7 października 2023, 20:003. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO B
AMATORZYgospodarzwynik 59 do 54
OBRONCY Z TOBRUKUgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artsiom Ilyutsenka | 32 | 25:36 | 17 | 6 | 12 | 50,0% | 1 | 2 | 5 | 10 | 50,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 19 | 6 |
| Yahor Anikei | 9 | 20:10 | 13 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 7 | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 5 | 80,0% | 9 | 3 | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 3 | 4 | 23 | 26 |
| Zakhar Yakubouski | 11 | 23:34 | 6 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | -3 | -7 |
| Marina Durmanova | 13 | 15:07 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | -8 |
| Kyrylo Petrenko | 0 | 29:15 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 11 | -9 |
| Tsimur Zarypau | 4 | 27:04 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 21 |
| Aleksey Korolev | 20 | 16:52 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | -2 |
| Uladzislau Liher | 5 | 20:28 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 |
| Mikhail Liubchuk | 7 | 7:10 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 |
| Vachagan Manukyan | 24 | 12:10 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 |
| Evgeny Rex | 66 | 11:43 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | -7 |
| Ilya Kavalenka | 8 | 7:34 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| Yauheni Malin | 1 | 22:07 | 0 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | -2 | -8 |
| Pavel Smelovsky | 21 | 1:04 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
| Razem | — | 239:54 | 59 | 22 | 60 | 36,7% | 14 | 33 | 8 | 27 | 29,6% | 7 | 11 | 63,6% | 39 | 10 | 29 | 16 | 7 | 1 | 15 | 15 | 11 | 65 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleksander Nuszel | 8 | 43:25 | 28 | 11 | 26 | 42,3% | 10 | 22 | 1 | 4 | 25,0% | 5 | 7 | 71,4% | 9 | 1 | 8 | 3 | 2 | 0 | 3 | 1 | 5 | 22 | 1 |
| Pawel Kaminski | 7 | 38:23 | 9 | 4 | 12 | 33,3% | 4 | 12 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 2 | 5 | -3 |
| Kacper Marczak | 3 | 30:18 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 2 |
| Jakub Rusak | 5 | 30:10 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 2 | 0,0% | 6 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 5 | 8 |
| Piotr Pokorski | 2 | 20:15 | 3 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 7 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 |
| Marcin Skryskiewicz | 11 | 31:19 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | -2 | -15 |
| Marek Jaworski | 16 | 14:07 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | -20 |
| Adam Orlikowski | 6 | 29:04 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 2 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 13 | 6 |
| Kacper Zygarski | 20 | 2:55 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 |
| Razem | — | 239:56 | 54 | 21 | 63 | 33,3% | 18 | 53 | 3 | 10 | 30,0% | 9 | 18 | 50,0% | 42 | 13 | 29 | 7 | 7 | 5 | 13 | 11 | 15 | 51 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | AMATORZY | OBRONCY Z TOBRUKU |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2814/33 · 42,4%, lepszy wynik | 3618/53 · 34,0% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/27 · 29,6% | 93/10 · 30,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/11 · 63,6%, lepszy wynik | 99/18 · 50,0% |
| Zbiórki w obronie | 29 | 29 |
| Zbiórki w ataku | 10 | 13, lepszy wynik |
| Asysty | 16, lepszy wynik | 7 |
| Przechwyty | 7 | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 15 | 13, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






