23 września 2023, 17:003. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO B
WOLVESgospodarzwynik 83 do 86
BASKET KOCJANAgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dariusz Daca | 14 | 41:38 | 20 | 5 | 11 | 45,5% | 3 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 8 | 9 | 88,9% | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 18 | -10 |
| Kamil Jastak | 3 | 30:01 | 17 | 8 | 17 | 47,1% | 7 | 12 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 14 | -2 |
| Szymon Bak | 35 | 38:12 | 15 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 9 | 14 | 64,3% | 9 | 6 | 3 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 10 | 18 | -9 |
| Tomasz Sypitkowski | 9 | 34:49 | 9 | 3 | 8 | 37,5% | 0 | 0 | 3 | 8 | 37,5% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | 9 |
| Marcin Lyp | 24 | 26:37 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 2 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 5 |
| Lukasz Beresinski | 31 | 49:28 | 7 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 4 | 4 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 13 | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 20 | 4 |
| Michal Piskorski | 4 | 36:31 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 10 | -13 |
| Jacek Packo | 50 | 18:40 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
| Razem | — | 275:56 | 83 | 26 | 61 | 42,6% | 17 | 33 | 9 | 28 | 32,1% | 22 | 30 | 73,3% | 29 | 8 | 21 | 26 | 11 | 0 | 11 | 20 | 21 | 95 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Igor Slyusar | 1 | 39:51 | 23 | 10 | 17 | 58,8% | 8 | 10 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 23 | 17 |
| Wojtek Langner | 25 | 36:17 | 21 | 10 | 14 | 71,4% | 9 | 12 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 1 | 0,0% | 10 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 24 | 5 |
| Piotr Szybalski | 8 | 33:27 | 11 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 9 | 0 | 0 | — | 3 | 6 | 50,0% | 10 | 6 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 14 | 0 |
| Dmytro Yatsenko | 5 | 36:55 | 9 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 7 | 12 |
| Andrzej Porzycki | 9 | 21:46 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 10 | -1 |
| Jan Bak | 44 | 24:43 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 8 | 3 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 10 | 0 |
| Daniel Jastrzebowski | 14 | 26:48 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 1 | -4 |
| Maciek Perzyna | 7 | 11:24 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -6 |
| Przemek Praczyk | 55 | 36:16 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 |
| Andrii Ozimko | 15 | 12:31 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | -12 |
| Marcin Kozak | 13 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 279:58 | 86 | 34 | 70 | 48,6% | 30 | 51 | 4 | 19 | 21,1% | 14 | 26 | 53,8% | 46 | 17 | 29 | 24 | 7 | 1 | 18 | 21 | 20 | 98 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | WOLVES | BASKET KOCJANA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3417/33 · 51,5% | 6030/51 · 58,8%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/28 · 32,1%, lepszy wynik | 124/19 · 21,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 2222/30 · 73,3%, lepszy wynik | 1414/26 · 53,8% |
| Zbiórki w obronie | 21 | 29, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 8 | 17, lepszy wynik |
| Asysty | 26, lepszy wynik | 24 |
| Przechwyty | 11, lepszy wynik | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 11, lepszy wynik | 18 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






