28 maja 2023, 20:301. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
GET WOW TEAMgospodarzwynik 59 do 102
HUTNIK WARSZAWAgość
Transmisja
1 Liga: Hutnik Warszawa vs. Get WOW Team — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Krysiak | 55 | 37:52 | 16 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 8 | 1 | 3 | 33,3% | 5 | 6 | 83,3% | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 | 13 | -39 |
| Tomasz Wisnik | 1 | 42:53 | 16 | 6 | 7 | 85,7% | 5 | 6 | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 3 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 20 | -34 |
| Daniel Romanik | 19 | 29:25 | 12 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 9 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 13 | -27 |
| Slawek Paciorek | 20 | 38:45 | 7 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 3 | -32 |
| Aleksander Robotycki | 33 | 28:11 | 5 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | -28 |
| Pawel Galazka | 3 | 21:15 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | -12 |
| Maciej Galecki | 34 | 13:46 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -3 | -16 |
| Mariusz Portasiewicz | 41 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Krzysztof Wisniewski | 71 | 27:49 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -27 |
| Razem | — | 239:56 | 59 | 20 | 54 | 37,0% | 15 | 37 | 5 | 17 | 29,4% | 14 | 15 | 93,3% | 20 | 1 | 19 | 15 | 5 | 0 | 15 | 11 | 12 | 49 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Witoslawski | 9 | 34:53 | 23 | 9 | 10 | 90,0% | 9 | 10 | 0 | 0 | — | 5 | 7 | 71,4% | 2 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | 25 | 28 |
| Patryk Andres | 21 | 21:15 | 18 | 7 | 8 | 87,5% | 4 | 4 | 3 | 4 | 75,0% | 1 | 1 | 100,0% | 8 | 1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 31 | 30 |
| Michal Bakula | 77 | 27:49 | 14 | 5 | 10 | 50,0% | 1 | 1 | 4 | 9 | 44,4% | 0 | 0 | — | 9 | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 19 | 19 |
| Michal Kawczynski | 23 | 33:15 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 3 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 9 | 25 |
| Artur Kobialko | 6 | 22:01 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 3 | 8 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 21 | 23 |
| Tomasz Przedlacki | 4 | 31:07 | 11 | 5 | 7 | 71,4% | 4 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 7 | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 18 | 28 |
| Pawel Lapinski | 0 | 21:37 | 10 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 14 | 21 |
| Jedrzej Karasek | 5 | 27:13 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 24 |
| Michal Hausner | 12 | 20:46 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5 | 17 |
| Razem | — | 239:56 | 102 | 42 | 72 | 58,3% | 30 | 43 | 12 | 29 | 41,4% | 6 | 9 | 66,7% | 45 | 12 | 33 | 33 | 9 | 0 | 13 | 12 | 11 | 143 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | GET WOW TEAM | HUTNIK WARSZAWA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3015/37 · 40,5% | 6030/43 · 69,8%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/17 · 29,4% | 3612/29 · 41,4%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1414/15 · 93,3%, lepszy wynik | 66/9 · 66,7% |
| Zbiórki w obronie | 19 | 33, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 1 | 12, lepszy wynik |
| Asysty | 15 | 33, lepszy wynik |
| Przechwyty | 5 | 9, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 15 | 13, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 28 maja 2023
- 14:15
BANKSTERS
FOR THE WIN71:61 - 14:15
VABANK
HAWAJSKI SNIEG56:99 - 15:30
BLAZERS
SHTOPKE BASKET40:49 - 15:30
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW
WARSAW SHARKS92:78 - 16:45
NTL
AVENGA0:20walkower - 16:45
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
BASKET KOCJANA72:55 - 18:00
OSTAP RUSZTOWANIA
BAT MOCY20:0walkower - 18:00
RUN'N GUN
NIE DAJ ZA TRZY57:72 - 19:15
PIASECZUSETS
POLIBUDA64:64






