27 | 53 | 50,9% | 19 | 33 | 8 | 20 | 40,0% | 12 | 16 | 75,0% | 21 | 3 | 18 | 23 | 5 | 1 | 18 | 15 | 13 | 76 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alexander Semenchenko | 9 | 32:43 | 28 | 11 | 17 | 64,7% | 7 | 10 | 4 | 7 | 57,1% | 2 | 3 | 66,7% | 4 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 28 | 37 |
| Ryan Mavhudzi | 3 | 38:16 | 21 | 8 | 11 | 72,7% | 6 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 3 | 3 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 28 | 19 |
| Lew Ostrowerch | 11 | 29:04 | 15 | 5 | 7 | 71,4% | 1 | 2 | 4 | 5 | 80,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 19 | 26 |
| Rafael Kolavole | 17 | 36:16 | 14 | 5 | 12 | 41,7% | 3 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 0 | 6 | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 17 | 23 |
| Vladyslav Chernysh | 21 | 35:21 | 12 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 8 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | 20 | 20 |
| Vitaliy Volodin | 23 | 36:15 | 9 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 6 | 50,0% | 7 | 2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | 11 | 21 |
| Arar Guliyev | 7 | 32:04 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 2 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 9 | 19 |
| Maksim Hajlo | 36 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:59 | 107 | 40 | 70 | 57,1% | 26 | 43 | 14 | 27 | 51,9% | 13 | 20 | 65,0% | 37 | 13 | 24 | 22 | 11 | 2 | 10 | 14 | 14 | 132 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | BLAZERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3819/33 · 57,6% | 5226/43 · 60,5%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/20 · 40,0% | 4214/27 · 51,9%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/16 · 75,0%, lepszy wynik | 1313/20 · 65,0% |
| Zbiórki w obronie | 18 | 24, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 3 | 13, lepszy wynik |
| Asysty | 23, lepszy wynik | 22 |
| Przechwyty | 5 | 11, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 18 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 21 maja 2023
- 12:00
HAWAJSKI SNIEG
CROSS JEANS LIT67:44 - 12:00
HORNETS WYSZKOW
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE64:81 - 13:15
BANKSTERS
FASOLKI66:52 - 13:15
WARSAW SHARKS
BASKET KOCJANA91:64 - 14:30
POLIBUDA
ORLY TEMIDY102:56 - 14:30
DZIKIE KOTY
TEKOpro46:57 - 15:45
BAT MOCY
SHTOPKE BASKET72:55 - 15:45
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW
WOLVES88:56 - 17:00
VABANK
HOMIES95:64 - 18:15
RUN'N GUN
NLB63:52 - 18:15
AMBITNI AMATORZY
WARSAW GREEN GOOSE70:41 - 19:30
NTL
PIASECZUSETS52:70 - 20:45
GET WOW TEAM
OSTAP RUSZTOWANIA78:65






