14 października 2023, 16:453. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO B
CROSS JEANS LITgospodarzwynik 72 do 47
WARSAW GREEN GOOSEgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greg Lutrzykowski | 42 | 42:32 | 27 | 12 | 16 | 75,0% | 11 | 15 | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 2 | 100,0% | 17 | 6 | 11 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 46 | 36 |
| Miguel Leite | 13 | 23:21 | 14 | 6 | 9 | 66,7% | 6 | 9 | 0 | 0 | — | 2 | 5 | 40,0% | 8 | 5 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 21 | 3 |
| Meric Kansak | 1 | 41:12 | 13 | 6 | 17 | 35,3% | 5 | 12 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 8 | 3 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 14 | 21 |
| Enhar Ozturk | 25 | 28:45 | 6 | 2 | 10 | 20,0% | 0 | 3 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 8 |
| Tankut Topuklular | 55 | 34:19 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 2 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 2 | 0,0% | 9 | 0 | 9 | 7 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 | 11 | 19 |
| Batuhan Keskintas | 12 | 30:03 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 9 | 23 |
| Samed Balkan | 14 | 19:07 | 2 | 1 | 10 | 10,0% | 1 | 2 | 0 | 8 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6 | 8 |
| Rafal Kowalski | 15 | 20:38 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | -1 | 7 |
| Razem | — | 239:57 | 72 | 31 | 75 | 41,3% | 25 | 46 | 6 | 29 | 20,7% | 4 | 9 | 44,4% | 49 | 15 | 34 | 21 | 12 | 2 | 11 | 10 | 10 | 96 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konrad Izowski | 9 | 40:22 | 15 | 6 | 15 | 40,0% | 5 | 8 | 1 | 7 | 14,3% | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | -20 |
| Lech Treichel | 26 | 30:52 | 14 | 5 | 10 | 50,0% | 1 | 2 | 4 | 8 | 50,0% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 | 2 | 10 | 0 |
| Patrycjusz Jablonski | 13 | 34:25 | 7 | 3 | 11 | 27,3% | 2 | 8 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 2 | 0,0% | 9 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | -11 |
| Jakub Garal | 3 | 26:51 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -21 |
| Krzysztof Kwiatkowski | 7 | 34:07 | 4 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 3 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -24 |
| Alexander Kowalski | 47 | 32:42 | 2 | 1 | 8 | 12,5% | 1 | 5 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 8 | 1 | 3 | -10 | -23 |
| Kuba Andrijew | 5 | 40:38 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 9 | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -26 |
| Razem | — | 239:57 | 47 | 19 | 58 | 32,8% | 12 | 29 | 7 | 29 | 24,1% | 2 | 12 | 16,7% | 32 | 7 | 25 | 13 | 6 | 0 | 14 | 10 | 10 | 35 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | CROSS JEANS LIT | WARSAW GREEN GOOSE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5025/46 · 54,3%, lepszy wynik | 2412/29 · 41,4% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/29 · 20,7% | 217/29 · 24,1%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 44/9 · 44,4%, lepszy wynik | 22/12 · 16,7% |
| Zbiórki w obronie | 34, lepszy wynik | 25 |
| Zbiórki w ataku | 15, lepszy wynik | 7 |
| Asysty | 21, lepszy wynik | 13 |
| Przechwyty | 12, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 11, lepszy wynik | 14 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






