15 czerwca 2023, 21:301. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
AVENGAgospodarzwynik 78 do 103
PIASECZUSETSgość
Transmisja
1 Liga: MB Motors Piaseczusets vs. Avenga — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arkadiusz Stopel | 12 | 35:41 | 24 | 8 | 12 | 66,7% | 2 | 3 | 6 | 9 | 66,7% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 27 | -18 |
| Lukasz Biegajlo | 17 | 32:53 | 17 | 8 | 15 | 53,3% | 8 | 12 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 4 | 5 | 0 | 2 | 1 | 6 | 1 | 1 | 15 | -23 |
| Tomasz Sobecki | 15 | 43:43 | 13 | 4 | 17 | 23,5% | 4 | 11 | 0 | 6 | 0,0% | 5 | 8 | 62,5% | 9 | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | -29 |
| Konrad Czaplicki | 82 | 27:49 | 10 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | -6 |
| Lukasz Fronc | 24 | 29:15 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 1 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 8 | -8 |
| Marcin Jakubowski | 11 | 37:47 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 3 | 6 | 4 | 1 | 2 | 4 | 0 | 2 | 13 | -28 |
| Artur Kijanowski | 8 | 32:47 | 3 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | -13 |
| Razem | — | 239:55 | 78 | 29 | 72 | 40,3% | 21 | 40 | 8 | 32 | 25,0% | 12 | 17 | 70,6% | 40 | 16 | 24 | 18 | 6 | 5 | 13 | 9 | 15 | 86 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mikolaj Jesionek | 0 | 47:01 | 26 | 10 | 19 | 52,6% | 5 | 6 | 5 | 13 | 38,5% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | 0 | 2 | 2 | 2 | 31 | 25 |
| Andrzej Baginski | 6 | 33:53 | 19 | 8 | 12 | 66,7% | 6 | 9 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 3 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 25 | 23 |
| Aleksander Lyczka | 1 | 27:49 | 19 | 7 | 11 | 63,6% | 3 | 4 | 4 | 7 | 57,1% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 19 | 25 |
| Piotr Dabrowski | 7 | 33:49 | 16 | 5 | 10 | 50,0% | 1 | 1 | 4 | 9 | 44,4% | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 17 | 19 |
| Tomasz Wojcikowski | 17 | 34:21 | 13 | 5 | 14 | 35,7% | 3 | 7 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 1 | 100,0% | 7 | 0 | 7 | 11 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 21 | 6 |
| Karol Denysenko | 2 | 22:01 | 4 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 10 | 11 |
| Filip Salamonowski | 20 | 25:58 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 1 | 6 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 11 | 14 |
| Pawel Kosiarz | 69 | 15:04 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 |
| Razem | — | 239:56 | 103 | 40 | 76 | 52,6% | 23 | 35 | 17 | 41 | 41,5% | 6 | 7 | 85,7% | 35 | 8 | 27 | 33 | 9 | 4 | 11 | 15 | 9 | 136 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | AVENGA | PIASECZUSETS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4221/40 · 52,5% | 4623/35 · 65,7%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/32 · 25,0% | 5117/41 · 41,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/17 · 70,6% | 66/7 · 85,7%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 24 | 27, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 16, lepszy wynik | 8 |
| Asysty | 18 | 33, lepszy wynik |
| Przechwyty | 6 | 9, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 13 | 11, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






